search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

دیپ بار

دیپ بار یا پارالل ثابت یک تمرین قدرتی بوده که روی میله پارالل انجام می‌گردد. دیپ بار به تمرینی اشاره دارد که در ورزش‌های قدرتی و ژیمناستیک انجام می‌شود. در این تمرین، فرد از یک میله پارالل (Parallel Bars) استفاده می‌کند که دو میله طولانی و موازی با یکدیگر هستند. فرد با قرار گرفتن بر روی دسته‌های میله و تحت تآثیر وزن خود، از طریق حرکت‌های ارتفاعی و تناوبی بدنش، عضلات شانه، بازوها، کمر و شکم را تقویت می‌کند. این تمرین به عنوان یک تمرین قدرتی معروف است و مخصوصاً برای تقویت عضلات بالاتنه بدن (مانند عضلات دست، شانه و پشت) استفاده می‌شود. تمریناتی مانند دیپ بار یا پارالل ثابت می‌توانند به بهبود قدرت عضلاتی، تعادل، پایه‌ریزی و...

دیپ بار یا پارالل ثابت یک تمرین قدرتی بوده که روی میله پارالل انجام می‌گردد. دیپ بار به تمرینی اشاره دارد که در ورزش‌های قدرتی و ژیمناستیک انجام می‌شود. در این تمرین، فرد از یک میله پارالل (Parallel Bars) استفاده می‌کند که دو میله طولانی و موازی با یکدیگر هستند. فرد با قرار گرفتن بر روی دسته‌های میله و تحت تآثیر وزن خود، از طریق حرکت‌های ارتفاعی و تناوبی بدنش، عضلات شانه، بازوها، کمر و شکم را تقویت می‌کند. این تمرین به عنوان یک تمرین قدرتی معروف است و مخصوصاً برای تقویت عضلات بالاتنه بدن (مانند عضلات دست، شانه و پشت) استفاده می‌شود. تمریناتی مانند دیپ بار یا پارالل ثابت می‌توانند به بهبود قدرت عضلاتی، تعادل، پایه‌ریزی و کارایی در فعالیت‌های روزمره و ورزشی کمک کنند.

تمرین با دیپ بار یا پارالل ثابت 

تمرین با دیپ بار یا پارالل ثابت می‌تواند به عنوان یک تمرین قدرتی و تناسب اندام مفید باشد. در زیر چند تمرین معمول با استفاده از دیپ بار یا پارالل ثابت آورده شده است. قبل از انجام هر تمرین، حتماً با مربی و یا متخصص ورزشی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که تمرین‌ها مناسب برای شما هستند و درست انجام می‌شوند.

  • دیپ‌ها (Dips): قرار گرفتن بر روی دسته‌های دیپ بارها با دسته‌ها به سمت پشتتان و پاها به طور عمودی روی زمین پاها را جلوی خود به عقب بکشید و با فرمت مناسب به آهستگی و با کنترل، بدن را به پایین بیاورید تا زاویه در مفصل زانو حدوداً ۹۰ درجه شود.
  • نشست و بلند شدن (Chair Dips): از یک صندلی مستطیل یا سطح مناسب دیگر استفاده کنید. قرار گرفتن پشت به صندلی و دسته‌های دیپ بارها با دسته‌ها به سمت جلو با پاها رو به جلو و دسته‌ها به پشت، بازوها را به آهستگی و با کنترل خم کنید تا بدن به پایین بیاید. با استفاده از عضلات بازویی، بدن را به بالا ببرید تا دستان به حالت انتهایی برسند.
  • کرانچ (Muscle-Up): این تمرین پیچیده‌تر است و نیاز به توانایی‌های قوی‌تر و مهارت‌های بالاتری دارد. با قرار گرفتن بر روی دسته‌های دیپ بار، با یک جرقه از زیر به بالا بپرید و به سرعت دسته‌ها را به سمت شکم بکشید، سپس با یک حرکت تازه، بدن را به بالا بکشید تا در نهایت روی دسته‌ قرار گیرید. در نهایت با عقب انداختن دسته‌ها و فرمت مناسب، به پایین بیایید.

در هر صورت، قبل از شروع تمرین‌، ورزش‌های گرم‌کننده انجام داده و از فرمت صحیح در حرکات اطمینان حاصل کنید تا از احتمال وقوع مصدومیت جلوگیری شود. هم‌چنین، تنظیمات تعداد تکرارها و مجموعه‌های تمرینی را با توجه به سطح فیزیکی خود تنظیم کنید و به تدریج سختی تمرین‌ها را افزایش دهید. محصول با کیفیت و پرطرفدار ما در این دسته شامل: ديپ بار-پارالل Agilinex می‌شود.

خرید دیپ بار پارالل در اسپرت کالا

متخصصان ما در سایت اسپرت کالا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه دیپ را برای شما تهیه و عرضه کنند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت تنوع محصول را مشاهده کنید.