search
ثبت نام / ورود
سبد چرخدار حمل توپ VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
1339
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

درباره محصول

سبد چرخدار حمل توپ VX
سبد چرخدار حمل توپ VX سبدی فلزی و متحرک است که برای جابه‌جایی انواع توپ‌های ورزشی و سایر تجهیزات ورزشی در زمین‌های بازی فوتبال و سالن‌های ورزشی استفاده می‌شود. شاید برای شما به عنوان مربی یا بازیکن پیش آمده باشد که در زمین بازی به دنبال توپ بروید یا جابه‌جایی چندین توپ به صورت هم‌زمان برایتان سخت باشد. با سبد چرخدار همواره تمامی وسایل مورد نیاز بازیکنان در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد. در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی‌های کامل سبد چرخدار حمل توپ VX و کاربردهای آن آشنا کنیم تا برای خرید آن اطلاعات کافی داشته باشید. ویژگی‌ها و مشخصه‌های ظاهری سبد چرخدار حمل توپ VX سبد چرخدار حمل توپ VX همان...

سبد چرخدار حمل توپ VX سبدی فلزی و متحرک است که برای جابه‌جایی انواع توپ‌های ورزشی و سایر تجهیزات ورزشی در زمین‌های بازی فوتبال و سالن‌های ورزشی استفاده می‌شود. شاید برای شما به عنوان مربی یا بازیکن پیش آمده باشد که در زمین بازی به دنبال توپ بروید یا جابه‌جایی چندین توپ به صورت هم‌زمان برایتان سخت باشد. با سبد چرخدار همواره تمامی وسایل مورد نیاز بازیکنان در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد. در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی‌های کامل سبد چرخدار حمل توپ VX و کاربردهای آن آشنا کنیم تا برای خرید آن اطلاعات کافی داشته باشید.

ویژگی‌ها و مشخصه‌های ظاهری سبد چرخدار حمل توپ VX

سبد چرخدار حمل توپ VX همان طور که از نامش پیداست سبدی است که چهار چرخ دارد. چرخ‌های این سبد به صورت ۳۶۰ درجه قابلیت چرخش دارند، به همین دلیل حرکت دادن آن در انواع زمین‌های بازی و چمن‌ها بسیار راحت است. جنس سبد حمل توپ چرخدار از فولاد لوله‌ای محکم است که با روکش پودری پوشیده شده است. به همین دلیل بسیار مقاوم است و می‌تواند به صورت طولانی مدت بدون آسیب دیدن در سالن‌های ورزشی و زمین‌های بازی استفاده گردد. این سبد چرخدار ساخت کشور هند بوده و مشخصات آن شامل طول ۱۰۸ سانتی‌متر، عرض ۷۷ سانتی‌متر، ارتفاع ۱۰۶ سانتی‌متر و وزن ۱۷ کیلوگرم می‌باشد. در اغلب موارد رنگ این سبد مشکی است و با وجود استحکام و مقاومت، به راحتی و بدون زحمت جابه‌جا می‌شود.

کاربردهای سبد چرخدار حمل توپ VX

سبد چرخدار حمل توپ VX برای حمل توپ و سایر تجهیزات ورزشی طراحی و روانه‌ی بازار شده است. با توجه به اندازه، ارتفاع، وزن و جنس محکم آن قابلیت نگهداری، حمل و جابه‌جایی تعداد زیادی توپ و وسایل ورزشی مثل بدمینتون، راکت‌ها، انواع طناب‌های بازی و سایر ملزوماتی که حین تمرین به آن احتیاج دارید را دارد. عمدتاً مکان استفاده از سبد چرخدار حمل توپ VX در سالن‌های ورزشی، زمین‌های بازی با چمن مصنوعی، زمین‌های بازی با چمن طبیعی و... است. 

از این سبد می‌توان برای حمل انواع توپ‌های فوتبال، والیبال، بسکتبال، توپ راگبی، انواع هاف‌ بال‌ها و سایر توپ‌های بزرگ و کوچک استفاده کرد. یکی از توپ‌های مناسب برای حمل با این سبد چرخدار، توپ‌های بزرگی چون توپ فوتبال در اندازه‌های مختلف است. این توپ‌ها به علت بزرگی و نوع بازی مدام به محیط اطراف پرتاپ می‌شوند. با داشتن توپ‌های جایگزین دیگر در سبد، بازی برای بازیکنان راحت می‌شود. این وسیله‌ی کابردی یکی از تجهیزات الزامی یک تیم وزشی حرفه‌ای است.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی
جنس
فولاد لوله‌ای محکم با روکش پودری
طول
108 سانتی‌متر
کشور سازنده
هند
وزن
17 کیلوگرم
مناسب برای استفاده در
باشگاه , باشگاه های خانگی , سالن های ورزشی
کاربرد
مناسب برای حمل و نگهداری توپ‌های ورزشی و ملزومات تمرینی , افزایش طول عمر توپ های ورزشی
عرض
77 سانتی‌متر
ارتفاع
106 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
محکم و بادوام - مقاوم در برابر زنگ زدگی - محکم و بادوام - قابلیت حمل آسان به دلیل چرخدار بودن سبد - دارای 4 عدد چرخ روان و با کیفیت

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
عرض
ارتفاع

سبد چرخدار حمل توپ VX
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود
فولاد لوله‌ای محکم با روکش پودری
108 سانتی‌متر
هند
17 کیلوگرم
باشگاه باشگاه های خانگی سالن های ورزشی
مناسب برای حمل و نگهداری توپ‌های ورزشی و ملزومات تمرینی افزایش طول عمر توپ های ورزشی
77 سانتی‌متر
106 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی