search
ثبت نام / ورود
یوگا اریال هات پینک Agilinex


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
851
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 4,004,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 1,001,000 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

یوگا اریال هات پینک Agilinex
یوگا اریال هات پینک Agilinex یک تشک یوگا آویزان به سقف است که برای انجام حرکات یوگا طراحی شده است. این تشک از پارچه صورتی رنگ با کیفیت ساخته شده است. با یوگا اریال هات پینک ذهنی آرام و بدنی منعطف بسازید. ویژگی‌های یوگا اریال هات پینک Agilinex این وسیله ورزشی پر کاربرد از مواد با کیفیت ساخته شده است که می‌تواند وزنی تا حدود 200 کیلوگرم و بیشتر را تحمل کند. یکی از ویژگی‌های یوگا اریال هات پینک Agilinex قابلیت تنظیم ارتفاع است که باعث می‌شود افراد با قد و وزن‌های مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند. این وسیله ورزشی دارای دو دستگیره است که به افراد کمک می‌کند تا به راحتی روی...

یوگا اریال هات پینک Agilinex یک تشک یوگا آویزان به سقف است که برای انجام حرکات یوگا طراحی شده است. این تشک از پارچه صورتی رنگ با کیفیت ساخته شده است. با یوگا اریال هات پینک ذهنی آرام و بدنی منعطف بسازید.

ویژگی‌های یوگا اریال هات پینک Agilinex

این وسیله ورزشی پر کاربرد از مواد با کیفیت ساخته شده است که می‌تواند وزنی تا حدود 200 کیلوگرم و بیشتر را تحمل کند. یکی از ویژگی‌های یوگا اریال هات پینک Agilinex قابلیت تنظیم ارتفاع است که باعث می‌شود افراد با قد و وزن‌های مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند. این وسیله ورزشی دارای دو دستگیره است که به افراد کمک می‌کند تا به راحتی روی آن قرار بگیرند. یوگا اریال هات پینک دارای قابلیت حمل آسان است و می‌توان آن را به راحتی در هر مکانی استفاده کرد. یوگا اریال هات پینک Agilinex برای افراد در هر سنی که به دنبال یک تمرین ورزشی چالش برانگیز و لذت بخش هستند، توصیه می‌شود. این وسیله برای افراد با سطح آمادگی جسمانی مختلف مناسب است و می‌تواند به بهبود انعطاف پذیری، قدرت و استقامت بدن کمک کند.

کاربردهای یوگا اریال هات پینک Agilinex

شما می‌توانید با استفاده از یوگا اریال هات پینک Agilinex به تمرینات یوگای خود روح تازه‌ای بخشیده و تمرینات خود را با تنوع بیشتری انجام دهید. هم‌چنین می‌توانید مهارت‌های یوگای خود را بهبود بخشید. یوگا اریال هات پینک Agilinex دارای کاربردهای مختلفی است که می‌توان از میان آن‌ها به مواردی چون افزایش استحکام بدن، بهبود قدرت بدن و به دست آوردن انعطاف پذیری طبیعی برای مقابله با اضطراب و استرس، بهبود کمر درد، رفع فشار ستون فقرات و مشکلات کف لگن اشاره نمود. یوگا اریال هات پینک یک وسیله ایمن و قابل اعتماد است.

موارد زیر افرادی هستند که می‌توانند از یوگا اریال هات پینک Agilinex بهره‌مند شوند:

افراد با سطح آمادگی جسمانی متوسط به بالا: این وسیله می‌تواند به افراد با سطح آمادگی جسمانی متوسط به بالا کمک کند تا قدرت و استقامت خود را بهبود بخشند.

افراد با انعطاف پذیری کم:این وسیله می‌تواند به افراد با انعطاف پذیری کم کمک کند تا انعطاف پذیری خود را بهبود بخشند.

افراد با وزن بالا: این وسیله می‌تواند به افراد با وزن بالا کمک کند تا وزن خود را کاهش دهند.

افراد مبتلا به پوکی استخوان: این وسیله می‌تواند به افراد مبتلا به پوکی استخوان کمک کند تا استقامت خود را بهبود بخشند.

افراد مبتلا به افسردگی یا اضطراب: این وسیله می‌تواند به افراد مبتلا به افسردگی یا اضطراب کمک کند تا سلامت روان خود را بهبود بخشند.


مشخصات کلی
رنگ
صورتی
جنس
پارچه
کشور سازنده
چین
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , سالن های ورزشی
کاربرد
افزایش استحکام , بهبود قدرت بدن و به دست آوردن انعطاف‌پذیری طبیعی برای مقابله با اضطراب و استرس , بهبود کمردرد , رفع فشار ستون فقرات و مشکلات کف لگن
مشخصات فنی
سایر مشخصات
تولید شده با پارچه‌های کیفیت بالا به منظور فراهم کردن حالت ارتجاعی برای وارونگی یوگا

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد

یوگا اریال هات پینک Agilinex
0 از 0 رای
4,004,000 تومان
موجود
پارچه
چین
خانه باشگاه سالن های ورزشی
افزایش استحکام بهبود قدرت بدن و به دست آوردن انعطاف‌پذیری طبیعی برای مقابله با اضطراب و استرس بهبود کمردرد رفع فشار ستون فقرات و مشکلات کف لگن
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات مکمل

محصولات پیشنهادی