search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیتمرینات شکم
تمرینات شکم
دسته بندی

تمرینات شکم

یکی از وفادارترین موجودات دنیا، چربی ناحیه‌ی شکم است؛ وقتی می‌آید جا خوش کرده و به این زودی‌ها قصد برگشت ندارد، اما جای نگرانی نیست، شما می‌توانید با خرید مؤثرترین و بهترین ابزارهای تمرینات شکم و پهلو، پیروی از یک برنامه‌ی ورزشی و برنامه‌ی غذایی مناسب، از شر این چربی‌ها خلاص شوید. اسپرت کالا برای راحتی کار شما و این که به دنبال تک تک لوازم تمرینات لاغری شکم و پهلو نگردید همه‌ی آن‌ها را در یک دسته‌بندی به نام تمرینات شکم آورده است، فقط کافیست اطلاعات و ویژگی‌های هر محصول را مطالعه کرده و مناسب با تمرینات خود آن را تهیه نمئیید. انواع ابزارهای تمرینات شکم چرخ شکم: چرخ شکم یا رولر...

یکی از وفادارترین موجودات دنیا، چربی ناحیه‌ی شکم است؛ وقتی می‌آید جا خوش کرده و به این زودی‌ها قصد برگشت ندارد، اما جای نگرانی نیست، شما می‌توانید با خرید مؤثرترین و بهترین ابزارهای تمرینات شکم و پهلو، پیروی از یک برنامه‌ی ورزشی و برنامه‌ی غذایی مناسب، از شر این چربی‌ها خلاص شوید. اسپرت کالا برای راحتی کار شما و این که به دنبال تک تک لوازم تمرینات لاغری شکم و پهلو نگردید همه‌ی آن‌ها را در یک دسته‌بندی به نام تمرینات شکم آورده است، فقط کافیست اطلاعات و ویژگی‌های هر محصول را مطالعه کرده و مناسب با تمرینات خود آن را تهیه نمئیید.

انواع ابزارهای تمرینات شکم

چرخ شکم: چرخ شکم یا رولر شکم وسیله‌ای ورزشی متشکل از یک یا دو چرخ می‌باشد که دو دسته از دو طرف آن برای قرار دادن دست یا پا، بیرون آمده است. چرخ شکم به طور اختصاصی برای تمرینات قسمت هسته بدن از جمله شکم و پهلو طراحی شده است. یکی از محصولات پر فروش لوازم تمرینات شکم چرخ شکم فنردار Agilinex است.

هولاهوپ: هولاهوپ یا همان حلقه‌ لاغری وسیله‌ای ورزشی است که به طور تخصصی برای تمرینات نواحی شکم و پهلو ساخته شده است. در اسپرت کالا ‌می‌توانید جدیدترین و به روزترین هولاهوپ یعنی هولاهوپ هوشمند Agilinex را تهیه نمائید. 

اب استرپ: اب استرپ یا کمکی میله بارفیکس است که در برابر پارگی بسیار مقاوم بوده و شما می‌توانید با خیالی راحت با کمک این محصول تمرین بارفیکس را انجام دهید.

دستگیره شنای سوئدی: دستگیره شنا سوئدی با درگیر کردن عضلات شکم، کمر و مرکز بدن باعث چربی سوزی هر چه بیشتر این نواحی می‌شود.

برندهای معتبر تولید کننده انواع ابزارهای تمرینات شکم

از آن جایی که دغدغه همیشگی افراد از بین بردن چربی‌های اضافه شکم و پهلو بوده است، بنابراین برندهای مختلفی در زمینه ساخت تجهیزات لازم برای تمرینات شکم فعالیت کرده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به نام‌هایی چون : Sklz, Vinsguir, Perfect Fitness, Agilinex و ... اشاره کرد.  

خرید آنلاین انواع ابزارهای تمرینات شکم از فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا

اگر به طور جدی به دنبال چربی سوزی شکم و پهلو هستید وسایل و تجهیزات فروشگاه اسپرت کالا برایتان بسیار مناسب خواهد بود. شما می‌توانید در این‌ جا به روزترین و جدیدترین تجهیزات ورزشی موجود در بازار را با کم‌ترین هزینه‌ تهیه کنید و سفارشتان در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برسد.