search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

مت یوگا

همان طور که می‌دانید انجام هر رشته‌ی ورزشی به یک سری لوازم و تجهیزات نیاز دارد. مت یوگا یکی از وسایل مهم و ضروری در ورزش‌هایی چون یوگا و پیلاتس است. ورزش یوگا به صورت نشسته و با تمرکز بالا انجام می‌شود. هر چقدر ضخامت مت یوگا برای ورزش‌هایی که به صورت نشسته انجام می‌شوند بیشتر باشد، مناسب‌تر است، اگر حرکات ورزشی به حالت ایستاده انجام شود، می‌بایست به سراغ مدل‌هایی از مت یوگا بروید که نازک‌تر باشند، زیرا تعادل بیشتری خواهید داشت. مت یوگا مناسب به افراد برای انجام درست حرکات ورزشی، اصلاحی و درمانی کمک می‌کند. انواع مت یوگا مت یوگا ورزشی در رنگ‌ها و ابعاد مختلف تولید و روانه‌ی بازار...

همان طور که می‌دانید انجام هر رشته‌ی ورزشی به یک سری لوازم و تجهیزات نیاز دارد. مت یوگا یکی از وسایل مهم و ضروری در ورزش‌هایی چون یوگا و پیلاتس است. ورزش یوگا به صورت نشسته و با تمرکز بالا انجام می‌شود. هر چقدر ضخامت مت یوگا برای ورزش‌هایی که به صورت نشسته انجام می‌شوند بیشتر باشد، مناسب‌تر است، اگر حرکات ورزشی به حالت ایستاده انجام شود، می‌بایست به سراغ مدل‌هایی از مت یوگا بروید که نازک‌تر باشند، زیرا تعادل بیشتری خواهید داشت. مت یوگا مناسب به افراد برای انجام درست حرکات ورزشی، اصلاحی و درمانی کمک می‌کند.

انواع مت یوگا

مت یوگا ورزشی در رنگ‌ها و ابعاد مختلف تولید و روانه‌ی بازار می‌‌شوند. مت یوگا دارای ضخامت و جنس‌های متفاوتی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

لاستیک طبیعی: مت یوگا با جنس لاستیک طبیعی دارای چسبندگی خوبی است، مواد سمی ندارد و قابل تجزیه و بادوام است.

میکروفیبر: از میکروفیبر به عنوان لایه‌‌ی رویی مت یوگا استفاده می‌شود تا از سُر خوردن دست‌های عرق کرده ورزشکار حین انجام تمرینات جلوگیری کند.

چوب‌پنبه: چوب‌پنبه ماده‌ای طبیعی است که هنگام خیس شدن چسبناک‌تر می‌شود. هم‌چنین خاصیت ضد باکتریایی دارد. نقطه ضعف چوب‌پنبه در این است که اگر زیاد عرق کنید غیرکاربردی می‌شود. 

پنبه: در گذشته ورزشکاران یوگا از مت یوگا پنبه‌ای استفاده می‌کردند. پنبه به دلیل قدرت جذبش ضد لغزش است، مت یوگا پنبه‌ای بسیار نازک و تقریباً خشن هستند.

پی ‌وی ‌سی: پلیمر پلاستیک مصنوعی که از مواد شیمیایی تهیه می‌شود و حاوی مواد سمی است. مت یوگا که از جنس پی‌  وی ‌سی است ارزان و بادوامند، اما هنگام خیس شدن لغزنده می‌شوند. 

معتبرترین برندهای تولید کننده مت یوگا

برخی از مارک‌های محبوب در زمینه‌ی مت یوگاعبارتند از: Yoga Mat, Tanzib, Alex و ... برند Agilinex برندی شناخته شده و معتبر، ساخته شده از متریال با کیفیت و همتراز با برندهای روز اروپا در سایت ما موجود است.

خرید انواع مت یوگا با بهترین قیمت از اسپرت کالا

امروزه افراد برای خرید وسایل ورزشی خود به دنبال مرکزی مطمئن هستند. پیدا کردن مرکزی مطمئن که لوازم اصل و اورجینال داشته باشد، تقریباً کار دشواری است. یکی از فروشگاه‌های مطمئن ورزشی که تمامی کالاهای اورجینال از جمله مت یوگا با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، فروشگاه ورزشی اسپرت کالا است.