search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدیوار دفاعی
دیوار دفاعی
دسته بندی

دیوار دفاعی

اگر از هر فردی در رابطه با معروف‌ترین ورزش جهان سؤال شود، بدون چون و چرا ورزش فوتبال را به زبان خواهد آورد. فوتبال یک ورزش گروهی است که بازیکنان هر تیم تحت عناوین مختلفی از جمله مهاجم، دفاع، هافبک و دروازه‌بان به بازی می‌پردازند. تمامی این سیستم تحت عنوان فوتبال عمل می‌کند. ورزش فوتبال قوانین و مقررات مختلفی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به تشکیل دیوار دفاعی اشاره کرد. برای این که بازیکنان فوتبال بتوانند در زمان تمرینات باشگاهی خود تصویر درستی از حریف داشته باشند، می‌توانند از وسایل ورزشی به جای حریف استفاده نمایند. به این نوع وسایل آدمک و دیوار دفاعی یا حریف تمرینی می‌گویند. آدمک دیوار دفاعی پیش...

اگر از هر فردی در رابطه با معروف‌ترین ورزش جهان سؤال شود، بدون چون و چرا ورزش فوتبال را به زبان خواهد آورد. فوتبال یک ورزش گروهی است که بازیکنان هر تیم تحت عناوین مختلفی از جمله مهاجم، دفاع، هافبک و دروازه‌بان به بازی می‌پردازند. تمامی این سیستم تحت عنوان فوتبال عمل می‌کند. ورزش فوتبال قوانین و مقررات مختلفی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به تشکیل دیوار دفاعی اشاره کرد. برای این که بازیکنان فوتبال بتوانند در زمان تمرینات باشگاهی خود تصویر درستی از حریف داشته باشند، می‌توانند از وسایل ورزشی به جای حریف استفاده نمایند. به این نوع وسایل آدمک و دیوار دفاعی یا حریف تمرینی می‌گویند.

آدمک دیوار دفاعی

پیش از برگزاری هر مسابقه‌ و یا جام جهانی، حتی در هنگام آموزش دادن بازیکنان مبتدی یا کم سن و سال، برخی از مربی‌ها برای آموزش دادن نحوه‌ی پاس دهی، شوت زدن و یا حتی دفاع در مقابل رقیبان، حمله یا تشکیل دیوار دفاعی برای سانتر بلند، از آدمک‌های دیوار دفاعی استفاده می‌کنند. آدمک‌های دیوار دفاعی معمولاً به شکل ماکت‌های انسانی یا بدون شکل ارائه می‌شوند. مربی این ماکت‌ها را در جایگاه دیوار دفاعی، حمله، هافبک و خیلی از نقاط زمین فوتبال به عنوان بازیکن حریف جای گذاری کرده و با این کار حالتی شبیه به مسابقه واقعی ایجاد می‌کند. به کمک این آدمک‌ها بازیکنان تمرینات مربوط به زمان مسابقه را به خوبی انجام داده و به یک دید کلی از روز مسابقه خواهند رسید. این آدمک‌ها به صورت تکی تا چند نفره موجود هستند و تماماً از جنس مرغوب بوده و در مقابل ضربات توپ مقاوم هستند. در قسمت پایینی آدمک‌های دفاعی، چرخ و یا میخ تعبیه شده است تا حمل و نقل آن آسان شود و به راحتی روی زمین قرار بگیرد.

انواع آدمک دیوار دفاعی

  • آدمک فلزی: این نوع آدمک‌ها ظاهری ماکت گونه از انسان دارند که با قرار دادن آن بر روی زمین نمایی از زمین اصلی فوتبال به نمایش در می‌آید. ویژگی بارز این مدل آدمک‌ها قابلیت دید بهتر آن‌ها در زمین فوتبال است. جنس این نوع آدمک‌ها از آهن بوده که باعث دوام و ماندگاری بالای آن در برابر ضربات می‌شود. 
  • آدمک بادی: کاربرد این مدل آدمک همانند نوع قبلی است اما دو تفاوت دارد، یک: اگر بازیکن یا دروازه‌بانی در خلال تمرینات خود با آدمک بادی برخورد کرد و یا عمداً آن را به زمین انداخت، آدمک به صورت خودکار پابرجا شده و به حالت اولیه برمی‌گردد، و دوم جنس آدمک است که از پلاستیک ساخته شده است.

خرید انواع آدمک دیوار دفاعی با قیمت‌های متنوع از بهترین برندها

بسیاری از باشگاه‌های ورزشی برای تمرینات بازیکنان که شامل پاس کاری، حمله و هم‌چنین تمرین سانترهای بلند است به دنبال خرید آدمک‌های دیوار دفاعی هستند. در فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا چند مورد از بهترین آدمک‌های دیوار دفاعی با قیمت‌های متنوع و مقطوع برای بهبود مهارت‌ها و توانایی‌های فوتبالیست‌ها وجود دارد. یکی از پر فروش‌ترین‌های دیوار دفاعی، آدمک بادي فوتبال Act Earlier و آدمک فلزی ۱.۸ متری کاوردار  Agilinex می‌باشد. برندهای VX و MaxWell ارائه دهنده‌ی وسایل ورزشی ساخته شده از بهترین متریال روز و قابل مقایسه با برترین برندهای روز اروپایی می‌باشند.