search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

توپ پیلاتس

توپ پیلاتس (Pilates Ball) یکی از ابزارهای جدید در تناسب اندام است که به منظور انجام حرکات ورزشی و تمرینات روزانه از جمله فیزیوتراپی، یوگا، پیلاتس و ورزش عمومی جهت کاهش وزن و تناسب اندام استفاده می‌شود. از کاربردهای این توپ‌های بزرگ می‌توان به سلامتی کمر و بازیابی آسیب دیدگی، بهبود وضعیت و تعادل عضلانی و .... اشاره کرد. ورزش کردن با توپ پیلاتس می‌تواند علاوه بر موارد بالا بر تقویت عضلات شکم، پشت و لگن، هم‌چنین بر روحیه و اعصاب شما تآثیر مثبتی داشته باشد. انواع توپ پیلاتس بر اساس شکل ظاهری  توپ پیلاتس خاردار: این مدل توپ به دلیل داشتن خار روی سطوح خود اصطکاک بیشتری با بدن داشته، بنابراین بدن...

توپ پیلاتس (Pilates Ball) یکی از ابزارهای جدید در تناسب اندام است که به منظور انجام حرکات ورزشی و تمرینات روزانه از جمله فیزیوتراپی، یوگا، پیلاتس و ورزش عمومی جهت کاهش وزن و تناسب اندام استفاده می‌شود. از کاربردهای این توپ‌های بزرگ می‌توان به سلامتی کمر و بازیابی آسیب دیدگی، بهبود وضعیت و تعادل عضلانی و .... اشاره کرد. ورزش کردن با توپ پیلاتس می‌تواند علاوه بر موارد بالا بر تقویت عضلات شکم، پشت و لگن، هم‌چنین بر روحیه و اعصاب شما تآثیر مثبتی داشته باشد.

انواع توپ پیلاتس بر اساس شکل ظاهری

 توپ پیلاتس خاردار: این مدل توپ به دلیل داشتن خار روی سطوح خود اصطکاک بیشتری با بدن داشته، بنابراین بدن بهتر روی آن قرار می‌گیرد و کمتر لیز می‌خورد، که این امر باعث می‌شود راحت‌تر تمرینات و حرکات ورزشی خود را انجام دهید. توجه داشته باشید این مدل توپ پیلاتس به دلیل داشتن خار روی سطوح برای انجام حرکات یوگا چندان مناسب نیست.

 توپ پیلاتس ساده: این مدل توپ فاقد هر گونه برجستگی روی سطح است و در بازار به عنوان توپ یوگا شناخته می‌شود. به دلیل صاف بودن سطوح این گونه توپ‌ها و ایجاد اصطکاک خیلی کم با بدن و سطح زمین انجام حرکات کششی مانند تمرین‌های ژیمناستیک با آن‌ها چندان مناسب نیست.

برندهای معتبر توپ پیلاتس

انتخاب بهترین مارک توپ‌های ورزشی موجود در بازار کار ساده‌ای نیست. تعداد برندهای موجود در بازار بسیار زیاد هستند و هرکدام محصولاتی با ویژگی‌های خاص عرضه کرده‌اند. از میان بهترین برندهای تولیدکننده توپ‌های پیلاتس می‌توان به ProBody Pilates, Urbnfit, Togu و ... اشاره کرد. توپ پیلاتس با برند Agilinex برندی شناخته شده و معتبر و ساخته شده از متریال با کیفیت در سایت موجود است.

خرید توپ پیلاتس با کیفیت تضمین ‌شده از سایت اسپرت کالا

توپ‌های تناسب اندام پیلاتس کم هزینه، مفید و سرگرم کننده هستند که بنا بر فواید بی‌شمار آن‌ها واقعاً ارزش خریدن را دارند. برای تهیه‌ی انواع توپ پیلاتس با ضمانت و کیفیت بالا، هم‌چنین قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا مراجعه فرمائید.