search
ثبت نام / ورود
کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
988
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

رنگ:

قیمت : 200,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 50,000 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec
زمانی‌که دچار آسیب می‌شوید، تنها کار ممکن در اولین دقایق بستن محل مورد نظر خواهد بود. به ‌همین‌ دلیل تهیه کردن کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec کار عاقلانه‌ای است. بسیاری از صدمات باعث می‌شوند که دیگر نتوانید مثل قبل به فعالیت‌های خود ادامه دهید. به ‌همین‌ دلیل بهترین اقدام استفاده کردن از کنزیوتیپ مورد نظر خواهد بود. استفاده درست از لوازم پزشکی باعث بهبود سریع‌تر شما می‌شود. با کسب کردن اطلاعات در مورد کاربرد و ویژگی‌های کنزیوتیپ بسیاری از سوالات در ذهن را پاسخ می‌دهد. با در نظر گرفتن تآثیرات درمان مناسب در روند فعالیت‌های آتی مطالعه این مطالب کمک‌کننده است. ویژگی‌های کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec وقتی...

زمانی‌که دچار آسیب می‌شوید، تنها کار ممکن در اولین دقایق بستن محل مورد نظر خواهد بود. به ‌همین‌ دلیل تهیه کردن کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec کار عاقلانه‌ای است. بسیاری از صدمات باعث می‌شوند که دیگر نتوانید مثل قبل به فعالیت‌های خود ادامه دهید. به ‌همین‌ دلیل بهترین اقدام استفاده کردن از کنزیوتیپ مورد نظر خواهد بود. استفاده درست از لوازم پزشکی باعث بهبود سریع‌تر شما می‌شود.

با کسب کردن اطلاعات در مورد کاربرد و ویژگی‌های کنزیوتیپ بسیاری از سوالات در ذهن را پاسخ می‌دهد. با در نظر گرفتن تآثیرات درمان مناسب در روند فعالیت‌های آتی مطالعه این مطالب کمک‌کننده است.

ویژگی‌های کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec

وقتی بخواهید از جنس کنزیوتیپ مطمئن شوید به کشور سازنده آن توجه کنید. کشور چین با استفاده از مواد اولیه‌ی مناسب بهترین کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec را تولید کرده است. در واقع استفاده از جنس کتان به‌دلیل کیفیتی که دارد می‌تواند بهترین انتخاب برای کنزیوتیپ باشد. به ‌همین ‌دلیل ضد آب بودن آن یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این نوع کنزیوتیپ است.

شما قادر خواهید بود در کنار مرغوبیتی که از این نوع کنزیوتیپ مشاهده می‌کنید، رنگ مورد نظر را نیز برگزینید. در واقع انتخاب کردن رنگ‌هایی مانند قرمز، مشکی، آبی و بژ کاملاً سلیقه‌ای است. به‌ علاوه رنگ می‌تواند در روحیه و روند درمان مؤثر نیز باشد. اگر قصد دارید از کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec استفاده کنید به ابعادش توجه نمائید. اندازه‌ای که از این نوع کنزیوتیپ مشاهده خواهید کرد، طول 5 متر و عرض 5 سانتی‌متر است.

میزان چسبندگی استانداردی برای کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec در نظر گرفته شده است. این کنزیوتیپ بر اساس نوع چسب اکریلیک فعال شونده با حرارت (دمای بدن) کنزیوتیپ، مرغوبیت بالایی را رقم می‌زند. شما با خیال راحت می‌توانید کاملاً محل آسیب را ببندید و نگران باز شدن آن نباشید. هم‌چنین میزان کشسانی کنزیوتیپ تا 130 درصد خواهد بود و کارایی بالایی دارد. شما قادر خواهید بود، درمانتان را با کنزیوتیپ کامل انجام دهید؛ زیرا ماندگاری روی پوست آن 3 الی 4 روز است. به علاوه حفاظت از عضلات و مفاصل آسیب دیده بدون محدود کردن دامنه حرکت با کنزیوتیپ امکان‌پذیر خواهد بود. بسیاری از افراد با ‌توجه ‌به ویژگی‌های کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec مداوم از آن استفاده می‌کنند.

کاربردهای کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec

در مراکز درمانی و فیزیوتراپی بسیاری از پزشکان از کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec استفاده می‌کنند. هم‌چنین تآثیرات آن در درمان باعث رضایت بیشتر بیماران می‌شود و کاربرد کنزیوتیپ را بالا برده است. به‌علاوه در سالن‌‌های ورزشی به ‌کار بردن کنزیوتیپ نقش مهمی را در طول درمان دارد. کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec مناسب برای ورزشکاران دارای آسیب دیدگی است. در واقع شما می‌توانید به ‌راحتی در حین درد از کنزیوتیپ بیشترین استفاده را ببرید. هم‌چنین این نوع کنزیوتیپ مناسب برای مصارف پزشکی و ورزشی خواهد بود و باعث تحمل درد می‌شود.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , مشکی , آبی , بژ
جنس
کتان
طول
5 متر
کشور سازنده
چین
مناسب برای استفاده در
مراکز درمانی و فیزیوتراپی
کاربرد
مناسب برای ورزشکاران دارای آسیب دیدگی , مناسب برای مصارف پزشکی و ورزشی
عرض
5 سانتی‌متر
میزان چسبندگی
استاندارد
ضد آب
بله
نوع چسب
اکریلیک فعال شونده با حرارت (دمای بدن)
کشسانی
تا 130 درصد
ماندگاری روی پوست
3 الی 4 روز
مشخصات فنی
سایر مشخصات
حفاظت از عضلات و مفاصل آسیب دیده بدون محدود کردن دامنه حرکت

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض
میزان چسبندگی
ضد آب
نوع چسب
کشسانی
ماندگاری روی پوست

کنزیوتیپ 5 متری در 5 سانتی‌متری Agilitec
0 از 0 رای
200,000 تومان
موجود
کتان
5 متر
چین
مراکز درمانی و فیزیوتراپی
مناسب برای ورزشکاران دارای آسیب دیدگی مناسب برای مصارف پزشکی و ورزشی
5 سانتی‌متر
استاندارد
بله
اکریلیک فعال شونده با حرارت (دمای بدن)
تا 130 درصد
3 الی 4 روز
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی