search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

ایستگاه تمرینی

همان طور که می‌دانید ورزش و فعالیت بدنی نیاز به تجهیزات کامل و پر کاربرد دارد. یکی از این وسایل که به هر ورزشکاری چه مبتدی و چه حرفه‌ای کمک بسیار زیادی می‌کند، ایستگاه تمرینی می‌‎باشد. ایستگاه‌های تمرینی برای ورزش بسیار مناسب است و به شما برای یک ورزش مفید و درجه یک کمک می‌کند. هم‌چنین شما می‌توانید با این وسایل بسیاری از حرکات و تمرین‌های ورزشی را انجام دهید. کاربردهای ایستگاه تمرینی ایستگاه‌های تمرینی به دلیل فضای کمی که اشغال کرده و هم‌چنین امکان انجام حرکات گوناگون را فراهم می‌کند، در تمامی باشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و حتی مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی‌ها قابل استفاده است. انواع ایستگاه تمرینی

همان طور که می‌دانید ورزش و فعالیت بدنی نیاز به تجهیزات کامل و پر کاربرد دارد. یکی از این وسایل که به هر ورزشکاری چه مبتدی و چه حرفه‌ای کمک بسیار زیادی می‌کند، ایستگاه تمرینی می‌‎باشد. ایستگاه‌های تمرینی برای ورزش بسیار مناسب است و به شما برای یک ورزش مفید و درجه یک کمک می‌کند. هم‌چنین شما می‌توانید با این وسایل بسیاری از حرکات و تمرین‌های ورزشی را انجام دهید.

کاربردهای ایستگاه تمرینی

ایستگاه‌های تمرینی به دلیل فضای کمی که اشغال کرده و هم‌چنین امکان انجام حرکات گوناگون را فراهم می‌کند، در تمامی باشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و حتی مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی‌ها قابل استفاده است.

انواع ایستگاه تمرینی

 ایستگاه قابل اتصال به دیوار: این دستگاه برای تمرینات قدرتی طراحی شده‌اند که در باشگاه‌ها و کلینیک‌ها بسیار استفاده می‌شود. این محصول یک سیستم توانبخشی کامل برای کل بدن است و شما می‌توانید با استفاده از این محصول تمامی عضلات بدن خود را با انجام تمرین‌های متنوع قدرتمندتر از قبل کنید. این وسیله برای انجام حرکات و تکنیک‌های ابتدایی یا پیشرفته ورزشی بهترین گزینه می‌باشد.

ایستگاه تمرینی: برخی از ایستگاه‌های تمرینی دارای چندین نقطه برای اتصال تیوپ‌ها می‌باشند و شما می‌توانید این تیوپ‌ها را در مکان‌های مختلف ایستگاه متصل کنید. در مرکز این ایستگاه تمرینی حفره‌ای وجود دارد که شما می‌توانید جیم بال یا توپ ورزشی خود را در هر اندازه‌ای که باشد در آن قرار دهید. این ایستگاه تمرینی فضای زیادی را از مکان اشغال نمی‌کند. در نهایت اگر بخواهیم یک نگاه اجمالی به این وسیله ورزشی داشته باشیم خواهیم گفت کاربرد ایستگاه تمرینی این است که شما بتوانید از کش‌های الاستیک پیشرونده در کنار جیم بال، استپ و صفحه تعادلی و هم‌چنین از میله‌های پد دار استفاده نموده و با این امکانات بتوانید تمرینات قدرتی انجام بدهید.

خرید آنلاین ایستگاه تمرینی با بهترین قیمت از اسپرت کالا

برای خرید جنس اصل و معتبر بهتر است به مشخصات فنی آن وسیله ورزشی دقت لازم را داشته باشید. فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا یکی از معتبرترین فروشگاه‌های ارائه‌دهنده‌ی انواع لوازم ورزشی از جمله ست ایستگاه قابل حمل و محصولات پزشکی-ورزشی است.