search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

حلقه بسکتبال

ورزش بسکتبال از بازی‌های مهیج و پرطرفدار جمعی میان مردم می‌باشد. هم‌چنین بازی کردن این ورزش به شکل دوستانه در حیاط منزل و یا محوطه پارک‌ها نیز عملی بسیار جذاب است و برای جوانان و نوجوانان دوست داشتنی می‌باشد. در زمین بازی حتمآ تخته بسکتبال و حلقه متصل به آن را دیده‌اید. در این میان حلقه بسکتبال از اشیاء مورد نیاز برای شروع این بازی است زیرا ملاک برد و باخت در این بازی، انداختن توپ در آن حلقه می‌باشد. هر گروهی که توپ بیشتری داخل حلقه بیاندازد برنده می‌شود. بنابراین با خرید حلقه بسکتبال حتمآ نیاز به تهیه تور حلقه بسکتبال خواهید داشت، تا حرکت توپ بسکتبال در داخل حلقه بهتر دیده شود. ولی در صورتی که...

ورزش بسکتبال از بازی‌های مهیج و پرطرفدار جمعی میان مردم می‌باشد. هم‌چنین بازی کردن این ورزش به شکل دوستانه در حیاط منزل و یا محوطه پارک‌ها نیز عملی بسیار جذاب است و برای جوانان و نوجوانان دوست داشتنی می‌باشد. در زمین بازی حتمآ تخته بسکتبال و حلقه متصل به آن را دیده‌اید. در این میان حلقه بسکتبال از اشیاء مورد نیاز برای شروع این بازی است زیرا ملاک برد و باخت در این بازی، انداختن توپ در آن حلقه می‌باشد. هر گروهی که توپ بیشتری داخل حلقه بیاندازد برنده می‌شود. بنابراین با خرید حلقه بسکتبال حتمآ نیاز به تهیه تور حلقه بسکتبال خواهید داشت، تا حرکت توپ بسکتبال در داخل حلقه بهتر دیده شود. ولی در صورتی که در فضای باز به صورت تفریحی بازی می‌کنید شاید نیازی به تهیه تور حلقه بسکتبال نباشد و بتوانید به راحتی با خرید حلقه بسکتبال، بازی و تفریح خود را شروع کنید. 

انواع حلقه بسکتبال

حلقه بسکتبال استخری: این مدل حلقه از جدیدترین مدل‌های حلقه بسکتبال است که به دلیل قابلیت حمل و استفاده در هر نوع بازی و شرایطی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این حلقه‌ها در برابر باران شدید بسیار مقاوم هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع نصب حلقه با قد ورزشکار را دارند. حلقه بسکتبال استخری همان طور که از نامش پیداست در داخل استخر نصب می‌شود. هنگام انجام بازی‌های آبی هیچ نگرانی بابت افتادن این حلقه‌ها نداشته باشید.

حلقه دیواری: هنگام خرید تور و حلقه بسکتبال دیواری قابل حمل، باید موردی را انتخاب کنید که هم در بازی‌‌های شدید و هم در شرایط آب و هوایی خارج از منزل دوام بیاورد.

برترین برندهای تولید کننده حلقه بسکتبال

از میان برندهای شناخته شده در حوزه تولید لوازم ورزشی بسکتبال می‌توان به VX, SKLZ و ... اشاره کرد.

خرید آنلاین انواع حلقه بسکتبال با مناسب ترین قیمت از اسپرت کالا

خرید حلقه بسکتبال در انواع دیواری و استخری را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت بسیار بالاتر نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی، می‌توانید در اسپرت کالا تهیه کنید.