search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

ریباندر

هر شخصی که طرفدار ورزش محبوب فوتبال است و یا در این رشته در حال فعالیت است، می‌بایست با تمام ابزارها و تجهیزات این ورزش آشنایی کامل داشته باشد. هر وسیله یا تجهیزاتی با هدف خاصی طراحی شده است، برخی به منظور افزایش سرعت و چابکی ورزشکار، برخی برای افزایش قدرت تمرکز بازیکن و حتی برای افزایش قدرت و آمادگی جسمانی. در این میان یکی از جدیدترین و به روزترین تجهیزات ورزش فوتبال که به منظور تمرین در دنیای فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد، ریباندر (Rebounder) می‌باشد. ریباندردر ابتدای امر برای دروازه‌بانان طراحی شده بود؛ اما امروزه علاوه بر بازیکنان فوتبال، ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی که به نوعی با توپ سروکار دارند از ریباندر استفاده...

هر شخصی که طرفدار ورزش محبوب فوتبال است و یا در این رشته در حال فعالیت است، می‌بایست با تمام ابزارها و تجهیزات این ورزش آشنایی کامل داشته باشد. هر وسیله یا تجهیزاتی با هدف خاصی طراحی شده است، برخی به منظور افزایش سرعت و چابکی ورزشکار، برخی برای افزایش قدرت تمرکز بازیکن و حتی برای افزایش قدرت و آمادگی جسمانی. در این میان یکی از جدیدترین و به روزترین تجهیزات ورزش فوتبال که به منظور تمرین در دنیای فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد، ریباندر (Rebounder) می‌باشد. ریباندردر ابتدای امر برای دروازه‌بانان طراحی شده بود؛ اما امروزه علاوه بر بازیکنان فوتبال، ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی که به نوعی با توپ سروکار دارند از ریباندر استفاده می‌کنند. استفاده از ریباندر می‌تواند تمرینات گل زنی برای بازیکنان را راحت کرده و دیگر بازیکنان نیازی به یار تمرینی نداشته و هر کدام می‌توانند به راحتی و به صورت جداگانه به تمرین بپردازند. تمرین با ریباندر بستگی به انتظارات و خلاقیت شما دارد ولی به طور کلی شما توپ فوتبال یا هر نوع توپ دیگری را به سمت توری ریباندر پرت کرده و به واسطه‌ی خاصیت ارتجاعی فوق العاده آن توپ با همان سرعت به سمت شما برمی‌گردد، نقطه عطف استفاده از این وسیله‌ی تمرینی نوع برگشت توپ به سمت شماست که در اکثر مواقع توپ به سمتی نمی‌رود که شما انتظار دارید و این باعث افزایش مهارت دروازه‌بان یا بازیکن فوتبال در خصوص مهارت کنترل توپ می‌شود.

انواع ریباندر

ریباندر یک چهارچوب مربع و یا مستطیل شکل فلزی مقاوم است که در قسمت جلویی آن یک تور چهارخانه شکل طراحی شده است. این قسمت برای انجام تمرینات توسط بازیکنان و ورزشکاران است. در قسمت پشتی ریباندر مجدداً چهارچوبی فلزی به همراه تور وجود دارد که هم کار نگهداری ریباندر به عنوان پایه را انجام داده و هم می‌توان از آن سمت برای انجام یکسری تمرینات دیگر استفاده کرد. ریباندرها به دو دسته زمینی و دستی تقسیم می‌شوند که مدل‌های زمینی دارای یک پایه نگهدارنده و مدل‌های دستی آن نیز دارای دو دستگیره برای کنترل بهتر فرد تمرین دهنده است. در ادامه با کاربرد هر یک آشنا می‌شوید.

  • ریباندر زمینی یا یک جهته: ریباندرهای زمینی در قسمت پشتی دارای  یک پایه نگهدارنده است، که این پایه ها در دو نوع ثابت و متغیر تولید می‌شوند. از آن جایی که مدل پایه متغیر قابلیت تنظیم زاویه را دارد و به راحتی می‌توانید زوایا را خود تنظیم نمایید محبوبیت بالایی نسبت به پایه ثابت دارد.
  • ریباندر دستی دروازه‌بانی: این نوع ریباندر ابداع جدیدی است که با سایزهای کوچک‌تر نسبت به سایر ریباندرها وارد بازار شده و در بالا بردن سطح تمرینات دروازه‌بانی تأثیر بسزایی دارد.
  • ریباندر دو و سه جهته: یکی از دلایل محبوبیت و کارایی بیشتر این مدل ریباندر قابلیت استفاده همزمان چندین فوتبالیست از آن است. توجه داشته باشید مدل‌های دو جهته قابل تنظیم هستند اما مدل‌های سه جهته ثابت بوده و یک زاویه مشخص دارند.

خرید اینترنتی ریباندر از فروشگاه آنلاین اسپرت کالا

در این صفحه از وب ‌سایت Sportkala می‌توانید انواع ریباندر با قابلیت تنظیم زاویه و جنس‌های مختلف آهنی، چوبی و پی وی سی را مشاهده کنید و بعد از مقایسه کالاها، محصول مورد نظرتان را با یک کلیک ساده به سبد خرید خود اضافه نمایید. اسپرت کالا به عنوان یکی از عرضه کنندگان لوازم ورزشی با ضمانت اصالت و بازگشت کالا، خرید مطمئنی را برای شما فراهم می‌کند.