search
ثبت نام / ورود
وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
844
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 2,332,000 1,749,000 تومان %25
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 437,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex
وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex وسیله‌ای کارآمد برای قدرت دهی به عضلات مربوط به دست و پا می‌باشد. این وسیله را می‌توان به دو گروه از افراد پیشنهاد کرد. افرادی که مچ دست و پای ضعیفی دارند و خواهان عملکرد مناسب‌تر و قدرتمندتری از عضلات خود هستند. ورزشکارانی که طی تمرینات خود به دنبال نتیجه دهی زودتر (برای افزایش قدرت مچ دست و پا) هستند. استفاده از وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex (در خلال هر تمرینی که این روزها به آن مشغول هستید) به شما کمک می‌کند در زمان خود صرفه‌جویی کنید. چرا که ایجاد فشارهای چند گانه بر روی مچ یکی از اصلی‌ترین کاربردهای وزنه مچ دست...

وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex وسیله‌ای کارآمد برای قدرت دهی به عضلات مربوط به دست و پا می‌باشد. این وسیله را می‌توان به دو گروه از افراد پیشنهاد کرد. افرادی که مچ دست و پای ضعیفی دارند و خواهان عملکرد مناسب‌تر و قدرتمندتری از عضلات خود هستند. ورزشکارانی که طی تمرینات خود به دنبال نتیجه دهی زودتر (برای افزایش قدرت مچ دست و پا) هستند. استفاده از وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex (در خلال هر تمرینی که این روزها به آن مشغول هستید) به شما کمک می‌کند در زمان خود صرفه‌جویی کنید. چرا که ایجاد فشارهای چند گانه بر روی مچ یکی از اصلی‌ترین کاربردهای وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex می‌باشد. به طور مثال زمانی که در حال بارفیکس زدن هستید می‌توانید فشار وارد شده بر روی مچ دستان خود را با وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex افزایش دهید. حتی استفاده از وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex در هنگام پیاده‌روی‌های روزانه باعث تراکم سازی استخوان و قدرت دهی به عضلات مچ خواهد شد. به طبع زمانی که سرعت و نیروی وارد شده بر عضلات در درجات مختلفی بالاتر می‌روند، نتیجه کار تآثیرگذارتر نیز خواهد بود. به طور مثال، ورزش‌های ایروبیک همیشه با سرعت زیادی انجام می‌شوند. بهره‌مندی از وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex در خلال ورزش‌های ایروبیک عضلات مچ شما را زودتر از قلب و ریه خسته می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود که بیشترین تآثیر گذاری بر روی ناحیه مچ دست و پا ( به هر قسمت که بسته شوند) اتفاق بیافتد. البته توجه کنید که از ریزه کاری‌ها باز نمانید. سرعت، فشار وارده و وزن ایده‌آل چیزهایی هستند که به نسبت شرایط بدنی شما تنظیم می‌شوند و همان ریزه کاری‌هایی هستند که نباید از آن‌ها غافل شوید. پس در اعمال آن‌ها توجه لازم را داشته باشید و با دقت هر چه بیشتر از این مرحله عبور کنید تا دچار نتایج زیان بار یک تصمیم نادرست نشوید.

خرید وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex 

وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex از تجهیزات قدرتی می‌باشد. جنس محصول از نئوپرن است که ماندگاری و مقاومت بالایی را به آن بخشیده است. وزن هر کدام از مچ‌ها تا 1.25 کیلوگرم می‌باشد که فشار قابل ملاحظه‌ای را به عضلات وارد می‌کند. وزن هر دو مچ روی هم رفته 2.5  کیلوگرمی بوده و هر کدام از مچ‌ها دارای 1.25 کیلوگرم می‌باشند. وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex را می‌توانید در رنگ مشکی از مجموعه اسپرت کالا تهیه نمائید. شما می‌توانید وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex را در باشگاه‌های ورزشی، کلینیک‌ها و حتی منزل خود مورد استفاده قرار دهید. البته نمی‌توان محدودیت خاصی را برای بهره‌مند شدن از وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex در تمرینات ورزشی خود در نظر گرفت. به طور مثال برای این که مچ خود را در هنگام پیاده‌روی با این وزنه‌ها تقویت کنید، دو انتخاب پیش رو خواهید داشت. می توانید پارک‌ها یا فضای آزاد را برای این کار انتخاب نمائید و یا این که تردمیل را برای ورزش در خانه و یا باشگاه‌های ورزشی خود انتخاب نمائید.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی
جنس
نئوپرن
کشور سازنده
چین
وزن
1250 گرم
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , مراکز درمانی و فیزیوتراپی
کاربرد
تمرین تعادل و رشد مهارت های حرکتی , مناسب برای تمرینات تعادل و تثبیت
مشخصات فنی
سایر مشخصات
ارائه شده به صورت جفت - امکان تشخیص پیشرفت قدرت به دلیل قابل تنظیم بودن وزن - هر مچ دارای 10 وزنه 120 گرمی می‌باشد

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد

وزنه مچ دست و پا قابل تنظیم تا 2.5 کیلویی Agilinex
0 از 0 رای
1,749,000 تومان
موجود
نئوپرن
چین
1250 گرم
خانه باشگاه مراکز درمانی و فیزیوتراپی
تمرین تعادل و رشد مهارت های حرکتی مناسب برای تمرینات تعادل و تثبیت
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی