search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

ول اسلاید

از جمله وسایل مورد استفاده در ورزش کراس فیت ول اسلاید ‌می‌باشد. ول اسلايد (Valslide) صفحه‌اي با لايه‌ی زيرين پلاستيكی و روكش فوم پليمری است که قادر خواهید بود با استفاده از این وسیله بر روي تمام سطوح همانند فرش، موكت، پاركت، سراميك و سطوح دیگر حرکات ورزشی و دورانی مختلفی را انجام دهید. با استفاده ازاين وسيله بدن شما كالری بيشتری خواهد سوزاند، چربی بيشتری از دست داده و عضله ‌سازی می‌کنید. با ول اسلايد می‎‌توانید حركات زيادی همانند تمرينات شكم، سينه، پهلو و... را به صورت اصولی انجام دهید.از آن جایی که ول‌ اسلاید‌ها انواع حرکات ترتیبی، انعطاف‌پذیری، تعادل و قدرت را پوشش می‌دهند، در تمرینات ورزشی و بدنسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هم‌چنین،...

از جمله وسایل مورد استفاده در ورزش کراس فیت ول اسلاید ‌می‌باشد. ول اسلايد (Valslide) صفحه‌اي با لايه‌ی زيرين پلاستيكی و روكش فوم پليمری است که قادر خواهید بود با استفاده از این وسیله بر روي تمام سطوح همانند فرش، موكت، پاركت، سراميك و سطوح دیگر حرکات ورزشی و دورانی مختلفی را انجام دهید. با استفاده ازاين وسيله بدن شما كالری بيشتری خواهد سوزاند، چربی بيشتری از دست داده و عضله ‌سازی می‌کنید. با ول اسلايد می‎‌توانید حركات زيادی همانند تمرينات شكم، سينه، پهلو و... را به صورت اصولی انجام دهید.از آن جایی که ول‌ اسلاید‌ها انواع حرکات ترتیبی، انعطاف‌پذیری، تعادل و قدرت را پوشش می‌دهند، در تمرینات ورزشی و بدنسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هم‌چنین، این ابزار می‌تواند به عنوان تنوعی در برنامه‌های تمرینی معمولی استفاده شود.

حرکات ورزشی با ول اسلاید

  • حرکت کوهنوردی سرعتی: در وضعیت شنا سوئدی قرار گرفته، ول اسلاید را در زیر پای خود قرار دهید. ابتدا دست‌ها را صاف کرده و عضلات شکم را مقبض کنید، سپس به ترتیب پاها را به سینه نزدیک نمایید. همان طور که می‌دانید شنا برای تقویت عضلات شکم و ران مناسب است. 
  • حرکت کوهنوردی آرام: این حرکت تمرینی شبیه حرکت قبل است با این تفاوت که برای اجرای این حرکت زانو باید با قسمت خارجی آرنج دست تماس پیدا کند. این حرکت تمرینی باید بسیار آهسته انجام شود تا عضلات شکم به طور صحیح درگیر شوند. 
  • حرکت کرول همسترینگ: برای انجام حرکت کرول روی زمین به پشت بخوابید و پاشنه پا را روی ول اسلاید قرار دهید. سپس قسمت لگن را به سمت بالا برده تا جایی که پاهایتان به نزدیک باسن برسند، سپس به وضعیت اول بازگردید، اما هم‌چنان باسن را به سمت بالا نگه دارید و مجددأ حرکت را تکرار نمائید. 
  • حرکت اسکوات تراست: برای انجام این حرکت در حالت کوهنورد سریع قرار گرفته و پاهایتان را بر روی ول اسلاید قرار دهید و سپس آن‌ها را به سمت سینه خود هدایت کنید و مجددأ به سمت عقب بازگردانید. هنگام اجرای این تمرین عضلات مرکزی بدنتان در حالت انقباض نگه دارید و حرکت را به مدت ۳۰ ثانیه بدون مکث انجام دهید.

برندهای معتبر تولید کننده ول اسلاید

مثل تمام وسایل ورزشی، ول اسلاید هم با برندهای مختلف در بازار ورزشی موجود است. از آن جایی که شکل تمام اسلایدها تقریبا مشابه هستند، بنابراین کیفیت در بین آن‌ها حرف اول را می‌زند. برندهای معتبر تولید کننده بوسوبال شامل: CoreX Fitness ,SKLZ ,Vive و ... می‌شود. اسپرت کالا از میان بهترین برندها ول اسلاید Agilinex و ول اسلاید Sklz را برای علاقه‌مندان به ورزش تهیه کرده است.

خرید اینترنتی ول اسلاید ورزشی از اسپرت کالا

سایت اسپرت کالا تمامی تلاش خود را به کارگرفته است تا بهترین و پرکاربردترین محصولات ورزشی را برای شما ارائه دهد. کراس فیت و محصولات آن از جمله وسایل با کیفیت ما در اسپرت کالا می‌باشد. با توجه به توضیحات بالا می‌توان به کاربردهای این وسیله درک درستی پیدا کرد. اگر میخواهید از مزایای این وسیله بهره‌مند شوید به سایت ما مراجعه کنید.