search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیملزومات تمرینی
ملزومات تمرینی
دسته بندی

ملزومات تمرینی

فوتبال یکی از ورزش‌های محبوب و پرطرفدار در سرتاسر جهان می‌باشد. این ورزش حتی در بین کشورهای کم توسعه یافته محبوب است. ورزش فوتبال در کشور ما نیز بیشترین طرفدار را در بین سایر رشته‌های ورزشی دارد و کمتر کسی را می‌توان یافت تا از این بازی لذت نبرد. گدشته از جذابیت این رشته ورزشی، برای انجام هر چه بهتر و با کیفیت‌تر این رشته ورزشی نیازمند یکسری امکانات تحت عنوان(ملزومات تمرینی) می‌باشیم. تجهیزات و ابزارهایی که در اسپرت کالا می‌توانید مشاهده نمایید شامل: 1-بازوبند کاپیتانی: کاپیتان در بازی فوتبال، حکم اداره کننده نفرات را دارد و تمامی بازیکنان ملزم به پیروی از او هستند. جهت تشخیص کاپیتان از سایر بازیکنان، او نیازمند یک شاخص تحت...

فوتبال یکی از ورزش‌های محبوب و پرطرفدار در سرتاسر جهان می‌باشد. این ورزش حتی در بین کشورهای کم توسعه یافته محبوب است. ورزش فوتبال در کشور ما نیز بیشترین طرفدار را در بین سایر رشته‌های ورزشی دارد و کمتر کسی را می‌توان یافت تا از این بازی لذت نبرد. گدشته از جذابیت این رشته ورزشی، برای انجام هر چه بهتر و با کیفیت‌تر این رشته ورزشی نیازمند یکسری امکانات تحت عنوان(ملزومات تمرینی) می‌باشیم. تجهیزات و ابزارهایی که در اسپرت کالا می‌توانید مشاهده نمایید شامل:

1-بازوبند کاپیتانی: کاپیتان در بازی فوتبال، حکم اداره کننده نفرات را دارد و تمامی بازیکنان ملزم به پیروی از او هستند. جهت تشخیص کاپیتان از سایر بازیکنان، او نیازمند یک شاخص تحت عنوان بازوبند کاپیتانی می‌باشد که در همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید. 

2-کاور تمرین: برای تمرین تخصصی تیم، کاور تمرین یکی از ملزومات تمرینی فوتبال است. این وسیله سبب تمایز بازیکنان از یکدیگر می‌شود و این امر تمرین آن‌ها را سرعت و سهولت می‌بخشد. 

3-جا قمقمه: این وسیله کاربرد خود را در زمین فوتبال و هنگام تشنگی شدید بازیکنان نشان می‌دهد. یک جا قمقمه‌ای مرغوب و با کیفیت نشان دهنده اصالت یک تیم فوتبال می‌باشد.

4-قمقمه و شیکر: برای یک بازیکن خسته و تشنه هیچ چیز ضروری تر از یک آب گوارا نیست. قمقمه‌های اسپرت کالا با کیفیت‌ترین قمقمه‌های حال حاضر می‌باشد.

5-کمربند روپایی: به نظر خودتان چند روپایی می‌توانید بزنید؟ برای افزایش این تعداد می‌توانید از کمربند روپایی استفاده کنید. یکی از شاخصه‌های یک بازیکن مرغوب و با کیفیت مداومت در روپایی زدن اوست. یکی از پرکاربردتریم ملزومات تمرینی فوتبال کمربندهای روپایی هستند.

6-طناب ارتجاعی: برای یک تمرین کامل نیازمند تمرینات کششی و سرعتی هستید که این قابلیت را طناب ارتجاعی در اختیار شما قرار می‌دهد. 

7-تلمبه: دیگر نگران تنظیم باد توپ‌های خود نباشید. با تلمبه‌های اسپرت کالا با سرعت هر چه بیشتر توپ‌های خود را باد کنید و از یک بازی فوتبال لذت ببرید. تلمبه‌ها جزء ضروری ترین ملزومات تمرینی به شمار می‌آیند.

8- ست هدف: حتماً برای تمرینات خود نیازمند یک ست فوتبال با کیفیت خواهید شد. ست هدف سبب افزایش دقت بازیکنان می‌شود و در تمرینات نقش بسزایی دارد.

9- تاکتیک برد: تاکتیک برد یک وسیله کاربردی برای مربی است که وظیفه بازیکنان را در زمین مشخص می‌کند. مربی با استفاده از این تخته کلیه تاکتیک‌ها را به سرعت شرح داده و در روند بازی تآثیر بسزایی خواهد داشت.

10- تخته مربیگری: همانند تاکتیک برد این تخته برای مربی کاربرد فراوان دارد و به نوعی یک دستیار مناسب برای مربی می‌باشد.

تولیدکنندگان معتبر ملزومات تمرینی در بازار

برای خرید تجهیزات و لوازم ورزشی بهتر است به فاکتورهایی مثل شرکت و کشور تولیدکننده، قیمت و کیفیت توجه ویژه‌ای داشته باشید. با خرید محصولات باکیفیت می‌توانید حرفه‌ای‌تر ورزش کنید. برندهایی چون Vx, Agilinex, Agilitec و ... از جمله بهترین برندهای معتبر دنیا در این حوزه هستند که در مجموعه اسپرت کالا برای شما عزیزان فراهم شده است. 

خرید انواع ملزومات تمرینی با بهترین قیمت از فروشگاه اسپرت کالا

قیمت ملزومات تمرینی فوتبال بسته به عوامل مختلفی چون کیفیت متغیر است. سایت اسپرت کالا با ارائه‌ی بهترین و مقرون‌ به‌صرفه‌ترین کالاها و لوازم ورزشی با تخفیف، توانسته رضایت و توجه مشتریان و دوستداران ورزش را به کالاهای مارک‌دار و باکیفیت خود جلب کند. در سایت اسپرت کالا دسته‌بندی‌های مناسبی برای خرید ملزومات تمرینی وجود دارد. در هر دسته نمونه‌های مناسب همراه با قیمت و مشخصات کامل ذکر شده است.