search
ثبت نام / ورود
رول ماساژ دستی TheraBand


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
910
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 2,277,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 569,250 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

رول ماساژ دستی TheraBand
با استفاده از رول ماساژ دردهای عضلانی و خستگی قسمت های مختلف بدن را از بین ببرید. این نوع از رول در انواع مختلف تولید شده است، که در این مقاله شما را با رول ماساژ دستی Thera Band آشنا خواهیم نمود و برای تهیه آن میتوانید به سایت فروشگاه ورزشی اسپرت کالا مراجعه کنید. رول ماساژ دستی Thera Band   استفاده از فوم رول ماساژ در بین ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای کاربرد فراوانی دارد. فوم رول های ماساژ انواع مختلفی دارند، اما یکی از مشکلات اصلی فوم رول ها ی ماساژ حجم و جاگیر بودن آن ها می باشد. رول ماساژ دستی به کاهش اسپاسم های...

با استفاده از رول ماساژ دردهای عضلانی و خستگی قسمت های مختلف بدن را از بین ببرید. این نوع از رول در انواع مختلف تولید شده است، که در این مقاله شما را با رول ماساژ دستی Thera Band آشنا خواهیم نمود و برای تهیه آن میتوانید به سایت فروشگاه ورزشی اسپرت کالا مراجعه کنید.

رول ماساژ دستی Thera Band  

استفاده از فوم رول ماساژ در بین ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای کاربرد فراوانی دارد. فوم رول های ماساژ انواع مختلفی دارند، اما یکی از مشکلات اصلی فوم رول ها ی ماساژ حجم و جاگیر بودن آن ها می باشد. رول ماساژ دستی به کاهش اسپاسم های عضلانی، برطرف شدن گره های عصبی، افزایش گردش خون و به آماده شدن عضلات برای انجام حرکات ورزشی کمک می کند.
رول ماساژ دستی دستی Thera Band  دارای دو حالت استاندارد و پرتابل است. در حالت استاندارد رول دارای دسته های استاندارد می باشد، ودر حالت پرتابل دسته رول قابل جمع شدن است. سطح این محصول به صورت شیار دار و برجسته است که به افزایش گردش خون و فشار مثبت بر روی عضله کمک می کند.  این محصول برای تمامی رشته های ورزشی و در مراکز فیزیوتراپی هم قابل استفاده می باشد و به صورت شخصی در هر جنس برای افراد می باشد.

کاربرد رول ماساژ دستی Thera Band  

 • مناسب برای استفاده نمودن در منزل و سالن های ورزشی
 • مناسب برای باز شدن گره های عضلانی بدن
 • مناسب برای بهترشدن عضلات بعد از تمرین
 • مناسب برای دوندگان و دوچرخه سواران
 • مناسب برای گرم کردن عضلات قبل از فعالیت

دستورالعمل های کلی رول ماساژ دستی Thera Band

 • همزمان با اعمال فشار متوسط، غلطک را به آرامی در امتداد عضله حرکت دهید.
 • از غلطیدن روی مفاصل خودداری کنید.
 • درمانگر به شما باید آموزش دهد که برای چه تمریناتی از رول ماساژ استفاده کنید.
 • برای هر عضو بدن 1 تا 2 دقیقه زمان بگذارید.
 • عضلات را هنگام غلت زدن شل کنید.
 • بر روی پوست برهنه و یا لباس های سبک استفاده کنید.
 • با دو دست به دسته ها فشار یکنواخت وارد کنید.

مراقبت و نگه داری از رول ماساژ دستی Thera Band

برای مراقبت و نگه داری از رول ماساژ دستی Thera Band به شما توصیه می گردد، رول ماساژ را در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید. و برای تمیز نمودن آن از یک شوینده ملایم استفاده کنید و به طور کامل در آب تمیز شستشو دهید. و اجازه دهید به دور از نور مستقیم آفتاب خشک شود.

خرید رول ماساژ دستی Thera Band

فروشگاه ورزشی اسپرت کالا ارائه دهنده رول ماساژ دستی Thera Band با کیفیت و قیمت مناسب است. اگر به این نوع از ماساژ دستی نیاز دارید برای سفارش آن به سایت فروشگاه ورزشی اسپرت کالا وارد شوید و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت به دست شما برسد. و همچنین قیمت کالا در سایت قابل مشاهده می باشد.
در این مقاله رول ماساژ دستی Thera Band ، کاربردآن، دستورالعمل های کلی، مراقبت و نگهداری و همچنین نحوه خرید ارائه گردید. امیدواریم مطالب مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.


مشخصات کلی
رنگ
مشکی-سبز
قطر
3 سانتی‌متر
طول
55 سانتی‌متر
کشور سازنده
آمریکا
وزن
600 گرم
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه
کاربرد
بهبود گردش خون در عضلات , تحریک گیرنده‌های همبند در بافت‌ها و عضلات , مناسب برای تمرین های فاسیا، یوگا، پیلاتس، تعادل و تناسب اندام , بهبود تحرک , مناسب برای دوندگان و دوچرخه سواران
نوع
استاندارد , شیاردار

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
رنگ
قطر
طول
کشور سازنده
وزن
مناسب برای استفاده در
کاربرد
نوع

رول ماساژ دستی TheraBand
0 از 0 رای
2,277,000 تومان
موجود
3 سانتی‌متر
55 سانتی‌متر
آمریکا
600 گرم
خانه باشگاه
بهبود گردش خون در عضلات تحریک گیرنده‌های همبند در بافت‌ها و عضلات مناسب برای تمرین های فاسیا، یوگا، پیلاتس، تعادل و تناسب اندام بهبود تحرک مناسب برای دوندگان و دوچرخه سواران
استاندارد شیاردار