search
ثبت نام / ورود

AFH

کشور سازنده : آلمان

همان طور که می‌دانید و حتماً تجربه کرده‌اید، ورزش و ماساژ با هم رابطه‌ی تنگاتنگی دارند. از بین برندهای شناخته شده در حوزه‌ی تولید لوازم ریکاوری و ماساژ می‌توان به برند معروف AFH اشاره کرد. برند AFH بیش از 15 سال است که شروع به فعالیت نموده است. این برند با بیش از 3500 محصول، در زمینه‌ی لوازم جانبی و تجهیزات برای تمرینات قدرتی، تناسب اندام و تعادل حرفه‌ای، هم‌چنین توانبخشی پیشرو است و در واقع به مانند یک رهبر عمل کرده است. در عین حال، فروشگاه ای اف اچ بسیاری از محصولات خود را در رنگ‌ها و طراحی خاص خود با بالاترین استانداردهای کیفیت برای به کارگیری در سرگرمی‌های بدون محدودیت در حین آموزش‌های درمانی، تناسب اندام و یا برای استفاده در استراحت‌های روزانه تولید کرده است. ناگفته نماند که استقبال بسیار زیادی از تمامی محصولات این مجموعه به عمل آمده است که قطعا به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی این برند و اشراف کامل کارمندان وکارکنان آن  به آداب مشتری مداری مدرن است.

این برند محبوب جهانی در سایت رسمی خود طی مقاله‌ای مختصر و مفید قید کرده است که: در همکاری نزدیک با تیم درمانی خود، ما رسانه‌های درمانی مفیدی را به ویژه برای این موضوع توسعه خواهیم داد و اکنون قادر هستیم که بیش از 500 محصول داخلی را در رنگ‌ها و طرح‌های مرسوم خود ارائه دهیم. یک شبکه بین المللی از شرکای مشهور و با تجربه به ما کمک می‌کنند تا استانداردهای کیفیت خود را در بالاترین سطح تضمین کنیم. هم‌چنین قید کرده‌اند که نقاط قوت ما شامل سریع‌ترین زمان تحویل ممکن، انعطاف پذیری، مشاوره‌ی تخصصی و وفاداری به مشتری است. در واقع سیاست مشتری مداری را در پیش گرفته‌اند که بسیار روش کار آمد و درستی هم بوده است.

خرید محصولات AFH از اسپرت کالا 

اگر به دنبال محصولات توانبخشی و تجهیزات قدرتی با کیفیت و اورجینال هستید، ما به شما محصولات برند شناخته شده AFH را معرفی می‌کنیم. وب سایت AFH یک برند قابل اعتماد برای خرید محصولات با کیفیت، متنوع و با قیمت مناسب می‌باشد که شما خریداران و متقاضیان عزیز با مراجعه به آن شگفت زده خواهید شد. خبر خوش این که برند AFH در ایران نمایندگی دارد. فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا در زمینه‌ی فروش و عرضه انواع کالاهای ورزشی تجربه و تخصص کافی را دارد و به عنوان نمایندگی فروش محصولات AFH ، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا با اطمینان خاطر از یک شرکت معتبر، محصولات اورجینال را خریداری و استفاده نمایند.

تعداد کل محصولات 33 محصول

جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود