search
ثبت نام / ورود
کنز 7 سانتی‌متری VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
598
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 19,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}درباره محصول

کنز 7 سانتی‌متری VX
تمرینات با مانع برای یک فوتبالیست بسیار ضروری و مهم می باشد. به همین خاطر تمامی بازیکن ها تا به حال از مانع های برای تمرینات خود استفاده کرده اند که این مانع ها بسته به نوع تمرین و کاربردی که بازیکن می خواهد، متفاوت می باشد. یکی از مانع هایی که یه بازیکن می تواند تهیه کند، کنز های ورزشی می باشد. کنز ها در مدل های مختلفی تولید می شوند که نسبت به مانع های دیگر از قیمت مناسب تری بر خوردار می باشد. کنز 7 سانتی متریVX یک محصول فوق العاده برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی می باشد. شما از کنز ها می توانید تمرینات متفاوتی بسازید و با آن ها تمرین کنید. زیرا...

تمرینات با مانع برای یک فوتبالیست بسیار ضروری و مهم می باشد. به همین خاطر تمامی بازیکن ها تا به حال از مانع های برای تمرینات خود استفاده کرده اند که این مانع ها بسته به نوع تمرین و کاربردی که بازیکن می خواهد، متفاوت می باشد. یکی از مانع هایی که یه بازیکن می تواند تهیه کند، کنز های ورزشی می باشد. کنز ها در مدل های مختلفی تولید می شوند که نسبت به مانع های دیگر از قیمت مناسب تری بر خوردار می باشد. کنز 7 سانتی متریVX یک محصول فوق العاده برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی می باشد. شما از کنز ها می توانید تمرینات متفاوتی بسازید و با آن ها تمرین کنید. زیرا تمریناتی که با کنز ها صورت می گیرد هیچ محدودیتی ندارد و شما می توانید با خلاقیتی که دارید تمرینات کاربردی و سخت تر را برای خود با استفاده از کنز 7 سانتی متری VX به ارمغان آورید. شما می توانید از کنز 7 سانتي متري با برش مقعر VX به عنوان جایگزینی برای این محصول استفاده نمایید.

خرید کنز 7 سانتی متری VX

بازیکنان ورزشی از این کنز ها در سالن های ورزشی، زمین چمن های طبیعی و مصنوعی استفاده می کنند. این کنز ساخت کشور هند از طرف شرکت VX می باشد. جنس کنز 7 سانتی متری VX از پلاستیک است که برای یک کنز بسیار جنس عالی ای می باشد. ارتفاع و قطر این کنز بی نظیر به ترتیب 7 و 13 سانتی متر می باشد. این محصول در چهار رنگ متفاوت وارد بازار شده است که رنگ های آن تشکیل شده از آبی، قرمز، زرد و سفید است. اگر شما نیز جز آن بازیکن هایی هستید که می خواهند سرعت خود را به خصوص در بازی فوتبال تقویت نمایند، می توانید همین حالا با رایانه خود کنز 7سانتی متری VX را با قیمتی مناسب از سایت اسپرت کالا خریداری کنید و از استفاده این محصول لذت ببرید. متنوع ترین کنز های ورزشی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , زرد , سفید آبی ,
قطر
13 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی
کاربرد
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی
ارتفاع
7 سانتی‌متر

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع

کنز 7 سانتی‌متری VX
0 از 0 رای
19,000 تومان
موجود
13 سانتی‌متر
پلاستیک
هند
زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی
مناسب برای انجام تمرینات سرعتی و چابکی
7 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی