search
ثبت نام / ورود

TheraBand

کشور سازنده : آمریکا

مجموعه Theraband بیش از 40 سال پیش در آمریکا توسط دو پزشک برای کمک به بهبودی ایمن و مطمئن به بیماران ایجاد شد. از آن زمان Theraband زندگی میلیون‌ها نفر را به سمت بهتر شدن تغییر داده است. طیف محصولات Theraband که در ایالات متحده طراحی و مهندسی شده است، شامل محصولات تخصصی توان بخشی و فیزیوتراپی مانند: نوارهای لاتکس و غیر لاتکس، کش‌های CX و CLX ، نوارهای مقاومت بالا، استپ‌های تعادلی، تیوب حلقه‌ای، ایستگاه تمرینی، وزنه‌های مچ دست و پا، دستگیره‌های ورزشی و موارد دیگر می‌باشد. باندهای لاتکس تولید شده توسط برند تراباند در ابتدا با هدف استفاده در تمرینات فیزیکی و با وزن سبک تولید شده‌اند و سپس ورزشکاران رشته‌های مقاومتی نیز از این باندها استفاده و استقبال کردند. محصولات برند Theraband در سطوح مقاومتی مختلف موجود است، که برای تمام سطوح تناسب اندام، از مبتدی تا ورزشکاران پیشرفته، مناسب می‌باشد.

هدف اصلی این برند بالا بردن توانایی و استقامت بدنی است. بدین جهت در وب سایت آموزشی خود چگونگی استفاد از محصولات و فواید آن‌ها را بیان می‌کند.برند Theraband با استفاده از مواد با کیفیت و طراحی‌های مختلف، محصولاتی را ارائه می‌دهد که به ورزشکاران، فیزیوتراپیست‌ها و حتی افرادی که به دنبال تقویت و انعطاف پذیری عضلات خود هستند، کمک شایانی می‌کند. درصد زیادی از افراد از کش‌های تولید شده توسط برند تراباند به عنوان یک درمانگر فیزیکی و تمرینات آموزش قدرت در منزل استفاده می‌کنند. به‌ طور کلی، تراباند با تمرکز بر روی کیفیت، نوآوری و تنوع محصولاتش، به یکی از برندهای برجسته در زمینه‌ی ورزش، تقویت عضلات و فیزیوتراپی تبدیل شده است.

خرید محصولات Theraband از اسپرت کالا

تراباند یکی از برندهای بسیار محبوب در سراسر جهان می‌باشد که خوشبختانه در ایران نیز نمایندگی آن وجود دارد. فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا به عنوان نمایندگی فروش محصولات Theraband، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا با اطمینان خاطر از یک شرکت معتبر، محصولات اورجینال تراباند را خریداری و استفاده نمایند.

تعداد کل محصولات 43 محصول

جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود