search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

حلقه پیلاتس

حلقه پیلاتس یک ابزار تمرینی سبک با استفاده بسیار آسان است. این حلقه با نام‌های دیگری از جمله حلقه تناسب اندام، حلقه یوگا و حلقه تمرین نیز شناخته می‌شود. از این حلقه می‌توان برای تمرینات مختلف قدرتی، کششی و استقامتی استفاده کرد. یک برنامه هدفمند با تمرینات پیلاتس می‌تواند تمام گروه‌های عضلانی را در فرم مناسب نگه دارد و حلقه پیلاتس در این فعالیت نقش بسیار مهمی دارد، هم‌چنین با توجه به هدف تمرینی شما می‌تواند در چربی سوزی و یا تقویت عضلات در قسمت داخلی و خارجی ران، بازوها و بالاتنه کمک کند. دستگیره‌هایی که در دو طرف حلقه پیلاتس وجود دارند، احساس خستگی ناشی از گرفتن حلقه هنگام تمرین را کاهش می‌دهند و از عرق کردن...

حلقه پیلاتس یک ابزار تمرینی سبک با استفاده بسیار آسان است. این حلقه با نام‌های دیگری از جمله حلقه تناسب اندام، حلقه یوگا و حلقه تمرین نیز شناخته می‌شود. از این حلقه می‌توان برای تمرینات مختلف قدرتی، کششی و استقامتی استفاده کرد. یک برنامه هدفمند با تمرینات پیلاتس می‌تواند تمام گروه‌های عضلانی را در فرم مناسب نگه دارد و حلقه پیلاتس در این فعالیت نقش بسیار مهمی دارد، هم‌چنین با توجه به هدف تمرینی شما می‌تواند در چربی سوزی و یا تقویت عضلات در قسمت داخلی و خارجی ران، بازوها و بالاتنه کمک کند. دستگیره‌هایی که در دو طرف حلقه پیلاتس وجود دارند، احساس خستگی ناشی از گرفتن حلقه هنگام تمرین را کاهش می‌دهند و از عرق کردن دست جلوگیری می‌کنند. این حلقه‌ دارای روکش فومی می‌باشد که به منظور ایمنی بالا در هنگام استفاده از حلقه استفاده می‌شود. حلقه پیلاتس بسیار سبک، نرم و بادوام بوده و ضد لغزش است.

برای استفاده از حلقه پیلاتس ابتدا آن را بین دستان خود نگه دارید، سپس تا جایی که می‌توانید به داخل حلقه فشار دهید و رها کنید. تمرین دیگری که می‌توانید با این وسیله ورزشی انجام دهید این است که حلقه را بین مچ پا و ران‌های خود فشار دهید و در حالی که به عقب متمایل می‌شوید عضلات مرکزی بدن خود را هدف قرار دهید. از این حلقه می‌توانید در منزل و یا باشگاه استفاده کنید. 

برندهای معتبر تولید کننده حلقه پیلاتس

برندهای مختلف ورزشی در زمینه‌ی تولید وسایل و لوازم پیلاتس فعالیت می‌کنند که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به AeroPilates, BodySport, Trendy, Powergym و ... اشاره کرد.  

خرید حلقه پیلاتس از فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا

حلقه پیلاتس در ابعاد و جنس‌های مختلفی در بازار وجود دارد که نمی‌توان از کیفیت تمام آن‌ها مطمئن بود. از این رو فروش رینگ پیلاتس در فروشگاه اسپرت کالا انجام می‌شود تا با ارائه گارانتی معتبر اصالت کالا، خیالتان از خریدی که انجام می‌دهید کاملاً راحت باشد. علاوه بر این ما تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی را ارائه دهیم که کیفیت و دوام بالایی داشته باشند تا رضایت شما عزیزان را جلب نماییم.