search
ثبت نام / ورود
ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
618
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای

درباره محصول

ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX
ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزاتی است که برای تمرینات فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این محصول به راحتی می توان بازی های فوتبال را در تمرینات شبیه سازی کرده و مهارت های مختلفی از بازیکنان را تقویت کرد. دفاع در مقابل حریف، پاس کاری، حمله و یا تشکیل دیوار دفاعی برای سانت های بلند از مهم ترین فواید تمرین با ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX می باشد. همچنین تمرین با آدمک ها و دیوار دفاعی برای پوشش زاویه دید دروازه بان مناسب است. علاوه بر این، بازیکنان فوتبالی که هنوز در اول مسیر یادگیری مهارت های مختلف فوتبال...

ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزاتی است که برای تمرینات فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این محصول به راحتی می توان بازی های فوتبال را در تمرینات شبیه سازی کرده و مهارت های مختلفی از بازیکنان را تقویت کرد. دفاع در مقابل حریف، پاس کاری، حمله و یا تشکیل دیوار دفاعی برای سانت های بلند از مهم ترین فواید تمرین با ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX می باشد. همچنین تمرین با آدمک ها و دیوار دفاعی برای پوشش زاویه دید دروازه بان مناسب است. علاوه بر این، بازیکنان فوتبالی که هنوز در اول مسیر یادگیری مهارت های مختلف فوتبال هستند می توانند با تمرین توسط ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX مهارت های پاس کاری، دفاع و حمله خود را ارتقا بخشیده و روز به روز پیشرفت های حاصل از تمرین های خود را ببینند. آدمک های دیوار دفاعی را می توان به صورت های مختلف تکی و گروهی در زمین های فوتبال مورد استفاده قرار داد. به طور مثال، مربی بازیکنان کم سال این ماکت های انسانی ساخته شده از استیل را در جایگاه های مختلفی از زمین (مانند جایگاه دیوار دفاعی) قرار داده و از بازیکنان می خواهد که این آدمک های فلزی را به جای رقیب خود تصور کرده و تمرینات خود را شروع کنند.

خرید ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX

ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX وسیله ای است که توسط مربیان و بازیکنان برای شبیه سازی بازی های فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو ارتفاع 1.6 متر و 1.8 متر طراحی و در دسترس بازیکنان فوتبال قرار گرفته است. بازیکنان کم سال و مبتدی می توانند از ارتفاع کم تر این آدمک ها یعنی 1.6 متر استفاده نمایند. همچنین آدمک با ارتفاع 1.2 متری نیز وجود دارد. هر چند شما برای انتخاب این محصول از هیچ محدودیتی نخواهید داشت اما بهتر است نسبت به قد خویش تجهیزات ورزشی مورد نیاز خود را انتخاب نمایید. ارتفاع پایه ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX بیست و پنج سانتی‌متر بوده و دارای قطری 3 سانتی متری می باشد. شما می توانید این محصول هندی را در رنگ زرد تهیه و مورد استفاده قرار دهید. کشور سازنده ی ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX ،هند، این محصول را با بالاترین کیفیت ارائه کرده است. جنس استیل آدمک های این وسیله در برابر ضربات مختلف مقاومت بالایی را از خود نشان داده و دارای طول عمر بالایی نیز می باشند. همچنین ضد زنگ بودن استیل به کار رفته شده در ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX باعث مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی شده و تمرینات شما را در هر آب و هوایی پوشش می دهد. پس نیازی نیست هیچ گونه نگرانی برای تمرینات خود در آب و هوای بارانی داشته باشید و خود را از هوای تازه بارانی محروم کنید. تعداد آدمک های این محصول پنج عدد است که شما را در استفاده های تکی و گروهی همیاری خواهند کرد. پایه های ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX به صورت چرخدار طراحی شده اند تا شما را در حمل آسان این وسیله همیاری کنند. از مهم ترین کاربردهای ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX بالا رفتن قدرت بازیکنان فوتبال در شوت زدن به سمت دروازه، ارسال توپ ها به سمت بازیکنان دیگر و ضربات ایستگاهی می باشد. شما می توانید این محصول را از فروشگاه ورزشی فوتبال اسپرت کالا تهیه کرده و در زمین چمن های مصنوعی، طبیعی و حتی سالن های ورزشی مورد استفاده قرار دهید.


مشخصات کلی
جنس
آهن
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی
کاربرد
مناسب برای تمرینات فوتبال
ارتفاع
160 سانتی‌متر , 180 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایرمشخصات
دارای پایه چرخدار -قابل استفاده هم به صورت ست و هم به صورت تکی -دارای 5 عدد آدمک

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
جنس
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع

ست دیوار دفاعی استیل آدمک فلزی VX
0 از 0 رای
0 تومان
ناموجود
آهن
هند
زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی
مناسب برای تمرینات فوتبال
160 سانتی‌متر 180 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی