search
ثبت نام / ورود
کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1374
مشاهده شده
امتیاز 5 از 1 رای

رنگ:

قیمت : 553,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 138,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares
در زمان حادثه بهترین کار می‌تواند بستن محل درد باشد. در واقع شما با ایجاد فشار امکان بهبود را در زمان کوتاه‌تری فراهم خواهید نمود. به ‌همین‌ دلیل است که کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares از وسایل مهم درمانی خواهد بود. در بسیاری از مواقع کنزیوتیپ باعث می‌شود که شما بتوانید طول درمان خود را به‌ راحتی سپری کنید، به‌ علاوه شرایطی را برای شما فراهم خواهد کرد که آسیب بیشتری به بدن وارد نشود. اگر از ویژگی‌ها و کاربردهای کنزیوتیپ مطلع شوید، بهتر از آن استفاده می‌کنید. برای ادامه دادن به فعالیت‌های روزانه نیاز است که درمان ابتدایی را جدی بگیرید. به ‌همین‌ دلیل اطلاعاتی را در این مطلب برای شما...

در زمان حادثه بهترین کار می‌تواند بستن محل درد باشد. در واقع شما با ایجاد فشار امکان بهبود را در زمان کوتاه‌تری فراهم خواهید نمود. به ‌همین‌ دلیل است که کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares از وسایل مهم درمانی خواهد بود. در بسیاری از مواقع کنزیوتیپ باعث می‌شود که شما بتوانید طول درمان خود را به‌ راحتی سپری کنید، به‌ علاوه شرایطی را برای شما فراهم خواهد کرد که آسیب بیشتری به بدن وارد نشود.

اگر از ویژگی‌ها و کاربردهای کنزیوتیپ مطلع شوید، بهتر از آن استفاده می‌کنید. برای ادامه دادن به فعالیت‌های روزانه نیاز است که درمان ابتدایی را جدی بگیرید. به ‌همین‌ دلیل اطلاعاتی را در این مطلب برای شما آورده‌ایم.

ویژگی‌های کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares

هر وسیله‌ی پزشکی در عین کیفیت بالایی که باید داشته باشد، رنگ متنوع نیز می‌تواند ارائه دهد. شاید دلیل این ‌که کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares رنگ قرمز و مشکی دارد، همین باشد. کشور کره جنوبی با جنس کتان که برای کنزیوتیپ مورد نظر قرار داده است، تآثیر مهمی را ایفا می‌کند. برای اکثر استفاده‌کنندگان مرغوبیت در این کنزیو‌تیپ از موارد مهم محسوب می‌شود.

وقتی شما از میزان چسبندگی استاندارد کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares مطمئن شوید، بیشتر آن را به‌ کار می‌برید. در واقع این اطمینان وجود دارد که ماندگاری روی پوست شما 3 الی 4 روز باشد. از آن ‌جایی‌که کنزیوتیپ ضد آب است می‌توانید نظافت را با داشتن آن روی پوست حفظ کنید.

نوع چسب به کار رفته شده در کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares اکریلیک فعال شده با حرارت (دمای بدن) است که سازگاری بالایی با بدن ایجاد می‌کند. هم‌چنین شما در حین استفاده از آن کمتر اذیت خواهید شد. به ‌علاوه کشسانی که در هنگام استفاده از کنزیوتیپ تجربه می‌کنید تا 130 درصد است. از دیگر ویژگی‌های کنزیوتیپ طول 5 متر با عرض 5 سانتی‌متر خواهد بود که، مصرف آن را بیشتر می‌کند. در زمان بستن محل آسیب‌دیده دیگر نگران مشکلات پوستی نباشید؛ زیرا کنزیوتیپ ضد حساسیت است. شما با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. هم‌چنین برای کاهش درد و حفظ قسمت صدمه دیده مورد استفاده قرار خواهد گرفت و فاقد خاصیت دارویی است. به ‌علاوه ضخامت و وزن تقریباً یکسان با پوست دارد که فشاری از این جهت روی شما وارد نخواهد شد.

کاربردهای کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares

در سالن‌های ورزشی برای جلوگیری از حوادث وخیم‌تر بهتر است که برخی وسایل اولیه‌ی پزشکی تهیه شود. در واقع کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares برای ورزشکاران کاربرد زیادی دارد. مربیان آگاه هستند که کنزیوتیپ را مناسب برای ورزشکاران دارای آسیب دیدگی در نظر بگیرند. این نوع کنزیوتیپ کاربرد زیادی در پزشکی و ورزشی دارد. به ‌علاوه مراکز درمانی و فیزیوتراپی نیز از چنین کنزیوتیپی استفاده می‌کنند تا محل زخم را پوشش دهند.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , مشکی
جنس
کتان
طول
5 متر
کشور سازنده
کره جنوبی
مناسب برای استفاده در
مراکز درمانی و فیزیوتراپی
کاربرد
مناسب برای ورزشکاران دارای آسیب دیدگی , مناسب برای مصارف پزشکی و ورزشی
عرض
5 سانتی‌متر
میزان چسبندگی
استاندارد
ضد آب
بله
نوع چسب
اکریلیک فعال شونده با حرارت (دمای بدن)
کشسانی
تا 130 درصد
ماندگاری روی پوست
3 الی 4 روز
مشخصات فنی
سایر مشخصات
ضد حساسیت - فاقد خاصیت دارویی - ضخامت و وزن تقریبا یکسان با پوست

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض
میزان چسبندگی
ضد آب
نوع چسب
کشسانی
ماندگاری روی پوست

کنزیوتیپ طرحدار لوگو 5 متری در 5 سانتی‌متری Ares
5 از 1 رای
553,000 تومان
موجود
کتان
5 متر
کره جنوبی
مراکز درمانی و فیزیوتراپی
مناسب برای ورزشکاران دارای آسیب دیدگی مناسب برای مصارف پزشکی و ورزشی
5 سانتی‌متر
استاندارد
بله
اکریلیک فعال شونده با حرارت (دمای بدن)
تا 130 درصد
3 الی 4 روز
5 از 1 رای
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی