دیوار دفاعی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


دیوار دفاعی

از هر فردی که در رابطه با معروف ترین ورزش جهان سوال شود، بدون چون و چرا نام ورزش فوتبال را به زبان خواهد آورد. فوتبال یک ورزش گروهی است که از دو تیم 11 نفره که در مقابل هم و تحت عنوان رقیب بازی می کنند، تشکیل شده است. بازیکنان هر تیم تحت عناوین مختلفی از جمله مهاجم، دفاع، هافبک و دروازه بان به بازی می پردازند. تمامی این سیستم تحت عنوان فوتبال عمل می کند. ورزش فوتبال قوانین و مقررات مختلفی دارد که در میان آن ها می توان به تشکیل دیوار دفاعی اشاره کرد. برای اینکه بازیکنان فوتبال بتوانند در زمان تمرینات باشگاهی خود تصویر درستی از حریف های خود داشته باشند، می توانند از وسایل ورزشی به جای حریف استفاده کنند. به این نوع وسایل آدمک و دیوار دفاعی یا حریف تمرینی می گویند.

آدمک و دیوار دفاعی

آدمک دیوار دفاعی چیست؟

پیش از برگزاری هر مسابقه ای و یا جام جهانی و یا حتی در هنگام آموزش دادن بازیکنان فوتبال مبتدی یا کم سن و سال، برخی از مربی ها برای آموزش دادن نحوه پاس دهی، شوت کردن و یا حتی دفاع در مقابل رقیبان، حمله یا تشکیل دیوار دفاعی برای سانتر بلند، از آدمک های دیوار دفاعی استفاده می کنند. آدمک های دیوار دفاعی معمولا به شکل ماکت های انسانی یا بدون شکل ارائه می شوند. این ماکت ها از جنس فلز یا پلاستیک بوده که به صورت تک یا گروهی عرضه می شوند. مربی این ماکت ها را در جایگاه دیوار دفاعی، جمله، هافبک و خیلی از نقاط زمین فوتبال به عنوان بازیکن حریف جای گذاری کرده و با این کار حالتی شبیه به مسابقه واقعی ایجاد می کند. به کمک این آدمک های دیوار دفاعی بازیکنان تمرینات مربوط به زمان مسابقه را به خوبی انجام داده و به یک دید کلی از روز مسابقه دست پیدا خواهند کرد. این آدمک ها به صورت تکی تا چند نفره موجود هستند و تماما از جنس مرغوب بوده و در مقابل ضربات توپ مقاوم خواهند بود. در قسمت پایینی آدمک های دفاعی، یا چرخ و یا میخ تعبیه شده است تا حمل و نقل آسان و هم به راحتی روی زمین قرار بگیرند.

از کجا می توان آدمک دیوار دفاعی با کیفیت تهیه کرد؟

بسیاری از باشگاه های ورزشی  برای تمرین بازیکنان خود و بسیاری از بازیکنان مبتدی برای انجام تمرینات ابتدایی فوتبال شامل پاس کاری و حمله و همچنین تمرین سانتر های بلند به دنبال خرید آدمک دیوار دفاعی و استفاده از آن در زمین فوتبال هستند. به همین منظور می توانند به فروشگاه های ورزشی معتبر مراجعه کرده و نسبت به خرید دیوار دفاعی اقدام نمایند. مراجعه حضوری منجر به صرف هزینه و وقت بیشتر می شود، زیرا می بایست مسئول خرید باشگاه این آدمک های دفاعی را با استفاده از وسایل نقلیه به باشگاه منتقل نماید و همچنین نیاز به نیروی انسانی برای انتقال این دیوار دفاعی  به داخل ورزشگاه یا باشگاه ورزشی می باشد. بنابراین به خریداران توصیه می شود تا از وب سایت های معتبر آنلاینی نظیر اسپرت کالا استفاده نمایند. ست پایه چرخ دار و آدمک فلزی VX ، پایه آدمک فلزی MaxWell، آدمک فلزی به همراه پوشش پلاستیکی VX، آدمک فلزی 1.6 متری کاور دار VX و آدمک فلزی 1.2 متری VX در اسپرت کالا موجود می باشند. برند های VX و MaxWell ارائه دهنده وسایل ورزشی ساخته شده از بهترین متریال روز و قابل مقایسه با برترین برند های روز اروپایی می باشند.