search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

تنیس فوتبال

یکی از ورزش‌هایی که امروزه زیاد مورد توجه قرار گرفته است، تنیس فوتبال یا فوت نت می‌باشد. این ورزش زیاد هم ورزش به روزی نیست، بلکه در سال 1920 برای اولین بار در چکوسلواکی سرچشمه گرفت. این ورزش محدود به ورزشگاه نمی‌باشد، بلکه می‌توان در منزل هم این بازی را انجام داد. در این بازی یک تور با ارتفاع کم شبیه به بازی تنیس زمین را به دو بخش تقسیم می کند. تعداد بازیکنان هر تیم که در دو سمت تور قرار می‌گیرند از یک تا سه نفر متغیر بوده و بازیکنان سعی می کنند تا با استفاده از تمام نقاط بدن به جز دست ها توپ را به زمین حریف می اندازند. این ورزش به بازیکنان کمک...

یکی از ورزش‌هایی که امروزه زیاد مورد توجه قرار گرفته است، تنیس فوتبال یا فوت نت می‌باشد. این ورزش زیاد هم ورزش به روزی نیست، بلکه در سال 1920 برای اولین بار در چکوسلواکی سرچشمه گرفت. این ورزش محدود به ورزشگاه نمی‌باشد، بلکه می‌توان در منزل هم این بازی را انجام داد. در این بازی یک تور با ارتفاع کم شبیه به بازی تنیس زمین را به دو بخش تقسیم می کند. تعداد بازیکنان هر تیم که در دو سمت تور قرار می‌گیرند از یک تا سه نفر متغیر بوده و بازیکنان سعی می کنند تا با استفاده از تمام نقاط بدن به جز دست ها توپ را به زمین حریف می اندازند. این ورزش به بازیکنان کمک می کند تا بتوانند توانایی خود در کنترل توپ را بالا برده و هم‌چنین پاس های بلند تر و هدفمند تری را هدایت نمایند. این نکته نیز باید مورد نظر قرار بگیرد که تنها وسیله مورد نیاز برای راه اندازی تنیس فوتبال، تور تنیس فوتبال می‌باشد که ارتفاع  1.5متری داشته و در وسط زمین قرار می گیرد.

یکی از پر فروش‌ترین‌های تنیس فوتبال در مجموعه‌ی اسپرت کالا تنیس فوتبال آلومینیومی 3 متری VX می‌باشد.

آموزش تنیس فوتبال

همان طور که پیش از این نیز ذکر شده است، ورزش تنیس فوتبال از ترکیب فوتبال و تنیس به وجود آمده است. این بازی به طور معمول در زمین تنیس انجام می‌شود. در حالت بسیار معمولی ورزش تنیس فوتبال یک نفر از گروه 1 و یک نفر از گروه 2 در مقابل هم و در دو سمت تور تنیس فوتبال قرار می‌گیرند. در این حالت، فرد شروع کننده با یک حرکت توپ را به طرف دیگر تور هدایت می‌کند و در حالی که بازیکنان تیم مقابل می‌توانند حداکثر با سه حرکت توپ را به طرف دیگر منتقل نمایند. در این ورزش نیز همانند تنیس برخورد توپ با تور وسط زمین و هم‌چنین برخورد بدن بازیکنان با تور تنیس فوتبال یک خطا به شمار آمده و در نتیجه توپ به تیم حریف تحویل داده می‌شود.

خرید تنیس فوتبال از اسپرت کالا

برای تهیه‌ی تور تنیس فوتبال می بایست به فروشگاه‌های معتبر ورزشی مراجعه شود. پیشنهاد ما به شما این است که برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود برای خرید تور تنیس فوتبال به سایت معتبر ورزشی اسپرت کالا مراجعه کنید. تور تنیس برندهایی چون Vx و MaxWell در اسپرت کالا موجود می‌باشد. فروشگاه ورزشی اسپرت کالا ارائه دهنده وسایل ورزشی ساخته شده از متریال‌های با کیفیت بوده که قابل رقابت با بهترین برندهای روز اروپا است.