search
ثبت نام / ورود

BlackRoll

کشور سازنده : آلمان

برند BlackRoll متعلق به یک شرکت آلمانی است که در زمینه‌ی تولید و عرضه وسایل و تجهیزات فیزیوتراپی و بازسازی عضلات از سال 2007 فعالیت می‌کند. این شرکت به طراحی و تولید وسایلی مانند: رولرهای فومی، کیف حمل فوم رول، توپ‌های ماساژ، بندهای استرچ، و وسایل مشابه متمرکز است. محصولات BlackRoll از جنبه‌های مختلفی برای تسکین دردهای عضلانی، بهبود انعطاف‌پذیری بدن و تسهیل در بازسازی عضلات استفاده می‌شوند. این وسایل به ویژه برای ورزشکاران، افرادی که به فعالیت‌های ورزشی مشغول هستند یا افرادی که به دنبال راهکارهای بازیابی عضلات پس از فعالیت‌های ورزشی یا کاهش درد و تنش عضلانی هستند، بسیار مفید هستند. محصولات BlackRoll معمولاً از مواد بسیار با کیفیت ساخته شده‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توان به طور مؤثر در مراقبت از عضلات و بازیابی سریع بعد از تمرینات ورزشی کمک کرد. امروزه BlackRoll  بخشی جدایی ناپذیر از هر باشگاه بدنسازی، هر اتاق نشیمن و هر تمرین فیزیوتراپی است.

این شرکت معتبر آلمانی معتقد است که بهترین راه برای کنترل سلامت، تندرستی و عملکرد خود این است که خودتان آن را انجام دهید. شما اهداف، توانایی‌ها، محدودیت‌ها، بیماری‌ها و ترجیحات خود را بهتر از همه می‌دانید. شما تصمیم می‌گیرید که چگونه تعادل شخصی خود را بین فعالسازی و بازسازی برای یک زندگی پر از انرژی و عملکرد پایدار به دست آورید، چون هیچ کس شما را بهتر از خودتان نمی‌شناسد.

خرید محصولات  BlackRoll از اسپرت کالا

بلک رول یکی از برندهای بسیار محبوب در سراسر جهان می‌باشد که در حال حاضر بیش از 60 کارمند و بیش از 5000 مربی واجد شرایط در 37 کشور در سراسر جهان نمایندگی دارد که خوشبختانه یکی از آن نمایندگی‌ها در ایران است. فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا به عنوان نمایندگی فروش محصولات BlackRoll، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با اطمینان کامل از یک شرکت معتبر، محصولات اورجینال بلک رول را خریداری و استفاده نمایند.

تعداد کل محصولات 9 محصول

جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود