مقالات


ویژگی برند آرس Ares

ویژگی برند آرس Ares

برند آرس برندی کره‌ای می باشد که تولیدکننده کنزیوتیپ‌های ورزشی است و حدود 10 سال سابقه در بازار ایران دارد. این تیپ جزو تیپ‌های کره‌ای با کیفیت است که توسط بسیاری از فیزیوتراپ‌ ها در ایران و آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می‌گیرد...

آموزش پیلاتس در خانه

آموزش پیلاتس در خانه

 انجام دادن پیلاتس حتی یک روز در هفته نیز باعث افزایش قدرت عضلات، انعطاف پذیری و تعادل شده و علاوه بر آن روحیه افراد را نیز بهبود می دهد. از این رو در ادامه مقاله به آموزش انجام تمرینات پیلاتس در خانه خواهیم پرداخت،

ورزش های لاغری

ورزش های لاغری

ورزش کردن یکی از ارکان مهم سلامتی به شمار می رود. امروزه با افزایش مصرف غذاهای چرب و فست فود و تغییر سبک زندگی به زندگی های ماشینی افراد بیشتری به دنبال ورزش و کاهش وزن هستند.

آموزش کامل یوگا در خانه

آموزش کامل یوگا در خانه

یوگا یکی از ورزش های محبوب در سراسر دنیا می باشد که می توانید آن را به راحتی در منزل انجام دهید. ورزش یوگا بیشتر از یک قرن است که از کشور هند به دیگر کشورها راه یافته و به علت مزایایی که دارد طرفداران زیادی را نسبت به خود جذب کرده است.

چگونه لوازم TRX اصل را از انواع تقلبی آن تشخیص دهیم؟

چگونه لوازم TRX اصل را از انواع تقلبی آن تشخیص دهیم؟

اغلب تی آر ایکس های موجود در بازار ایران ساخت کشور چین می باشند گرچه در کیفیت ساخت آن ها تفاوت وجود دارد.برند TRX اورجینال تنها توسط یک کمپانی در کشور آمریکا تولید می شود که هر TRX تی آر ایکس بارکدی مختص به خود دارد که با استفاده از آن قادر هستید تا از  محصول استفاده نمایید. با این حال مواردی وجود دارد که با توجه به آن ها می توانید TRX اصل را از تی آر ایکس تقلبی تشخیص دهید که ما در ادامه مقاله به این موارد خواهیم پرداخت.

صفر تا صد استفاده از ریباندر در تمرینات فوتبال

صفر تا صد استفاده از ریباندر در تمرینات فوتبال

استفاده از وسایل و تجهیزات تمرینی مناسب در فوتبال می تواند در کیفیت تمرین شما بسیار تاثیرگذار باشد. یکی از پرکاربرد و مهم ترین وسایل تمرینی در فوتبال ریباندر می باشد که در این مقاله قصد داریم تا به نحوه استفاده و کار با آن بپردازیم.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...