search
ثبت نام / ورود

Togu

کشور سازنده : آلمان

Togu یک تولید کننده‌ی مشهور و موفق جهانی در تولید محصولات در زمینه‌های سلامت، تناسب اندام، توان بخشی و رفاه در تمامی سنین است. توگو به طور مداوم با سرمایه‌گذاری در کشور آلمان و اعتماد به کارکنان و کارمندان خود به بالاترین درجات استانداردهای کیفیت و رضایت مشتری رسیده است. ورزشکاران برتر بین المللی، ورزشکاران تفریحی، بیماران درمانی، پیر و جوان از محصولات TOGU برای تمرینات خود استفاده می‌کنند و به آن اعتماد دارند. از محصولات این برند برای تمرینات عملکردی، قدرتی و تمرینات یوگا استفاده می‌شود و این محصولات همه کاره و بسیار محبوب برای تمرین طیف گسترده‌ای از گروه‌های عضلانی به روشی هدفمند و پایدار به کار می‌روند. توگو در سایت رسمی خود طی انتشار مقاله‌ای به طور واضح انگیزه این برند را، دریافت تائیدیه‌های معتبر و تولید لوازم خاص و با کیفیت دانسته است. هم‌چنین اظهار داشته: تمرکز بر روی پیشرفت و کیفیت محصولات ما برای افرادی است که در مراحل مختلف زندگی خود از ورزش دست نکشیده‌اند و هم‌چنان پر قدرت به مسیر خود ادامه می‌دهند.

طیف محصولات توگو شامل: صفحه‌های تعادلی، بوسوبال، مینی بندهای پارچه‌ای، جیم بال‌های استاندارد، ایستگاه‌های قابل اتصال به دیوار، کوشن بال، استپ‌های تعادلی و ... است. جیم بال‌های برند TOGU می‌تواند باعث کاهش درد در مفاصل شود، نقش بسیار مهمی در تحریک متابولیسم بدن ایفا کند، و از سیستم عروقی بدن فرد محافظت نماید. افراد می‌توانند از توپ‌های درمانی برند توگو هم در داخل منزل و هم در باشگاه‌های ورزشی استفاده کنند و برای داشتن اندامی متناسب تلاش نمایند، زیرا سلامتی نیز به دنبال آن خواهد آمد.

خرید محصولات TOGU از اسپرت کالا 

برند TOGU یکی از محبوب‌ترین برندهای لوازم و ابزار ورزشی و درمانی می‌باشد که محصولات آن در اکثر کشورها به فروش می‌رسد. خوشبختانه در ایران فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا دارای نمایندگی فروش محصولات برند TOGU می‌باشد و خریداران با خیالی راحت می‌توانند محصولات اورجینال برند توگو را در داخل کشور خریداری و استفاده نمایند. 

تعداد کل محصولات 22 محصول

جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود