search
ثبت نام / ورود

Tanita

کشور سازنده : ژاپن

برند Tanita پیشرو جهانی در ساخت ترازوهای الکترونیکی بسیار دقیق و با کیفیت است. تانیتا با داشتن تقریباً 50 درصد از سهم بازار داخلی خود، نامی آشنا در ژاپن است. موفقیت و گسترش حضور جهانی این شرکت نتیجه‌ی فناوری به روز و برتر، طراحی منحصر به فرد و استانداردهای ساخت بالا است. فناوری موجود در این ترازوهای الکترونیکی به شما یک ایده‌ی تقریبی از ترکیب و تحلیل بدنتان می‌دهد.

دستگاه‌های آنالیز بدن برند Tanita با ارسال یک تکانه‌ی الکترونیکی کوچک در سراسر ناحیه‌ی مورد نظر بدن شما کار می‌کند. بر اساس سرعت انتقال سیگنال‌ها، دستگاه قادر خواهد بود درصد چربی، آب کل بدن، توده‌های عضلانی بدن، سن متابولیک بدن، توده استخوانی و عوامل دیگر موجود را تشخیص دهد. قطعاً این اطلاعات برای شما مفید هستند، زیرا اگر ندانید در کجا ایستاده‌اید و از نظر جسمی در چه وضعیتی هستید، نمی‌توانید اهداف درستی برای رسیدن به اندامی مناسب در آینده را تعیین کنید. دستگاه‌های برند Tanita با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا برای ثبت طیف وسیعی از اندازه‌گیری‌ها تولید و روانه‌ی بازار می‌شود.

خرید محصولات Tanita از اسپرت کالا 

محصولات اورجینال برند Tanita از جمله دستگاه آنالیز بدن آن محصول کشور ژاپن و به نمایندگی انحصاری اسپرت کالا در ایران ارائه می‌گردد. دستگاه‌های آنالیز بدن این برند معتبر برای ارائه آنالیز تناسب اندام فرد و نظارت بر روی عملکرد فعالیت او در طول زمان مشخص می‌باشد. هم‌چنین ترازوهای الکترونیکی پیشرفته برند Tanita به گونه‌ای طراحی شده که فرد می‌تواند به تنهایی و بدون نیاز به متخصص روی دستگاه رفته، اطلاعات خود را وارد کرده و آنالیز بدن خود را مشاهده و دریافت نماید. برای تهیه‌ی یکی از دستگاه‌های آنالیز بدن برند Tanita که یکی از شناخته‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات این برند است به وب سایت اسپرت کالا اعتماد کنید، وارد صفحه محصول مورد نظرتان شوید و سفارش خود را بدون درنگ ثبت کنید.

تعداد کل محصولات 1 محصول

جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود