search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیمت یوگا و ملزومات
مت یوگا و ملزومات
دسته بندی

مت یوگا و ملزومات

یوگا تمرینی عالی برای تقویت ماهیچه‌های اصلی بدن و ارتباط بین ذهن، بدن و روح شماست، هم‌چنین روشی مناسب برای استراحت بعد از سپری کردن چند روز سخت و پر استرس است. یکی از ابزارهای مهم و کاربردی این ورزش مت یوگا می‌باشد. مت یوگا تشک‌هایی هستند که یک سطح صاف و بدون لغزش را برای ورزش یوگا فراهم می‌کنند. به عبارتی مت یوگا و ملزومات آن نقش مهمی در تسهیل تمرینات و ایجاد ارتباط با زمین فراهم می‌کند. اگر قصد آشنایی با بهترین و با کیفیت‌ترین انواع مت یوگا و ملزومات آن را دارید، و دوست دارید از بین گزینه‌های متنوع با قدرت انتخاب بالا، خریدتان را انجام دهید، هزاران محصول موجود در اسپرت...

یوگا تمرینی عالی برای تقویت ماهیچه‌های اصلی بدن و ارتباط بین ذهن، بدن و روح شماست، هم‌چنین روشی مناسب برای استراحت بعد از سپری کردن چند روز سخت و پر استرس است. یکی از ابزارهای مهم و کاربردی این ورزش مت یوگا می‌باشد. مت یوگا تشک‌هایی هستند که یک سطح صاف و بدون لغزش را برای ورزش یوگا فراهم می‌کنند. به عبارتی مت یوگا و ملزومات آن نقش مهمی در تسهیل تمرینات و ایجاد ارتباط با زمین فراهم می‌کند. اگر قصد آشنایی با بهترین و با کیفیت‌ترین انواع مت یوگا و ملزومات آن را دارید، و دوست دارید از بین گزینه‌های متنوع با قدرت انتخاب بالا، خریدتان را انجام دهید، هزاران محصول موجود در اسپرت کالا را از دست ندهید. در ادامه با بخشی از مهم‌ترین این محصولات بیشتر آشنا خواهید شد.

مت یوگا

همان طور که می‌دانید مهم‌ترین و حیاتی‌ترین ابزار ورزش یوگا مت یوگا است. از آن جایی که حرکات یوگا به صورت نشسته و با تمرکز بالا انجام می‌شود، حتماً به یک مت با کیفیت نیاز پیدا خواهید کرد. اگر حرکات یوگا را بیشتر به صورت نشسته انجام می‌دهید، به سراغ مت‌هایی با ضخامت بیشتر بروید و اگر حرکات را بیشتر به حالت ایستاده انجام می‌دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مت یوگا نازک‌تر است، زیرا با آن تعادل بیشتری خواهید داشت. از پرفروش‌ترین انواع مت یوگا می‌توان به مت یوگا پی وی سی 6 میلی‌متری Agilinex اشاره کرد. اگر به دنبال انواع مت‌ ورزشی در طرح‌ها و رنگ‌های جذاب با ضخامت‌های متفاوت هستید، محصولات موجود در اسپرت کالا را از دست ندهید.

بند و کیف یوگا

شاید با خودتان تصور کنید که بند و کیف‌های لوازم یوگا ابزارهای ضروری نباشند، اما باید بدانید که این ابزارها نظم بیشتری به وسایل ورزشی شما می‌دهند و از مت‌های شما در برابر هر گونه آسیب و پارگی محافظت می‌کنند. بدین صورت که شما می‌توانید با استفاده از کیف مناسبف مت ورزشی خود را پس از تمرین درون آن قرار دهید و این گونه مت ورزشی شما همیشه سالم و مرتب می‌ماند. گاهی اوقات هم می‌توانید به جای کیف از بندهای یوگا برای حمل و جا‌به‌جایی مت‌های خود استفاده کنید. کیف مت یوگا تاشو Agilinex و بند نگهدارنده مت Trendy از پرفروش‌ترین‌های ملزومات تمرینی یوگا در سایت ما هستند.

اگر قصد خرید بند و یا کیف‌‎ یوگا را دارید، محصولات متنوع موجود در اسپرت کالا را مشاهده کرده و بعد از بررسی تصویر محصول و ویژگی‌های آن، انتخاب خود را نهایی کنید.

خرید انواع مت یوگا و ملزومات از اسپرت کالا

به هر کدام از محصولات مت یوگا و ملزومات آن احتیاج دارید، کافی است، وارد سایت اسپرت کالا شوید و تنوع محصولات موجود را بررسی کنید. محصولات دلخواه شما، بعد از ثبت و خرید نهایی، در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد و درب منزل یا محل کار در سراسر کشور قابل دریافت خواهد بود. انواع محصولات مت یوگا و ملزومات با ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی ارسال می‌شود تا خیال شما را از بابت داشتن یک خرید امن راحت کند.