search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیبسکتبال
بسکتبال
دسته بندی

بسکتبال

بسکتبال یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های تیمی است که که هم از نظر تاریخی و هم اجتماعی جایگاه ویژه‌ای دارد. همان طور که می‌دانید در بازی بسکتبال دو تیم 5 نفره با هدف پرتاب توپ به سبد حریف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. هر تیم از 12 بازیکن و 2 داور تشکیل می‌شود. هم‌چنین یک توپ و دو سبد در بازی به کار می‌رود که هر سبد سهم یک تیم است و به عنوان دروازه آن‌ها به حساب می‌آید. برای بازی کردن و لذت بردن از این ورزش، داشتن تجهیزات مناسب ضروری است، از این تجهیزات می‌توان به توپ بسکتبال، حلقه بسکتبال، لباس و تجهیزات بازیکنان و ... اشاره کرد. در این میان اسپرت کالا انواع حلقه‌های...

بسکتبال یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های تیمی است که که هم از نظر تاریخی و هم اجتماعی جایگاه ویژه‌ای دارد. همان طور که می‌دانید در بازی بسکتبال دو تیم 5 نفره با هدف پرتاب توپ به سبد حریف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. هر تیم از 12 بازیکن و 2 داور تشکیل می‌شود. هم‌چنین یک توپ و دو سبد در بازی به کار می‌رود که هر سبد سهم یک تیم است و به عنوان دروازه آن‌ها به حساب می‌آید. برای بازی کردن و لذت بردن از این ورزش، داشتن تجهیزات مناسب ضروری است، از این تجهیزات می‌توان به توپ بسکتبال، حلقه بسکتبال، لباس و تجهیزات بازیکنان و ... اشاره کرد. در این میان اسپرت کالا انواع حلقه‌های بسکتبال و ابزارهای آموزشی پرتاب توپ را برای شما مشتریان عزیز فراهم نموده است. 

ابزار شوت بسکتبال

از ابزار شوت جهت بهبود تکنیک شوت زنی در بازی بسکتبال استفاده می‌شود. این ابزار یک نوع وسیله‌ی آموزشی به حساب می‌آید. ابزار شوت Sklz Square Up یکی از با کیفیت‌ترین ابزارهای آموزشی در ورزش بسکتبال است. این ابزار شوت دارای بند سیلیکونی بسیار محکم بوده و افراد مبتدی برای یادگیری پرتاب درست توپ می‌بایست از آن استفاده کنند. 

انواع حلقه بسکتبال

حلقه بسکتبال در فاصله ۳۰ سانتی‌متری قاعده تخته به آن متصل می‌شود. قطر حلقه بسکتبال ۴۵ سانتی‌متر و ارتفاع توری که به شکل سبد به آن متصل می‌شود تقریباً ۳۰ سانتی متر است. انواعی از حلقه‌های بسکتبال که به کمک میله‌هایی آهنی آویزان می‌شوند، در اسپرت کالا موجود است. با نصب نمودن این حلقه‌ها و انجام تمرینات مختلف، مطمئناً در مدتی کوتاه مهارت‌های لازم در بسکتبال را فرا خواهید گرفت. از پرفروش‌ترین‌های این دسته می‌توان به حلقه بسکتبال قابل اتصال به درب سایز بزرگ SKLZ اشاره کرد. 

از این تجهیزات ورزشی به منظور یادگیری و اجرای بازی بسکتبال و ایجاد یک محیط رقابتی مناسب برای بازیکنان استفاده می‌شود. 

برندهای معتبر تولید کننده انواع لوازم ورزشی بسکتبال

در سایت اسپرت کالا انواع لوازم ورزشی بسکتبال برای علاقه‌مندان به این ورزش فروخته می‌شود. این محصولات شامل انواع حلقه بسکتبال با سایز بزرگ و کوچک، حلقه بسکتبال استخری، ابزار شوت و ... برای گروه‌های حرفه‌ای و مبتدی که می‌توانند در خانه و باشگاه از آن‌ها استفاده کنند. در بعضی محصولات عکس با مشخصات کامل محصول در سایت بازگذاری شده تا افراد بتوانند اصولی ورزش کنند. از میان برندهای شناخته شده در این حوزه ورزشی می‌توان به Nike, Adidas, Wilson, Umbro, SKLZ و ... اشاره کرد.

خرید آنلاین لوازم بسکتبال با بهترین قیمت از اسپرت کالا

انتخاب برند معتبر لوازم و تجهیزات ورزش بسکتبال می‌تواند تضمینی بر کیفیت بالای محصولات باشد. اسپرت کالا عرضه‌کننده‌ی محصولات و تجهیزات ورزشی از جمله تجهیزات بسکتبال با بهترین کیفیت و جدیدترین ابزارهای ورزشی روز دنیا بوده و همواره کوشیده است تا در کنار کیفیت عالی شرایط خرید با مناسب‌ترین قیمت را هم برای مشتریان عزیز مهیا کند. اسپرت کالا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در تهران فرصتی را برای خریداران فراهم کرده است که تمامی انواع لوازم ورزشی بسکتبال را به صورت آنلاین و با مشخصات کامل ببینند و به راحتی آن را سفارش دهند.