search
ثبت نام / ورود
کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
452
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

رنگ:
درباره محصول

کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy
کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy از ابزارهای ورزشی ساده می‌باشد که اثرات بسیاری را نیز در تمرینات ورزشی فرد از خود به نمایش گذاشته و قسمت های مختلف بدن را با خود درگیر می کند. منقبض کردن عضلات درگیر در تمرینات یوگا و پیلاتس وظیفه ی اصلی کش های سی ایکس می باشد. به همین دلیل افرادی که مدت ها ورزش را از فعالیت های روزمره خود حذف کرده اند می توانند با شروع دوباره ی تمرینات خود با کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy به فرم دهی بدن خود بپردازند. مصدومیت های ورزشی از آسیب های دیگریست که این کش ها وظیفه ی درمان آن ها را (طی...

کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy از ابزارهای ورزشی ساده می‌باشد که اثرات بسیاری را نیز در تمرینات ورزشی فرد از خود به نمایش گذاشته و قسمت های مختلف بدن را با خود درگیر می کند. منقبض کردن عضلات درگیر در تمرینات یوگا و پیلاتس وظیفه ی اصلی کش های سی ایکس می باشد. به همین دلیل افرادی که مدت ها ورزش را از فعالیت های روزمره خود حذف کرده اند می توانند با شروع دوباره ی تمرینات خود با کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy به فرم دهی بدن خود بپردازند. مصدومیت های ورزشی از آسیب های دیگریست که این کش ها وظیفه ی درمان آن ها را (طی تمرینات ملایم) خواهند داشت. علاوه بر این، افرادی که به ناتوانی های عضلانی و حرکتی دچارند، افراد کم توان، ناتوان و معلولین می توانند با استفاده از کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy به وضعیت بدن خود شکلی دوباره داده و به احیای بافت های آسیب دیده ی خود بپردازند. ورزش با کش های سی ایکس دارای هیچ گونه محدودیتی نیست. از این رو شما می توانید به نسبت رشته ی ورزشی مورد علاقه ی خود از تمرینات خود با این کش ها نهایت لذت را برده و بر میزان مقاومت عضلانی خود بیافزایید. البته باید به این نکته مهم توجه کرد که هنگام خرید کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy با درجه بندی های مختلف مقاومتی رو به رو خواهید شد که باید دقیقا مطابق شرایط بدنی خود یکی از آن ها را برای تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار دهید. البته شما می توانید از کش cx آبي با دسته نرم Trendy به عنوان جایگزینی برای این محصول استفاده نمایید.

خرید کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy

کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy وسیله ای مدرن و کارآمد برای تمرینات ورزشی سی ایکس می باشد که می توان آن را در دیگر تمرینات ورزشی نیز سهیم کرد. این وسیله از یک کش و دو دسته ی نرم ساخته شده است. دسته های نرم محصول به صورت ثابت به کش متصل شده اند و غیر قابل جداسازی هستند. محکم بودن دسته ها به شما این امکان را می دهد که بتوانید تمرینات خود را با خیالی آسوده و مقاومت دلخواه خود انجام داده و هراسی از جداشدن دسته (و آسیب های ناشی از دررفتگی دسته ها از کش) نداشته باشید. شما می توانید کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy خود را در دو رنگ قرمز و آبی تهیه کنید. این دو رنگ در سطوح مقاومتی متفاوت از هم قرار گرفته اند. رنگ قرمز در قدرت متوسط رو به پایین بوده و رنگ آبی در میزان مقاومتی متوسط رو به بالا می باشد. بنابراین اگر تمایل به ایجاد فشار بیشتر در تمرینات مقاومتی خود دارید می توانید رنگ آبی کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy را برای تمرینات خود مورد استفاده قرار دهید. وزن مناسب و ایده آل محصول به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید این کش ها را جایگزین دمبل و وزنه های سنگین کنید. انواع کش های ورزشی در فروشگاه ورزشی آنلاین اسپرت کالا.


مشخصات کلی
رنگ
قرمز , آبی
جنس
لاستیک
طول
1.3 متر
کشور سازنده
آلمان
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
مقاومت
براساس ترتیب رنگ‌ها از کم به زیاد
کاربرد
مناسب برای توانبخشی و ایروبیک , مناسب برای تمرینات کششی بالاتنه و پاها , جایگزین وزنه و دمبل تقویت تمامی اعضای بدن ,
مشخصات فنی
سایر مشخصات
دارای دستگیره پلاستیکی پددار - ساخته شده از مواد با کیفیت

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
مقاومت
کاربرد

کش cx روکش دار با دسته نرم Trendy
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود
لاستیک
1.3 متر
آلمان
خانه باشگاه مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
براساس ترتیب رنگ‌ها از کم به زیاد
مناسب برای توانبخشی و ایروبیک مناسب برای تمرینات کششی بالاتنه و پاها جایگزین وزنه و دمبل تقویت تمامی اعضای بدن
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی