گونيامتر نوع هفت AFH

AFH Goniometer

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • طول: 21 سانتی متر
  • جنس: پلاستیک
  • کشور سازنده: آلمان
  • سایر مشخصات: ساخته شده از پلاستیک شفاف و مرغوب خوانایی اعداد درج شده ثبات رنگ پس از استفاده ی طولانی مدت
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
طول
21 سانتی متر
جنس
پلاستیک
کشور سازنده
آلمان
سایر مشخصات
ساخته شده از پلاستیک شفاف و مرغوب
خوانایی اعداد درج شده
ثبات رنگ پس از استفاده ی طولانی مدت
کاربرد
پوشش دهی انواع اندازه گیری های مختلف
مناسب برای استفاده در
فیزیوتراپی و مراکز درمانی

انواع مختلف گونیامتر برای اندازه گیری میزان حرکت مفاصل مختلف بدن استفاده می‌شوند. بیشترین حرکت مفاصل بدن به صورت دورانی است. از همین رو این وسیله تعبیه شده تا بتواند به راحت‌ترین شکل ممکن حرکات دورانی را اندازه ‌گیری کند. گونیامترها عموما به دو شکل پلاستیکی و فلزی تولید می‌شوند. گونیامترهای پلاستیکی بیشترین طرفدار را در میان سایر گونیامترها دارند. گونیامتر نوع هفت AFH یکی از با کیفیت‌ترین گونیاهای تولید شده در این زمینه است. کیفیت اعداد حک شده بر روی این نوع از گونیامتر بسیار زیاد است و این موضوع باعث شناخته شدن آن می‌شود. بیشترین استفاده از گونیامتر در زمینه پزشکی و ملزومات درمانی است. در زمینه مدیریت درد و آسیب شناسی می‌توان از گونیامتر استفاده نمود. دامنه حرکات دورانی مفاصل به دو صورت فعال و غیر فعال دسته بندی می‌گردد. اگر فرد مفاصل را خود تکان دهد، جزئی از گروه فعال خواهدشد. و اگر پزشک یا فردی کمکی برای حرکت مفاصل وجود داشته باشد، جزئی از گروه غیرفعال نامگذاری می‌شود.گونيامتر نوع هفت AFHویژگی‌های گونیامتر نوع هفت AFH

گونیامترهای تولیدی در زمینه پزشکی با دو جنس فلز و پلاستیک هستند. گونیامتر نوع هفت AFH ارزان قیمت، از جنس پلاستیک شفاف و مرغوب است. اعداد حک شده بر روی این نوع گونیا بسیار شفاف و ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت. به همین دلیل این وسیله مورد تایید پزشکان و مراکز درمانی قرار گرفته‌است. میزان خوانایی اعدادی که بر روی این وسیله درج شده‌اند بسیار بالاست و میزان خطای بسیار کمی خواهند داشت. برای اندازه گیری میزان حرکت مفصل با استفاده از گونیا بدین صورت عمل می‌کنیم. ابتدا مرکز گونیامتر بر روی مفصل موردنظر قرار می‌گیرد و دیگر بازوی گونیا میزان حرکت مفصل را اندازه گیری می‌کند. با اندازه‌گیری میزان حرکت مفصل می‌توان پیشرفت در درمان را متوجه شد. گونیامتر نوع هفت AFH باتوجه به میزان کیفیت و بهبود در ساختار، توانسته پرچمدار در میان سایر رقبا باشد.

گونیامترهای مختلف چگونه عمل می‌کنند؟

گونیامترها عموما در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. تاکنون گونیامترهای پزشکی در اندازه 9، 15، 20 و 30 سانتی متری تولید می‌شوند. گونیامترهای 9 سانتی متری بهترین گزینه برای بررسی میزان حرکت مفاصل انگشتان دست هستند. سایر گونیامترها نیز برای عوامل دیگر کاربرد دارند.برای اندازه گیری میزان چرخش سر نوزاد و کودکان از گونیامترهای بیمارستانی استفاده می‌گردد. این نوع گونیامتر بیشترین استفاده را در بیمارستان دارد.
اگر به دنبال تهیه گونیامتری هستید که مدرج نباشد، استفاده از گونیامتر ذره بینی توصیه می‌شود. این نوع گونیامتر عدد اندازه گیری شده بر روی ذره بینی نمایش می‌دهد. میزان دقت این نوع گونیامتر از سایر گونیامترها کمتر است.
کمترین میزان خطای اندازه گیری در گونیامتر دیجیتال است. این نوع گونیامتر اعداد را به صورت دیجیتالی نمایش می‌دهد. اما هنگام اتمام باتری دیگر اعدادی برای نمایش وجود ندارند.
گونیامتر نوع هفت AFH انواع اندازه گیری‌های مختلف را پوشش می‌دهد. این نوع از گونیا 21 سانتی متر طول دارد. میزان خوانایی اعداد این نوع گونیا بسیار بالا است.

تهیه گونیامتر نوع هفت AFH

گونیامتر نوع هفت AFH ساخت آلمان در فروشگاه آنلاین ورزشی اسپرت کالا موجود است. این فروشگاه یکی از برترین فروشگاه‌ها در زمینه ارائه و توزیع انواع لوازم ورزشی و پزشکی می‌باشد. برای خرید کالاهای مورد نظرتان از این فروشگاه کافیست به صورت اینترنتی یا حضوری اقدام نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...