search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

کیف

همان طور که می‌دانید تمامی تیم‌های ورزشی برای تمرینات خود نیازمند تجهیزات و ملزومات تمرینی هستند. در ورزش‌هایی چون فوتبال، والیبال و ... مربیان و کادر تیم همیشه به دنبال وسیله‌ای هستند که بتوانند لوازم تمرینی خودشان را در آن قرار دهند. وسیله‌ای که از لحاظ داشتن فضا، بزرگ و جادار باشد، بتوانند آن را به راحتی از جایی به جای دیگر انتقال دهند و یا به راحتی در دست گرفته و یا روی شانه خود حمل نمایند. به عنوان مثال زمانی که تعداد توپ، نیزه و سایر وسایل تمرین زیاد شود، طبیعتاً حمل و نقل آن‌ها برای بازیکنان و کادر تیم مشکل ساز می‌شود، زیرا هر لحظه ممکن است آن وسیله گم شود...

همان طور که می‌دانید تمامی تیم‌های ورزشی برای تمرینات خود نیازمند تجهیزات و ملزومات تمرینی هستند. در ورزش‌هایی چون فوتبال، والیبال و ... مربیان و کادر تیم همیشه به دنبال وسیله‌ای هستند که بتوانند لوازم تمرینی خودشان را در آن قرار دهند. وسیله‌ای که از لحاظ داشتن فضا، بزرگ و جادار باشد، بتوانند آن را به راحتی از جایی به جای دیگر انتقال دهند و یا به راحتی در دست گرفته و یا روی شانه خود حمل نمایند. به عنوان مثال زمانی که تعداد توپ، نیزه و سایر وسایل تمرین زیاد شود، طبیعتاً حمل و نقل آن‌ها برای بازیکنان و کادر تیم مشکل ساز می‌شود، زیرا هر لحظه ممکن است آن وسیله گم شود و به تیم خسارت وارد شود. به همین خاطر کادر فنی سراغ کیف‌های حمل ملزومات تمرینی می‌روند که یکی از پرکاربردترین آن‌ها کیف حمل توپ و کیف حمل نیزه است. در واقع این کیف‌ها ابزار مهمی برای مربیان و کادر تیم به شمار می‌روند که در سازماندهی تمرینات، حفاظت از ملزومات تمرین و افزایش کارایی در تمرینات به آن‌ها کمک می‌کند.

انواع کیف‌های ورزشی

ما در مجموعه اسپرت کالا تلاش کرده‌ایم با کیفیت‌ترین کیف‌های حمل ملزومات تمرینی با قیمت مناسب را برای شما فراهم کنیم. یکی از این محصولات جدید و پرکاربرد ما که قطعاً تمامی تیم‌های ورزشی به آن احتیاج دارند، سبد چرخدار حمل توپ VX و سبد چرخدار حمل توپ Agilinex است. این دو محصول از بهترین برندهای معتبر دنیا در ساخت تجهیزات ورزشی هستند. 

خرید آنلاین بهترین کیف‌های ورزشی از اسپرت کالا

در این صفحه از وب‌سایت Sportkala می‌توانید انواع تجهیزات ورزشی را به تفکیک هر رشته مشاهده کنید و پس از مقایسه کالاها، محصول مورد نظرتان را به سبد خرید خود اضافه نمایید. اسپرت کالا با ضمانت اصالت و بازگشت کالا، خرید مطمئنی را برای شما فراهم می‌کند.