تنیس فوتبال

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


تنیس فوتبال

یکی از ورزش هایی که امروزه زیاد مورد توجه قرار گرفته است، تنیس فوتبال یا فوتنت می باشد. این ورزش زیاد هم ورزش به روزی نیست، بلکه در سال 1920 برای اولین بار در چکوسلواکی سرچشمه گرفت. این ورزش محدود به ورزشگاه نمی باشد، بلکه می توان در منزل هم این بازی را انجام داد. در این بازی یک تور با ارتفاع کم شبیه به بازی تنیس زمین را به دو بخش تقسیم می کند. تعداد بازیکنان هر تیم که در دو سمت تور قرار می گیرند از یک تا سه نفر متغیر بوده و بازیکنان سعی می کنند تا با استفاده از تمام نقاط بدن به جز دست ها توپ را به زمین حریف می اندازند. این ورزش به بازیکنان کمک می کند تا بتوانند توانایی خود در کنترل توپ را بالا برده و همچنین پاس های بلند تر و هدفمند تری را هدایت نمایند. این نکته نیز باید مورد نظر قرار بگیرد که تنها وسیله مورد نیاز برای راه اندازی تنیس فوتبال، تور تنیس فوتبال می باشد که ارتفاع  1.5 متری داشته و در وسط زمین قرار می گیرد.

ست تنیس فوتبال

چگونه می توان تنیس فوتبال بازی کرد؟

همان طور که پیش از این نیز ذکر شده است، ورزش تنیس فوتبال از ترکیب فوتبال و تنیس به وجود آمده است. این بازی به طور معمول در زمین تنیس انجام می شود. در حالت بسیار معمولی ورزش تنیس فوتبال یک نفر از گروه 1 و یک نفر از گروه 2 در مقابل هم و در دو سمت تور تنیس فوتبال قرار می گیرند. در این حالت، فرد شروع کننده با یک حرکت توپ را به طرف دیگر تور هدایت می کند و در حالی که بازیکنان تیم مقابل می توانند حداکثر با سه حرکت توپ را به طرف دیگر منتقل نمایند. در این ورزش نیز همانند تنیس برخورد توپ با تور وسط زمین و همچنین برخورد بدن بازیکنان با تور تنیس فوتبال یک خطا به شمار آمده و در نتیجه توپ به تیم حریف تحویل داده می شود.

از کجا می توان تور تنیس فوتبال را تهیه کرد؟

برای تهیه تور تنیس فوتبال می بایست به فروشگاه های معتبر ورزشی مراجعه شود. اما با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا و همچنین برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها می توان تور تنیس فوتبال را از وب سایت های معتبر ورزشی نظیر اسپرت کالا تهیه کرد. تور تنیس فوتبال در اسپرت کالا موجود می باشد. فروشگاه ورزشی کامل اسپرت کالا ارائه دهنده وسایل ورزشی ساخته شده از متریال های با کیفیت بوده که قابل رقابت با بهترین برند های روز اروپا می باشد.

دسته‌بندی