search
ثبت نام / ورود

Cramer

کشور سازنده : آمریکا

برادران چاک و فرانک کرامر سال 1918 در آمریکا هنگامی که مشغول به فروش ملحفه‌های ورزشی خانگی خود به مربیان بودند، شرکت Cramer Products را تآسیس کردند. چاک و فرانک شرکت خود را از طریق سخت کوشی، صداقت و تعهد به نوآوری محصول به جلو سوق دادند. این شرکت امروزه به این ریشه‌ها وفادار بوده و بیش از 100 سال است که صنعت پزشکی ورزشی را رهبری کرده است. برند Cramer با مربیان ورزشی در سراسر جهان متحد شده و محصولات پزشکی ورزشی بی رقیبی را تولید و روانه بازار می‌کند.

برند Cramer معمولاً برای تولید محصولات حمایتی از ورزشکاران، ابزارهای اولیه درمانی و تجهیزات پزشکی شناخته می‌شود. از محصولات با کیفیت و با قابلیت‌های منحصر به فرد برند Cramer می‌توان به اسپری‌های درمانی، کیف‌های پزشکی، تیپ‌های خودچسب، ماساژور یخ، پدهای پاشنه و خار پاشنه پا، نمدهای ارتوپدی، باندهای حمایتی، پودرهای وزنه‌برداری، کرم‌های درمانی و ... اشاره کرد که به ورزشکاران کمک می‌کنند تا از آسیب‌های ورزشی جلوگیری نمایند یا درمان مناسبی برای آن‌ها فراهم کنند. به عنوان مثال کیف‌های کمری پزشکی ابزاری بسیار ضروری برای پزشک معالج است که با آن می‌تواند به انواع تیپ، بانداژ و ... دسترسی سریع یابد، و یا از تیپ‌های سفید در مراکز درمانی و فیزیوتراپی جهت بهبود و جلوگیری از آسیب بیشتر ناشی از پیچ خوردگی‌ها، کشیدگی‌ها و سایر آسیب‌های ورزشی و مهم‌تر از همه برای فیکس کردن مفاصل از آن استفاده می‌شود.

خرید محصولات Cramer از اسپرت کالا 

برند Cramer یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای لوازم و ابزار ورزشی و پزشکی می‌باشد که محصولات آن در اکثر کشورها به فروش می‌رسد. خبر خوش این که این برند معتبر در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی پزشکی اسپرت کالا دارای نمایندگی فروش است و خریداران با خیالی آسوده و راحت می‌توانند محصولات اورجینال برند کرامر را در داخل کشور خریداری و استفاده نمایند. 

تعداد کل محصولات 59 محصول

جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود