search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیسرعتی و چابکی
سرعتی و چابکی
دسته بندی

سرعتی و چابکی

همان طور که می‌دانید فوتبال جزء محبوب‌ترین ورزش‌های تیمی است که در بیشتر کشورهای جهان رواج دارد. سرعت و چابکی بالا در فوتبال یا داشتن تکنیک مناسب و کارآمد همگی نیاز به تلاش و استمرار در استفاده از لوازم سرعتی و چابکی در تمرینات داشته، هم‌چنین توجه به برنامه‌ی غذایی و سلامت جسم دارد. داشتن سرعت بالا باعث می‌شود همیشه یک قدم از بقیه جلوتر حرکت کنید. سرعت بالا در فوتبال قطعاً مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد. اگر اکنون سرعت پایینی در هنگام تمرین یا بازی دارید نیاز است دست به کار شده و تمرین‌های لازم برای رسیدن به سرعت بالا در فوتبال را به درستی و به صورت منظم پیگیری کنید. انواع...

همان طور که می‌دانید فوتبال جزء محبوب‌ترین ورزش‌های تیمی است که در بیشتر کشورهای جهان رواج دارد. سرعت و چابکی بالا در فوتبال یا داشتن تکنیک مناسب و کارآمد همگی نیاز به تلاش و استمرار در استفاده از لوازم سرعتی و چابکی در تمرینات داشته، هم‌چنین توجه به برنامه‌ی غذایی و سلامت جسم دارد. داشتن سرعت بالا باعث می‌شود همیشه یک قدم از بقیه جلوتر حرکت کنید. سرعت بالا در فوتبال قطعاً مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد. اگر اکنون سرعت پایینی در هنگام تمرین یا بازی دارید نیاز است دست به کار شده و تمرین‌های لازم برای رسیدن به سرعت بالا در فوتبال را به درستی و به صورت منظم پیگیری کنید.

انواع لوازم سرعتی و چابکی

شما می‌توانید به وسیله‌ی محصولات سرعتی و چابکی با کیفیتی که در زیر به آن‌ها اشاره شده و مجموعه‌ی اسپرت کالا در اختیار شما قرار داده است سرعت عملکرد خود را بالا ببرید. 

1-موانع دریبل: یکی از محصولات کاربردی و مفید در سرعت بخشیدن به فوتبال یک بازیکن، موانع دریبل می‌باشد. این موانع در سرعت دریبل‌های شما تآثیر بسزایی می‌گذارد و می‌تواند سبب پیشرفت سرعت شما شود. شما می‌توانید انواع موانع کمانی و مربع شکل را در دسته‌بندی سرعتی و چابکی مشاهده نمایید.

2-چتر سرعتی: چتر سرعتی وسیله‌ای است که با کمک آن می‌توانید سرعت، مقاومت و شتاب خود را به طور قابل ملاحظه‌ای ارتقاء دهید. این وسیله‌ی ورزشی در میان ورزشکاران به خصوص بازیکنان فوتبال دارای محبوبیت ویژه‌ای است. چتر نایلونی با استفاده از یک هارنس به دور کمر و یا سینه بسته می‌شود و پس از این که سرعت گرفتید باز می‌گردد. همان طور که چتر باز شده و کشش ایجاد کرده شما را مجبور می‌کند تا سخت‌تر تلاش نمایید، این ورزش به نوبه‌ی خود باعث افزایش قدرت می‌گردد. تصور غلطی که راجع به چترهای سرعتی وجود دارد، این است که چترها فقط برای دوندگان سرعت مناسب هستند در صورتی که این محصول یکی از پرکاربردترین لوازم سرعتی و چابکی برای تمامی ورزشکاران رشته‌‌های سرعتی و قدرتی به شمار می‌آید. 

3-توپ چابکی: توپ‌های چابکی یا ری اکشن بال به ارتقاء چابکی، هماهنگی چشم و دست و زمان واکنش کمک شایانی می‌نماید. آن‌ها یک قطعه ایده‌آل از تجهیزات ورزشی برای آموزش در تمام ورزش‌های توپی می‌باشند. توپ‌های چابکی به عنوان یک توپ لاستیکی کوچک طراحی شده که در توده‌ها پوشانده‌اند و در هنگام برخورد توپ به هر سطحی به ایجاد جهش‌های نامنظم کمک می‌نماید. 

4- کمربند تگ دار: این نوع کمربندها از پرکاربردترین لوازم سرعتی و چابکی به حساب می‌آیند. کمربندهای تگ دار در سرعت شما بسیار تآثیر گذار هستند و می‌توانید به وسیله‌ی این محصول به کارایی و سرعت کافی برسید. 

خرید انواع لوازم سرعتی و چابکی با بهترین قیمت از فروشگاه اسپرت کالا

انواع لوازم سرعتی و چابکی تحت تآثیر عوامل مختلفی مانند وزن، جنس محصول و هم‌چنین ابعاد کلی آن‌ها قرار دارند. خرید وسایل ورزشی نیازمند مراجعه به یک وب سایت معتبر نظیر اسپرت کالا می‌باشد. ناگفته نماند تمام این تجهیزاتی که در تمرینات سرعتی و چابکی مورد استفاده قرار می‌گیرند از کیفیت قابل توجهی برخوردار بوده و دارای مناسب‌ترین قیمت نیز می‌باشند. شما عزیزان می‌توانید با مطالعه‌ی هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی‌تان دست پیدا کنید.