search
ثبت نام / ورود
اسپری سرد Cramer


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
486
مشاهده شده
امتیاز 0 از 0 رای


قیمت : 347,000 242,900 تومان %30
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}

هر قسط با اسنپ‌پی: 60,725 تومان 4 قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
درباره محصول

اسپری سرد Cramer
گاه دردهای ناشی از ضربه دیدگی به قدری وخیم و زیاد هستند که ورزشکاران برای ادامه‌ی فعالیت‌های خود در زمین تمرین و بازی به یک روش درمان سریع مانند کراتیوتراپی نیاز دارند.  کراتیوتراپی یا همان سرما درمانی یکی از اساسی‌ترین روش‌های استحاله بخشیدن به درد و گرفتگی عضلات می‌باشد که در آن بخشی از بدن یا کل بدن فردی که دچار ضرب دیدگی و یا ورم شده است مورد درمان قرار می‌گیرد. اسپری سرد Cramer یکی از راه‌حل‌های بر گرفته شده از علم سرمادرمانی می‌باشد که در کنار سادگی راه‌حل متبحرانه‌ای را در برابر درد و گرفتگی عضله ارائه کرده و درد را در همان مرحله‌ی اول و در نطفه خفه می‌کند. این محصول کنترل کننده‌ی دردهای شدید، کشیدگی عضلانی، کمردردهای...

گاه دردهای ناشی از ضربه دیدگی به قدری وخیم و زیاد هستند که ورزشکاران برای ادامه‌ی فعالیت‌های خود در زمین تمرین و بازی به یک روش درمان سریع مانند کراتیوتراپی نیاز دارند.  کراتیوتراپی یا همان سرما درمانی یکی از اساسی‌ترین روش‌های استحاله بخشیدن به درد و گرفتگی عضلات می‌باشد که در آن بخشی از بدن یا کل بدن فردی که دچار ضرب دیدگی و یا ورم شده است مورد درمان قرار می‌گیرد. اسپری سرد Cramer یکی از راه‌حل‌های بر گرفته شده از علم سرمادرمانی می‌باشد که در کنار سادگی راه‌حل متبحرانه‌ای را در برابر درد و گرفتگی عضله ارائه کرده و درد را در همان مرحله‌ی اول و در نطفه خفه می‌کند. این محصول کنترل کننده‌ی دردهای شدید، کشیدگی عضلانی، کمردردهای ساده، رگ به رگ شدن، ورم مفاصل، کبودی، ضرب دیدگی و ... می‌باشد.

عملکرد اسپری سرد Cramer 

میزان آسیب دیدگی  امری است که در چگونگی استفاده از اسپری‌های سرد تآثیر به سزایی می‌گذارد. به طور مثال فردی که دچار آسیب دیدگی‌های خفیفی می‌شود می تواند از فاصله‌ی 25 سانتی‌متری و به مدت پنج ثانیه وسیله‌ی مورد نظر را به ناحیه‌ی ضربه خورده استفاده کرده و درد خود را تنها در یک مدت کوتاهی سکون بخشد. این در حالیست که ضربه‌های شدید نیاز به استفاده‌ی چند باره از اسپری سرد Cramer را را دارند. توجه شود که اسپری سرد Cramer محدودیت مصرف ندارند و استفاده از آن برای کودکان نیز مفید می‌باشد.

ویژگی‌های اسپری سرد Cramer چیست و چرا برای یک ورزشکار داشتن این وسیله  ضروریست؟
ابتلا به درد و تورم ناگهانی یکی از امور غیر قابل پیش بینی برای هر ورزشکاری در زمین‌های بازی می‌باشد و از آن جا که ادامه دادن به تمرینات در برخی از مواقع بسیار حیاتی می‌باشند تنها استفاده از اسپری‌های سرد است که یک ورزشکار را به تمرینات خود باز می‌گرداند و باعث می‌شود که یک تجربه‌ی منحصر به فردی از تمرین ورزشی بدون عارضه و درد خود داشته باشد. تسکین آنی و فوری دردهای ناشی از ضرب دیدگی یکی از بارزترین ویژگی‌های اسپری سرد Cramer می‌باشد که در کنار آن درد، ورم مفاصل و التهاب قسمت‌های آسیب دیده نیز کاهش می‌دهد.
تآثیر سریع و طولانی مدت یکی از امتیازهای برتر این محصول در مقایسه با کمپرس‌های یخ می‌باشد. از آن جا که در زمان ضربه دیدگی و گرفتگی مفاصل درست کردن کمپرس‌های یخ کاری زمان بر برای ورزشکار می‌باشد و ممکن است در این فاصله درد ناشی از گرفتگی عضله افزایش یابد، استفاده از اسپری سرد Cramer یک انتخاب عاقلانه به شمار می‌آید. علاوه بر این، اثرات قوی و تآثیر آنی از جمله تجربه‌های لذت بخش استفاده از این اسپری‌ سرد کننده می‌باشد.


اسپرت کالا مرکزی معتبر برای خرید اسپری سرد Cramer 
مجموعه ی اسپرت کالا با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه‌ی عرضه‌ی محصولات ورزشی با کیفیت توانسته است محبوبیت بالایی را در بین طرفداران خود به دست آورد. با مراجعه به سایت اسپرت کالا می‌توانید از تنوع محصولاتی ما در این مرکز بهره‌مند شده و محصولات مورد نیاز خود را از اسپری‌های سرد گرفته تا دیگر وسایل ورزشی خریداری نمائید.  ما در مجموعه‌ی اسپرت کالا با حذف واسطه‌ها توانسته‌ایم امتیازهای گسترده‌ای را در اختیار شما قرار داده و کاربران خود را از لذت یک خرید اقتصادی و ایده‌آل سرشار کنیم.


مشخصات کلی
کشور سازنده
فرانسه
مناسب برای استفاده در
خانه , باشگاه , مراکز درمانی و فیزیوتراپی , سالن های ورزشی
کاربرد
درمان موقت دردهای ناشی از تمرینات ورزشی , خنک کننده سریع و موقتی
ابعاد
6*20 سانتی‌متر
مشخصات فنی
سایر مشخصات
ماده خنک کننده موجود در اسپری سرد از سطح پوست تبخیر می‌شود و باعث کاهش دمای سطح می‌شود - قابلیت استفاده و حمل آسان - دارای اثربخشی طولانی مدت - بدون باقی ماندن لک روی لباس
حجم
400 میلی‌لیتر

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد
ابعاد

اسپری سرد Cramer
0 از 0 رای
0 تومان
موجود
فرانسه
خانه باشگاه مراکز درمانی و فیزیوتراپی سالن های ورزشی
درمان موقت دردهای ناشی از تمرینات ورزشی خنک کننده سریع و موقتی
6*20 سانتی‌متر
0 از 0 رای
5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.


ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی