search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

نردبان چابکی

زمانی که حرف از ورزش به میان می‌آید همه‌ی ما ذهن و فکرمان به سمت و سوی حرکات قدرتی، استقامتی، کششی و تمرینات هوازی رفته و تنها به آن فکر می‌نماییم. کمتر کسی از ما به افزایش سرعت و هماهنگی می‌اندیشد، که خب این تفکر اشتباه می‌باشد. حتماً بر این موضوع واقف هستید که توانایی حرکت، ایست و تغییر جهت سریع در عملکرد ورزشی و پیشگیری از آسیب‌دیدگی بسیار ضروری می‌باشد. با حرکات و وسایل مناسب، تمرینات چابکی توانایی این را دارند به‌ راحتی بخشی از جلسه‌های تمرینات هوازی شما باشند. نردبان چابکی وسیله‌ای‌‌ مؤثر در چابکی و سرعت بازیکن بوده که به راحتی قابل حمل است. این وسیله برای تمریناتی با الگو‌های متنوع و با هدف چابکی...

زمانی که حرف از ورزش به میان می‌آید همه‌ی ما ذهن و فکرمان به سمت و سوی حرکات قدرتی، استقامتی، کششی و تمرینات هوازی رفته و تنها به آن فکر می‌نماییم. کمتر کسی از ما به افزایش سرعت و هماهنگی می‌اندیشد، که خب این تفکر اشتباه می‌باشد. حتماً بر این موضوع واقف هستید که توانایی حرکت، ایست و تغییر جهت سریع در عملکرد ورزشی و پیشگیری از آسیب‌دیدگی بسیار ضروری می‌باشد. با حرکات و وسایل مناسب، تمرینات چابکی توانایی این را دارند به‌ راحتی بخشی از جلسه‌های تمرینات هوازی شما باشند. نردبان چابکی وسیله‌ای‌‌ مؤثر در چابکی و سرعت بازیکن بوده که به راحتی قابل حمل است. این وسیله برای تمریناتی با الگو‌های متنوع و با هدف چابکی و سرعت عمل بالا طراحی و تولید شده است. نردبان چابکی معمولاً از جنس‌های مختلف ساخته و تولید شده ولی همانطور که از ظاهرش نیز مشخص می‌باشد همه ‌آن‌ها انعطاف‌پذیر و قابلیت تا شدن را دارند.

مزایای استفاده از نردبان چابکی

  • مانند دویدن یا سایر ورزش‌های هوازی، تمرین با نردبان چابکی علاوه بر ارتقاء و افزایش ظرفیت تمرینات هوازی شما، باعث افزایش قدرت کل بدن و در نهایت کالری سوزی می‌گردد. هم‌چنین علاوه بر افزایش سرعت و هماهنگی به شما می‌آموزد که چگونه قدرت بدنتان را کنترل کرده، روی حرکات تمرکز کافی داشته و کمتر دچار خطا شوید.
  • انجام تمرینات چابکی با نردبان سرگرم کننده می‌باشد. زمان آن رسیده که به تمرینات تردمیلی خود که فقط برای پایانشان لحظه شماری می‌نمایید خداحافظی کنید. این تمرینات با فعالیت همزمان مغز و بدن، ورزش را برای شما هیجان انگیز می‌نماید. تمرین با نردبان چابکی برای تقویت مفاصل، رباط‌ها و تاندون‌های بدن مفید بوده و تمریناتی برای قلب را نیز شامل می‌شود.
  • از دیگر مزایای نردبان چابکی قیمت پایین و قابل حمل بودن آن می‌باشد. شما می‌توانید این وسیله کم جا را روی هر سطح صافی پهن کرده و از آن استفاده نمایید.

قیمت انواع نردبان چابکی در بازار

قیمت انواع نردبان چابکی با توجه به نوع جنس، وزن و ابعاد، طول و تعداد پله و هم‌چنین برند آن متفاوت است. نردبان چابکی در دو نوع تولید داخلی و وارداتی وارد بازار می‌شود. معمولاً نردبان‌های وارداتی ژله‌ای بوده و نردبان‌های ساخت داخل از پلاستیک نرم می‌باشند. برخی از نردبان های چابکی دو منظوره بوده بدین معنا که هم به صورت نردبان و هم به صورت مانع عمل می‌کنند. برای مشاهده قیمت‌ خرید نردبان چابکی انواع نردبان چابکی کافی است وارد سایت اسپرت کالا شده و از بین مدل‌ها با تعداد پله‌های مختلف، مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید.

خرید نردبان چابکی با کیفیت تضمین‌شده از سایت اسپرت کالا

شما عزیزان می‌توانید انواع نردبان چابکی با کیفیت و قیمت مناسب را در همین صفحه با طرح و رنگ‌های مختلف مشاهده کرده و خریدی مطمئن را تجربه کنید. لازم به ذکر است تمامی اجناس این مجموعه دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می‌باشد.