search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

سورتمه

کراس فیت (CrossFit) درواقع ترکیبی از تمرین‌ها می‌باشد. این تمرینات شامل مقاومت، پلایومتریک انفجاری، تمرین سرعت، وزنه‌برداری به سبک قدرتی و المپیکو و ... می‌شود. این ورزش با انجام این تمرین‌ها، اجزای اصلی تناسب اندام را تقویت کرده و هدف تقویت این اندام هاست. تناسب ریوی و قلبی، استقامت، قدرت و استحکام عضلانی، انعطاف، سرعت، تعادل، هماهنگی و دقت همگی اثرات مثبت ورزش کراس فیت می‌باشد. تمرینات عمده کراس فیت تمریناتی برای سرتاسر بدن بوده که شامل: فشاردادن، کشیدن، پاروزدن و چمباتمه زدن زیر وزنه می‌باشد.  همان طور که در بالا اشاره شد یکی از ورزش‌هایی که سبب استقامت بدن می‌گردد، هل دادن و کشیدن می‌باشد که به وسیله‌ی دستگاه سورتمه کراس فیت انجام...

کراس فیت (CrossFit) درواقع ترکیبی از تمرین‌ها می‌باشد. این تمرینات شامل مقاومت، پلایومتریک انفجاری، تمرین سرعت، وزنه‌برداری به سبک قدرتی و المپیکو و ... می‌شود. این ورزش با انجام این تمرین‌ها، اجزای اصلی تناسب اندام را تقویت کرده و هدف تقویت این اندام هاست. تناسب ریوی و قلبی، استقامت، قدرت و استحکام عضلانی، انعطاف، سرعت، تعادل، هماهنگی و دقت همگی اثرات مثبت ورزش کراس فیت می‌باشد. تمرینات عمده کراس فیت تمریناتی برای سرتاسر بدن بوده که شامل: فشاردادن، کشیدن، پاروزدن و چمباتمه زدن زیر وزنه می‌باشد. 

همان طور که در بالا اشاره شد یکی از ورزش‌هایی که سبب استقامت بدن می‌گردد، هل دادن و کشیدن می‌باشد که به وسیله‌ی دستگاه سورتمه کراس فیت انجام می‌شود. این دستگاه زیر مجموعه‌ی ورزش کراس فیت بوده و یک ورزش پر هیجان و کاریردی است. به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از سورتمه باید روی چمن مصنوعی باشید که راحت‌تر عمل هل دادن و کشیدن را اجرا نمائید. هم‌چنین دقت کنید که این دستگاه را نمی‌توان بر روی گرانول،تاتامی و سرامیک استفاده نمود، زیرا اصطکاک خود را از دست داده و کار با این وسیله سخت می‌شود. یکی از ویژگی‌های ممتاز ورزش با سورتمه، افزایش چربی سوزی بدن می‌باشد، زیرا در یک ست تمرینی، هم پایین تنه و هم بالاتنه درگیر بوده و سبب افزایش سوخت و ساز بدن شده و تناسب اندام را به همراه دارد.

مزایای دیگر استفاده از سورتمه 

  • دستگاهی عالی برای شرایط خاص ورزشی: بسیاری از ورزش‌ها به طور ذاتی بی هوازی می‌باشند. سورتمه به شما این اجازه را داده تا با انجام دو سرعت که در مدت زمان کوتاه و شدت زیاد، بین چند ثانیه تا دو دقیقه، صورت می‌گیرد شرایط بی هوازی خود را بهبود دهید. هم‌چنین با استفاده از سورتمه این توانایی را دارید تا شرایط هوازی خود را بهبود ببخشید. 
  • تمرین الگوهای حرکتی متنوع: سورتمه قدرتی همه کاره و متنوع بوده و به شما این اجازه را خواهد داد حرکت‌های متنوعی را تمرین نمائید. برای افزایش قدرت می‌توانید سورتمه را هل داده، به سمت جلو، عقب و یا طرفین بکشید، یا این که دست‌های خود را بالاتر بگیرید و یا در موقعیت ایستاده دست‌های خود را پایین آورده و در موقعیت افقی تر خود قرار بگیرید.
  • محافظت از بدن در برابر آسیب دیدگی: سورتمه یک ابزار عالی برای بهبود عملکرد و جلوگیری از آسیب می‌باشد و حتی می‌توان بعد از آسیب برای بازتوانی از آن بهره جست. این وسیله‌ی ورزشی بسیار سودمند می‌باشد؛ زیرا قدرت و توانایی کل بدن، به ویژه در پاها، را به طور پیوسته ارتقاء می‌دهد.

درحالی که سورتمه مزایای بیشماری از نظر عملکردی و زیبایی شناسی دارد، نقش بسیار مهمی نیز در جلوگیری از پیچش مفاصل داشته که در نتیجه فقدان ثبات در عضلات ورزشکار پدید می‌آید.

خرید اینترنتی سورتمه از اسپرت کالا

شما هم اگر قصد خریداری این محصول پرطرفدار را دارید می‌توانید به سایت اسپرت کالا و در قسمت دسته‌بندی کراس فیت سورتمه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. محصولات ما در این دسته شامل: سورتمه کراس فيت Agilinex، سورتمه کراس فیت دسته دار Agilinex و ... می‌باشد که در بهترین نوع و کیفیت تهیه شده است.