search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

تور والیبال استخری

همان طور که می‌دانید بازی در آب بسیار مهیج و سرگرم کننده است و در هوای گرم به خصوص در فصل تابستان تفریحات آبی به حداکثر می‌رسد. انجام تمرینات در آب تحرک بسیار بالایی را نیاز دارد و با انجام والیبال در آب این میزان تحرک به دست می‌آید. والیبال استخری یکی از مهیج‌ترین بازی‌ها و تفریحات در این گونه فصل‌ها است. والیبال در آب علاوه بر ایجاد یک تمرین ورزشی مناسب و بدون ایجاد آسیب می‌تواند شادابی و نشاط بالایی را برای ورزشکاران به ارمغان آورد. پس اگر به این گونه ورزش علاقه دارید پس حتماً به لوازم جانبی آن از جمله تور والیبال و ... نیاز خواهید داشت. در واقع تور والیبال از...

همان طور که می‌دانید بازی در آب بسیار مهیج و سرگرم کننده است و در هوای گرم به خصوص در فصل تابستان تفریحات آبی به حداکثر می‌رسد. انجام تمرینات در آب تحرک بسیار بالایی را نیاز دارد و با انجام والیبال در آب این میزان تحرک به دست می‌آید. والیبال استخری یکی از مهیج‌ترین بازی‌ها و تفریحات در این گونه فصل‌ها است. والیبال در آب علاوه بر ایجاد یک تمرین ورزشی مناسب و بدون ایجاد آسیب می‌تواند شادابی و نشاط بالایی را برای ورزشکاران به ارمغان آورد. پس اگر به این گونه ورزش علاقه دارید پس حتماً به لوازم جانبی آن از جمله تور والیبال و ... نیاز خواهید داشت. در واقع تور والیبال از وسایل مهمی است که باید خریداری کنید. با خرید تور والیبال استخری و نصب آن در استخر می‌توانید در استخر خود به بازی والیبال مشغول شده و یا تمرینات ورزشی خود را انجام دهید. تور والیبال استخری دارای بدنه‌ای با قابلیت شناور شدن بر روی آب دارد و به راحتی می‌توان از آن در استخرهای خانگی و مابقی استخرها استفاده کرد. 

لازم به ذکر است تور‌های والیبال گوناگون برای سطوح و مهارت‌های مختلفی تولید شده‌اند. تور‌های والیبالی وجود دارند که برای بازیکنان مسابقه‌ای و حرفه‌ای ساخته‌اند و تور‌های دیگر برای بازیکنانی هستند که تفریحی بازی می‌کنند. پیش از خرید تور والیبال مطمئن شوید که برای سطح شما مناسب باشد. در صورتی که تمرینات شما به صورت حرفه‌ای است و قصد آماده شدن برای مسابقات را دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از تور والیبال استخری  VX است. 

خرید آنلاین تور والیبال استخری با بهترین قیمت از اسپرت کالا

برای خرید تور والیبال استخری با کیفیت، عالی و درجه یک می‌توانید از فروشگاه اسپرت کالا اقدام به عمل آورید. اسپرت کالا تمامی محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا و مناسب‌ترین قیمت به دست مشتریان خود می‌رساند.