search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

فوم رول

زمانی که تازه فوم رول روانه بازار شد بسیاری از ورزشکاران به چشم یک اسباب بازی به آن نگاه می‌کردند، اما وقتی به درستی مورد استفاده قرار گرفت و نحوه‌ی صحیح کار با آن آموزش داده شد کارایی و سودمندی این غلتک جادویی مورد توجه قرار گرفت. به طوری که امروزه جزء وسایل اصلی و ضروری در باشگاه‌‌ها محسوب می‌شود. در واقع فوم رول‌ها وسیله‌ای برای ریکاوری بدن، ماساژ عضلات و ماهیچه‌های بدن هستند. تمرین با این غلطک‌های جذاب به‌عنوان یک ورزش روزانه برای افراد در هر سطحی از تناسب‌ اندام مناسب است. تمرینات فوم رول بسیار سبک و ساده است و با دو هدف رفع گرفتگی و اسپاسم عضلات و ماساژ ماهیچه‌های بدن و ریلکس کردن عضلات و ماهیچه‌ها مورد...

زمانی که تازه فوم رول روانه بازار شد بسیاری از ورزشکاران به چشم یک اسباب بازی به آن نگاه می‌کردند، اما وقتی به درستی مورد استفاده قرار گرفت و نحوه‌ی صحیح کار با آن آموزش داده شد کارایی و سودمندی این غلتک جادویی مورد توجه قرار گرفت. به طوری که امروزه جزء وسایل اصلی و ضروری در باشگاه‌‌ها محسوب می‌شود. در واقع فوم رول‌ها وسیله‌ای برای ریکاوری بدن، ماساژ عضلات و ماهیچه‌های بدن هستند. تمرین با این غلطک‌های جذاب به‌عنوان یک ورزش روزانه برای افراد در هر سطحی از تناسب‌ اندام مناسب است. تمرینات فوم رول بسیار سبک و ساده است و با دو هدف رفع گرفتگی و اسپاسم عضلات و ماساژ ماهیچه‌های بدن و ریلکس کردن عضلات و ماهیچه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع فوم رول

امروزه فوم رول‌ها با دسته‌بندی‌های مختلف وارد بازار می‌شوند. اما در دسته‌بندی کلی تنها چهار نوع فوم رول داریم. هر کدام از فول رول‌ها در یکی از این دسته‌بندی‌های زیر قرار می‌گیرند. شما اگر به دنبال فوم رول هستید، باید فوم رول مناسب با بدن خودتان را انتخاب نمایید.

فوم رول با تراکم استاندارد: سفتی این گونه از فوم رول‌ها متوسط می‌باشد. در واقع این مدل فوم رول میان فوم رول سفت و نرم قرار می‌گیرد. فوم رول با تراکم استاندارد مناسب برای انواع ورزش‌های یوگا و پیلاتس است.

فوم رول‌ نرم: این نوع فوم رول سختی بالایی ندارد و نرم‌تر از فوم رول‌های استاندارد است. فوم رول نرم مناسب کسانی است که به دنبال راحتی بیشتر هستند.

فوم رول‌ سفت: میزان سختی این مدل از فوم رول‌های استاندارد بیشتر است. این نوع فوم رول مناسب کسانی است که به دنبال ماساژ عمیق و آزاد سازی عمیق عضلات خود هستند، چرا که این فوم رول فشار بیشتری بر روی عضلات وارد می‌کند.

فوم رول‌ خاص: فوم رول‌ خاص در مقایسه با سایر فوم رول‌ها طول و شکل متفاوت‌تری دارند. برخی از فوم رول‌های خاص بر روی سطح خود دندانه یا شیار دارند تا به وسیله آن‌ها فشار وارده بر عضلات را بیشتر کنند. این فوم رول ترکیبی از فوم رول‌های سفت و نرم است.

معتبرترین تولیدکنندگان فوم رول

از آن جایی که ریکاوری و ماساژ بدن بعد از تمرینات موضوع بسیار مهمی است بنابراین در زمان خرید  لوازم ماساژ به فاکتورهایی مثل شرکت، کشور تولیدکننده، قیمت و کیفیت توجه ویژه‌ای داشته باشید. با خرید محصولات با کیفیت می‌توانید حرفه‌ای‌تر ورزش کنید. Trigger Point Performance, TheraBand و ... از جمله بهترین برندهای این حوزه هستند که محصولاتی با کیفیت تولید می‌کنند. هم‌چنین برندهای Blackroll و Agilinex از معتبرترین برندهای روز دنیا هستند که مجموعه‌ی اسپرت کالا برای شما عزیزان فراهم کرده است.

خرید آنلاین انواع فوم رول با بهترین قیمت از اسپرت کالا

برای تهیه‌ی انواع فوم رول می‌توانید به فروشگاه معتبر اینترنتی اسپرت کالا مراجعه کنید. این فروشگاه فوم رول را با کیفیت اصل آلمان موجود دارد. با توجه به این که این محصولات ساختار متفاوتی دارند، در بخش جزئیات محصول به معرفی مشخصات و ویژگی‌های فنی آن‌ها پرداخته‌ایم.