search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

مانع پرشی

فوتبال یک ورزش تیمی و محبوب‌ترین ورزش در اکثر کشورهای جهان می‌باشد. هم‌چنین فوتبال ورزشی است که نیازمند یکسری پیش نیازها برای حرفه‌ای شدن می‌باشد. این پیش نیازها شامل آناتومی بدن مناسب، سرعت و چابکی، قدرت بدنی، آمادگی جسمانی و ... می‌باشد. برای ارتقاء هر کدام از این پیش نیازها یکسری تمرینات خاص و وسایل موجود می‌باشد که اکثر آن‌ها را ما در سایت اسپرت کالا برای شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید به وسیله‌ی این محصولات و تمرینات گفته شده سطح خود را بالا ببرید و حرفه‌ای شوید. مانع پرشی یک وسیله‌ی ورزشی است که در تمرینات تناسب اندام، تقویت عضلات پا و افزایش قدرت پرش و شتاب به کار می‌رود. این وسیله معمولاً یک سطح معین (مانند کاهپشته...

فوتبال یک ورزش تیمی و محبوب‌ترین ورزش در اکثر کشورهای جهان می‌باشد. هم‌چنین فوتبال ورزشی است که نیازمند یکسری پیش نیازها برای حرفه‌ای شدن می‌باشد. این پیش نیازها شامل آناتومی بدن مناسب، سرعت و چابکی، قدرت بدنی، آمادگی جسمانی و ... می‌باشد. برای ارتقاء هر کدام از این پیش نیازها یکسری تمرینات خاص و وسایل موجود می‌باشد که اکثر آن‌ها را ما در سایت اسپرت کالا برای شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید به وسیله‌ی این محصولات و تمرینات گفته شده سطح خود را بالا ببرید و حرفه‌ای شوید.

مانع پرشی یک وسیله‌ی ورزشی است که در تمرینات تناسب اندام، تقویت عضلات پا و افزایش قدرت پرش و شتاب به کار می‌رود. این وسیله معمولاً یک سطح معین (مانند کاهپشته یا سطح مسطح دیگری) است که ورزشکاران از روی آن می‌پرند. مانع پرشی به ورزشکاران این امکان را می‌دهد تا با انجام پرش‌ها از روی آن، عضلات پای خود را تقویت کنند و قدرت پرش و شتاب خود را بهبود بخشند. این تمرین به ویژه در ورزش‌هایی که نیاز به پرش‌های بلند یا تغییر سریع سرعت دارند، اهمیت دارد. به عنوان مثال، در ورزش‌هایی مانند بسکتبال، والیبال، فوتبال و هم‌چنین ورزش‌های پیشرفته مانند وزنه‌برداری و ورزش‌های قدرتی، این نوع تمرین برای بهبود عملکرد و افزایش توانایی‌های فیزیکی ورزشکاران بسیار مفید است. در مانع پرشی، ورزشکاران معمولاً با شروع از یک موقعیت ثابت (مثلاً ایستاده)، با شتاب و قدرت به سمت مانع حرکت می‌کنند و از روی آن می‌پرند. این عملکرد تمرینی باعث ایجاد تنش و تحمل در عضلات پا شده و به تدریج باعث افزایش قدرت و توان پرشی و شتاب می‌شود.

برندهای معتبر تولید کننده‌ انواع مانع پرشی

برندهای مختلف ورزشی در زمینه‌‌ی تولید وسایل و لوازم ورزش‌های توپی فعالیت می‌کنند که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به Agility Cone, Agility Sports, SKLZ و VX اشاره کرد. در اسپرت کالا انواع مانع سرعتی VX برای شما موجود شده است که این محصول یکی از پر فروش‌ترن محصولات این دسته‌بندی است.

خرید آنلاین انواع مانع پرشی از اسپرت کالا

ما در مجموعه‌ی بزرگ اسپرت کالا برآنیم تا بهترین محصولات ورزشی را به شما ارائه دهیم. در همین راستا بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات پرشی را در سایت اسپرت کالا می‌توانید بیابید.