search
user-icon ثبت نام / ورود
پک فوم تاول چسبی پشت پا Cramer


0
نظر
0
پرسش و پاسخ
136
مشاهده شده
0 از 0 رای

Cramer
Cramer
تعداد:

قیمت : 2,500,000 1,900,000 تومان %24
قیمت :
{{ originalPrice }} {{ priceProduct }}تومان %{{ offProduct }}
ناموجود
ناموجوددرباره محصول

پک فوم تاول چسبی پشت پا Cramer
یک باشگاه ورزشی مناسب و یا یک تیم درجه یک، از تجهیزات پزشکی با کیفیت و فوق العاده ای بر خوردار می باشد. موضوع مصدومیت در ورزش یک امر بسیار عادی می باشد که اغلب ورزشکاران به دام این مشکل می افتند. حال اگر یک ورزشکار به هر دلیلی در سلامت جسمانی خود به مشکلی بر خورد باید به آن فرد از طریق استفاده از وسایل پزشکی کمک کرد و سلامتی را به فرد بر گرداند. یکی از مشکلاتی که ورزشکاران بسیار با آن سر وکار دارند، بحث زدن تاول بر روی پوست یک بازیکن می باشد. زدن تاول بر روی پوست برای یک فرد بسیار می تواند دردناک باشد و یک حتی می تواند یک ورزشکار را...

یک باشگاه ورزشی مناسب و یا یک تیم درجه یک، از تجهیزات پزشکی با کیفیت و فوق العاده ای بر خوردار می باشد. موضوع مصدومیت در ورزش یک امر بسیار عادی می باشد که اغلب ورزشکاران به دام این مشکل می افتند. حال اگر یک ورزشکار به هر دلیلی در سلامت جسمانی خود به مشکلی بر خورد باید به آن فرد از طریق استفاده از وسایل پزشکی کمک کرد و سلامتی را به فرد بر گرداند. یکی از مشکلاتی که ورزشکاران بسیار با آن سر وکار دارند، بحث زدن تاول بر روی پوست یک بازیکن می باشد. زدن تاول بر روی پوست برای یک فرد بسیار می تواند دردناک باشد و یک حتی می تواند یک ورزشکار را مدتی از تمرین و ورزش کردن باز بدارد. محصولی که هم اکنون دارید مشاهده می کنید، یک وسیله فوق العاده برای جلو گیری از ایجاد تاول در نواحی دارای اصطکاک زیاد می باشد. پک فوم تاول چسبي پشت پا Cramer با هر پوستی سازگاری دارد و حساسیتی برا هیچ گونه پوستی ایجاد نمی کند. شما می توانید با خیالی راحت و بدون نگرانی از حساسیت پوستی از این محصول استفاده کنید و از به وجود آمدن تاول بر روی پوست خود جلو گیری کنید. این فوم تاول برای استفاده روزانه یک انتخاب مناسب و ایده آل می باشد. به طوری که شما می توانید هر روز قبل از شروع ورزش خود این فوم را بر روی محل مورد نظر بچسبانید و دیگر نگران ایجاد تاول بر روی پوست خود نباشید. یکی از خوبی های پک فوم تاول چسبي پشت پا Cramer این است که بسیار منعطف می باشد و عضلات پشت پا شما را محدود نگه نمی دارد. شما با وجود این فوم هم می توانید به فعالیت های خود ادامه دهید.

خرید پک فوم تاول چسبي پشت پا Cramer

جنس این محصول از فوم چسبی تولید شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد و مقاوم است. به طوری که خیلی راحت به پوست شما می چسبد و بدون هیچ اذیتی کنده می شود. کشور سازنده پک فوم تاول چسبي پشت پا Cramer کشور آمریکا می باشدکه از این مکان به سایر نقاط جهان صادر می شود. شما می توانید این محصول پزشکی را در دو مدل خریداری نمایید. اگر به تعداد کمی از این وسیله نیاز دارید می توانید بسته بندی 25 عددی را انتخاب و اگر می خواهید تعداد بالایی از این محصول را داشته باشید، می توانید بسته بندی 100 عددی را خریداری کنید. انتخاب شما به نیاز شما بستگی دارد. از این محصول در منزل، سالن های ورزشی، کلینیک و مراکز درمانی استفاده می شود و هر کسی که بخواهد از وجود آمدن تاول بر روی پوست خود جلو گیری کند می تواند در این مکان ها از این محصول استفاده کند. شما هم اگر به خرید این محصول علاقه مند شده اید، می توانید همین حالا پک فوم تاولچسبي پشت پا Cramer را با قیمتی استثنایی از سایت معتبر اسپرت کالا دریافت کنید و آن را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 


مشخصات کلی
کشور سازنده
آمریکا
مناسب برای استفاده در
باشگاه , سالن های ورزشی
کاربرد
جلوگیری از ایجاد تاول و جوش بر اثر گرما و اصطکاک
مشخصات فنی
سایرمشخصات
دارای بسته بندی های 25 و 100 عددی، سازگار با همه ی انواع پوست، منعطف، ایده ال برای استفاده روزانه

امتیاز کاربران
کمترین قیمت
موجودی
کشور سازنده
مناسب برای استفاده در
کاربرد

پک فوم تاول چسبی پشت پا Cramer
0 از 0 رای
1,900,000 تومان
موجود
آمریکا
باشگاه سالن های ورزشی
جلوگیری از ایجاد تاول و جوش بر اثر گرما و اصطکاک

شما هم میتوانید با ثبت نظر خود در مورد این محصول علاوه بر جوایز ارزنده اسپرت کالا
کاربران دیگر را در مورد این محصول راهنمایی کنید.ابتدای صفحه

محصولات پیشنهادی