search
user-icon ثبت نام / ورود
دیوار تنیس فوتبال VX

Soccer Nets

0
نظر
0
پرسش و پاسخ
128
مشاهده شده
0 از 0 رای

VX
VX
طول:

قیمت : 2,237,000 تومان
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

دیوار تنیس فوتبال VX
دیوار تنیس فوتبال  VX از تجهیزات ورزشی پایه در بازی های تنیس فوتبال می باشد که بدون استفاده از آن ادامه بازی بی معناست. وظیفه ی دیوارهای تنیس تقسیم زمین بازی فوتبال به دو قسمت مساوی می باشد. علاوه بر این، ارتفاعی که توسط این دیوارها در وسط میدان بازی به وجود می آید به بازیکن این امکان را می دهد که مهارت های پرتاب توپ با پا و سایر اندام های خود را (بدون استفاده از دست ها) تقویت کرده و حرفه ای تر با این مسئله رو به شود. رنگ به کار رفته شده در دیوار تنیس فوتبال  VX امکان خطاهای چشمی را در تمرینات و مسابقات اصلی به حداقل ممکن رسانده و میزان تمرکز بازیکن...

دیوار تنیس فوتبال  VX از تجهیزات ورزشی پایه در بازی های تنیس فوتبال می باشد که بدون استفاده از آن ادامه بازی بی معناست. وظیفه ی دیوارهای تنیس تقسیم زمین بازی فوتبال به دو قسمت مساوی می باشد. علاوه بر این، ارتفاعی که توسط این دیوارها در وسط میدان بازی به وجود می آید به بازیکن این امکان را می دهد که مهارت های پرتاب توپ با پا و سایر اندام های خود را (بدون استفاده از دست ها) تقویت کرده و حرفه ای تر با این مسئله رو به شود. رنگ به کار رفته شده در دیوار تنیس فوتبال  VX امکان خطاهای چشمی را در تمرینات و مسابقات اصلی به حداقل ممکن رسانده و میزان تمرکز بازیکن را به بالاترین سطح خود افزایش می دهد. همچنین می‌توانید برای انجام تمرینات خود از انواع تور های تنیس فوتبال نیز استفاده کنید. بازی های تنیس فوتبال به صورت تک نفره و تیمی (با اعضای حداکثر سه نفره) انجام می شوند. بازیکنان این رشته ورزشی محبوب می توانند با تهیه دیوار تنیس فوتبال  VX زمین بازی تمرینات خود را به راحتی به زمین های اصلی مسابقات شبیه سازی کرده و تیم خود را به سمت برنده شدن پیش ببرند. در صورتی که تمرینات تیمی بازی با دیوار تنیس فوتبال  VX را انتخاب کرده باشید، گروه شما طی روزهای تمرین اعضای هماهنگ تری را بدست خواهند آورد. همان چیزی که در روز مسابقات به آن نیاز خواهید داشت و بدون آن برد برای شما بی معناست. داشتن دیوار تنیس فوتبال  VX به شما این امکان را می دهد که حتی در غیاب تیم خود بتوانید تمرینات خود را به صورت تک نفره نیز پیش برده و مهارت های کنترل توپ، هماهنگی اعصاب و عضله خود را تقویت نمایید.

خرید دیوار تنیس فوتبال  VX

دیوار تنیس فوتبال  VX محصول هندی با کیفیتی است که شما و تیمتان را به سمت برنده شدن در مسابقات تنیس فوتبال هدایت خواهد کرد. زمانی که مسابقات مهمی را در پیش دارید به ابزاری نیاز خواهید داشت که زمین بازی اصلی مسابقات را برای شما شبیه سازی کرده و مهارت های شما را طبق همین موضوع تقویت نماید. با نصب دیوار تنیس فوتبال  VX بر روی زمین های مختلف می توانید به هدف اصلی تیم خود که همان برنده شدن در روز مسابقات است جامه عمل بپوشانید. حتی با صرف نظر بر روی این موضوع می توان گفت افرادی که مسابقات خاصی را در پیش ندارند و و خواستار تقویت مهارت های کنترل توپ خود می باشند می توانند با استفاده از دیوار تنیس فوتبال  VX به هدف خود دسترسی داشته باشند. دیوار تنیس فوتبال  VX را می توان به راحتی بر روی سطح مختلفی مانند سالن های ورزشی، زمین چمن مصنوعی و چمن طبیعی مورد استفاده قرار داد. جنس پارچه دیوار تنیس فوتبال  VX از برزنت بوده و میله ی آن آهنی می باشند. همچنین شما می توانید دیوارهای تنیس فوتبال را دو اندازه ی طولی مختلف 1.4 متری و 2 متری تهیه و مورد استفاده قرار دهید. این دو سایز در ارتفاع نیز اختلاف یک سانتی متری دارند ( طول 1.4 دارای ارتفاع 73 سانتی متر و طول 2 متر دارای ارتفاع 74 سانتی متر می باشد) که قبل از خرید باید به آن توجه لازم را داشت. اسپرت کالا، کاملترین فروشگاه ورزشی لوازم تمرینی فوتبال.


مشخصات کلی
جنس
آهن
طول
2 متر 1.4 متر ,
کشور سازنده
هند
مناسب برای استفاده در
زمین چمن طبیعی , زمین چمن مصنوعی , سالن های ورزشی
کاربرد
افزایش توانایی کنترل توپ افزایش هماهنگی عصب و عضله , افزایش هماهنگی تیمی ,
ارتفاع
73 سانتی‌متر , 74 سانتی‌متر
مشخصات فنی
جنس دیوار
برزنت

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
جنس
طول
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ارتفاع

دیوار تنیس فوتبال VX
0 از 0 رای
2,237,000 تومان
موجود
آهن
2 متر 1.4 متر
هند
زمین چمن طبیعی زمین چمن مصنوعی سالن های ورزشی
افزایش توانایی کنترل توپ افزایش هماهنگی عصب و عضله افزایش هماهنگی تیمی
73 سانتی‌متر 74 سانتی‌متر

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی