search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیکش ورزشی
کش ورزشی
دسته بندی

کش ورزشی

کش‌های مقاومتی یا کش‌های بدنسازی، همان گونه که از نامشان برمی‌آید، کش‌هایی هستند که معمولاً برای تمرین‌های قدرتی، عضله‌سازی هم‌چنین تمرین‌های ورزشی ‌درمانی نیز به‌ کار می‌روند.به بیانی دیگر از کش‌ ورزشی برای درمان عضلات آسیب دیده نیز استفاده می‌شود زیرا وقتی عضله شما آسیب می‌بیند از قدرتش کاسته شده و دیگر انرژی زیادی ندارد. به همین دلیل از کش‌ ورزشی برای بازگردانی قدرت عضله و تقویت آن استفاده می‌کنند تا دوباره عضله نیروی خود را به دست آورد. کش‌های ورزشی در بازار فراوان است و در سطوح مختلف به فروش می‌رسد. معمولاً سطح هر کش با یک رنگ مشخص می‌شود و شما باید متناسب با قدرت بدنی خود، کش ورزشی خود را انتخاب نمایید و پس از گذشت چند هفته،...

کش‌های مقاومتی یا کش‌های بدنسازی، همان گونه که از نامشان برمی‌آید، کش‌هایی هستند که معمولاً برای تمرین‌های قدرتی، عضله‌سازی هم‌چنین تمرین‌های ورزشی ‌درمانی نیز به‌ کار می‌روند.به بیانی دیگر از کش‌ ورزشی برای درمان عضلات آسیب دیده نیز استفاده می‌شود زیرا وقتی عضله شما آسیب می‌بیند از قدرتش کاسته شده و دیگر انرژی زیادی ندارد. به همین دلیل از کش‌ ورزشی برای بازگردانی قدرت عضله و تقویت آن استفاده می‌کنند تا دوباره عضله نیروی خود را به دست آورد. کش‌های ورزشی در بازار فراوان است و در سطوح مختلف به فروش می‌رسد. معمولاً سطح هر کش با یک رنگ مشخص می‌شود و شما باید متناسب با قدرت بدنی خود، کش ورزشی خود را انتخاب نمایید و پس از گذشت چند هفته، سطح بالاتری را خریداری کنید.

انواع کش ورزشی

کش‌های چند رشته‌ای: این مدل کش‌ها معمولاً به صورت 5 رشته‌ای یافت می‌شوند. این کش‌های ورزشی جزء بهترین کش‌های مقاومتی محسوب می‌شوند زیرا دارای 5 کش با مقاومت‌های مختلف هستند که در دو سر کش‌ها قلاب‌هایی قرار گرفته است. شما می‌توانید تعداد کش ها را کم کرده و یا با خرید یک کش تکی قلاب دار به تعداد آن اضافه نمایید. 

کش‌های مینی‌بند: این مدل کش‌ها نسبت به سایر کش‌های ورزشی دارای مقاومت کمتری بوده و علاوه بر استفاده‌های ورزشی، در مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی‌ها نیز کاربرد دارند. البته کش مینی بند در دنیای ورزش بسیار پر استفاده می‌باشد و ورزشکاران در تمرینات خود از این کش استفاده می‌کنند. تمرینات طراحی شده با کش‌های مینی بند برای تمام بدن شما مناسب می‌باشد. این نوع کش‌ها جزء پرفروش‌ترین کش‌های ما هستند.

کش‌های هشت شکل: اسمی که بر روی این نوع کش‌ ورزشی گذاشته‌اند به این دلیل است که این کش‌ به عدد 8 شباهت دارد. کش‌های هشت شکل به کش‌های ایروبیک بسیار معروف می‌باشند. طول این کش‌ها نسبت به کش‌های لوله‌ای کمتر می‌باشد و برخلاف کش‌های حلقه‌ای دو دسته در دو طرف این کش وجود دارد. از کش‌های هشت شکل برای تقویت عضلات سه سر بازو، عضلات پشت و سینه، عضلات و حرکات شانه استفاده می‌شود.

کش‌های لوله‌ای دسته‌دار: جنس این نوع کش‌ها سخت‌تر و مقاوم‌تر از سایر کش‌های ورزشی است. دامنه تمریناتی که با کش‌های لوله‌ای می‌توانید انجام دهید بسیار زیاد و چشمگیر می‌باشد و به صورت کاملاً درجه یک بالا تنه و پایین تنه شما را پوشش می‌دهد.

کش‌های چهارجهته: از این نوع کش‌ ورزشی در جهت تقویت شکم، پا، بازو، پهلو و ... استفاده می‌شود و اغلب با تمرینات سخت قدرتی باشگاه برابری می‌کند. اگر می‌خواهید برای تقویت نواحی شکم و کمر خود از یک وسیله کاربردی و مفید استفاده نمایید، کش‌های چهار جهته می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

پاور بند: این نوع کش‌ ورزشی برای پایین تنه بسیار کاربرد دارد و همه ورزشکاران از این کش‌ برای تقویت مچ پا، عضلات ران و در کل برای تقویت پایین تنه خود استفاده می‌کنند. از کش پاور بند برای باز کردن 180 درجه پا نیز استفاده می‌شود و با تمرین‌هایی که انجام می‌دهید، می‌توانید به توانایی باز کردن 180 درجه پا برسید.

خرید آنلاین انواع کش ورزشی با قیمتی مناسب از اسپرت کالا

با خرید لوازم هوازی و بدنسازی از جمله خرید انواع کش ورزشی مثل کش پیلاتس، کش مینی‌ بند و ... در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف از سایت اسپرت کالا اندامی زیبا و مناسب داشته باشید. برای اطلاع از قیمت انواع کش‌ ورزشی از همین صفحه اقدام کنید.