search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

اریال

اریال یوگا وسیله‌ای سرگرم کننده برای تمرینات آسان یوگا و انجام تمریناتی است که توسط آن گرانش زمین به چالش کشیده می‌شود. این وسیله‌ی ورزشی با نام‌های دیگری چون یوگا با پارچه، یوگای هوایی، یوگای جاذبه و ... شناخته می‌شود. در حال حاضر ورزش‌های معلق به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین روش برای افزایش تناسب اندام و انعطاف بدن هستند. یوگا هوایی به دلیل بازده و نتایج خارق العاده به سرعت در حال فراگیر شدن در سر تا سر دنیا است، چرا که علاوه بر ورزش بسیار سرگرم کننده همزمان باعث می‌شود عرق کنید و لبخند بزنید! معمولاً آغاز تمرین با این وسیله با حرکات ابتدایی مانند آویزان شدن با دست، زیر بغل، آرنج و یادگیری...

اریال یوگا وسیله‌ای سرگرم کننده برای تمرینات آسان یوگا و انجام تمریناتی است که توسط آن گرانش زمین به چالش کشیده می‌شود. این وسیله‌ی ورزشی با نام‌های دیگری چون یوگا با پارچه، یوگای هوایی، یوگای جاذبه و ... شناخته می‌شود. در حال حاضر ورزش‌های معلق به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین روش برای افزایش تناسب اندام و انعطاف بدن هستند. یوگا هوایی به دلیل بازده و نتایج خارق العاده به سرعت در حال فراگیر شدن در سر تا سر دنیا است، چرا که علاوه بر ورزش بسیار سرگرم کننده همزمان باعث می‌شود عرق کنید و لبخند بزنید! معمولاً آغاز تمرین با این وسیله با حرکات ابتدایی مانند آویزان شدن با دست، زیر بغل، آرنج و یادگیری حفظ تعادل شروع می‌شود. بنابراین قدرت بدنی بالا تنه فرد کمک کننده است، اما شرط کافی نیست پس ورزشکاران آماتور هم می‌توانند با تمرینات مناسب، صبر و تداوم در تمرینات همزمان با افزایش تعادل قدرت بدنی لازم را به دست بیاورند. 

حرکات متنوع با اریال

با اریال یوگا در حالی که در هوا معلق هستید می‌توانید حرکات متنوعی انجام دهید. برخی از حرکات متداول اریال یوگا عبارتند از:

حرکت باز کردن کمر (Backbends)

حرکت‌های تعادل (Balancing Poses)

حرکت برعکس کردن ورزشکار (Inversions)

حرکت در دستگاه آویزان (Hanging Poses)

حرکت‌های نیرویی و تقویت عضلات (Strength Poses)

حرکت‌های روانشناسی (Psychological Poses)

هرکدام از این حرکات ذکر شده باعث بهبود انعطاف‌پذیری، تعادل، استحکام عضلات و بهبود سلامتی و روانشناسی می‌شوند. برای نمونه، در حرکت‌های تعادل، شما قدرت تعادل بدن خود را بهبود می‌بخشید و در حرکت برعکس کردن ورزشکار، عضلاتی را تقویت می‌کنید که به شما کمک می‌کنند به راحتی بالا و پایین رفتن و انجام حرکات برعکس شده را انجام دهید.

معتبرترین تولیدکنندگان اریال 

انتخاب برند معتبر تجهیزات ورزشی یوگا می‌‌تواند تضمینی بر کیفیت بالای محصولات باشد. برندهای Yoga4You, Yes4ALL, f.Life و ... از محبوب‌ترین شرکت‌های سازنده لوازم یوگا محسوب می‌شوند. هم چنین برند شناخته شده و معتبر  Agilinex ساخته شده از متریال با کیفیت و همتراز با برندهای روز اروپا در سایت موجود است.

خرید اریال یوگا با کیفیت تضمین‌شده از سایت اسپرت کالا

برای خرید آنلاین وسایل یوگا اصل از سایت اسپرت کالا تنها با یک کلیک فاصله دارید. برای اطلاع از قیمت لوازم یوگا از جمله اریال از همین صفحه اقدام کنید.