search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادینیزه و میله
نیزه و میله
دسته بندی

نیزه و میله

تمرینات فوتبال به عنوان یک ورزش تخصصی نیاز به لوازم و تجهیزات خاصی مانند: لوازم سرعتی و چابکی، ریباندر، انواع موانع پرشی، انواع نیزه و میله و... دارد تا بازیکنان بتوانند مهارت‌ها و فنون مورد نیاز در این ورزش را بهبود ببخشند. همان طور که ذکر شد نمونه‌ای از این امکانات و محصولات انواع نیزه و میله می‌باشد. به صورت کلی نیزه و میله به صورت مانع در روی زمین کاشته شده و حکم مانع را دارد. بازیکنان با این موانع به عنوان حریف تمرینی بازی کرده و در سرعت عمل و چابکی آن‌ها تأثیر بسزایی می‌گذارد. محصولاتی که در این دسته‌بندی قرار گرفته‌اند شامل:  1-نیزه: نیزه‌های تمرین...

تمرینات فوتبال به عنوان یک ورزش تخصصی نیاز به لوازم و تجهیزات خاصی مانند: لوازم سرعتی و چابکی، ریباندر، انواع موانع پرشی، انواع نیزه و میله و... دارد تا بازیکنان بتوانند مهارت‌ها و فنون مورد نیاز در این ورزش را بهبود ببخشند. همان طور که ذکر شد نمونه‌ای از این امکانات و محصولات انواع نیزه و میله می‌باشد. به صورت کلی نیزه و میله به صورت مانع در روی زمین کاشته شده و حکم مانع را دارد. بازیکنان با این موانع به عنوان حریف تمرینی بازی کرده و در سرعت عمل و چابکی آن‌ها تأثیر بسزایی می‌گذارد. محصولاتی که در این دسته‌بندی قرار گرفته‌اند شامل: 

1-نیزه: نیزه‌های تمرین بر روی زمین قرار گرفته و حکم مدافع را بازی می‌کند. از نیزه‌ها در سالن‌های ورزشی و چمن مصنوعی استفاده می‌شود. بازیکنان به وسیله‌ی نیزه به سرعت بالایی در دریبل زدن می‌رسند. نیزه‌ها انوع مختلفی دارند که هر کدام کابرد خاص خود را دارند. در اسپرت کالا محصولاتی نظیر: نيزه دو تکه، نيزه فنردار قابل تنظيم، نيزه تلسکوپي قابل تنظيم، نيزه فنردار، نيزه دو تکه پيچي و ... را می‌توانید مشاهده نمایید.

2-میله: میله‌ بهترین مانعی است که بازیکن می‌تواند از آن به عنوان یک حریف فرضی استفاده کند. میله‌ها برای این تمرین به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا بازیکن بتواند حین استفاده از آن‌ها سرعت و چابکی خود را تقویت کند. انواع میله را نیز می‌توانید در سایت اسپرت کالا مشاهده نمایید که یکی از پر فروش‌ترین آن‌ها، میله 160 سانتی‌متری Agilitec است.

3- پایه: پایه پلاستیکی وسیله‌ای برای نگهداری میله‌های تمرینی است. برای این کار با پر کردن محفظه‌ی تعبیه شده در زیر پایه با آب و یا شن استحکام آن بر روی زمین برقرار می‌شود. انواع پایه‌ها شامل: انواع پايه پلاستيکي، ست مانع سرعتي (قيف و میله)، ست تمرينات سرعتي و پرشي و ... می‌باشد. 

4-گیره و آداپتور: آداپتورها در چمن‌های طبیعی روی میله‌‌ گذاشته شده و داخل زمین فرو می‌رود. از آداپتورها برای تمرینات کاردیو و چابکی استفاده می‌شود. برای تمرینات چابکی و سرعتی گیره‌ها بر روی نیزه و میله جهت تنظیم ارتفاع موانع نصب می‌شود. این محصولات نیز که در مجموعه اسپرت کالا موجود است شامل: آداپتورهای فنردار و گیره‌های رابط چرخشی.

قیمت انواع نیزه و میله

همان طور که در بالا ذکر شد انواع نیزه و میله، تمرین و آموزش را سرعت بخشیده و مهارت‌های دریبل، پاس و شوت را بهبود می‌بخشد. اگر در ابتدای وارد شدن به این ورزش پر طرفدار هستید نگران نباشید نیازی نیست شما به عنوان یک بازیکن‌ همه‌ی این نوع تجهیزات را داشته باشید، چون برخی از این وسایل توسط باشگاه‌ها یا مربیان خریداری شده و در دسترس شما قرار می‌گیرد. قیمت انواع نیزه و میله در فروشگاه اسپرت کالا مناسب بوده و در این مجموعه همه‌ی لوازم ضروری فوتبال موجود می‌باشد.

خرید آنلاین انواع نیزه و میله از فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا

اسپرت کالا  فروشگاه اینترنتی‌ است که به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به حضور در مغازه‌ها نیازهایتان را تهیه کنید. شما دوستداران ورزش می‌توانید انواع نیزه و میله فوتبال را با برندهای معتبری چون Agilinex, Maxwell و Vx بدون صرف زمان زیاد با مراجعه به این سایت انتخاب کرده و سفارش دهید.