search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

کیف پزشکی

پزشکی یکی از مشاغل بسیار حساس به حساب می‌آید و کیف پزشکی یکی از ملزومات پزشکان، فیزیوتراپ‌ها و جامعه پزشکی است تا وسایل مورد نیاز خود را در آن جای دهند. از آن جایی که تجهیزات پزشکی حساس هستند، در نتیجه در هنگام حمل و نقل نباید به هیچ عنوان دچار آسیب‌دیدگی شوند. این تجهیزات باید در کیف‌های مخصوص قرار بگیرند تا آسیب نبینند و در معرض آلودگی و گرد و غبار نباشند. از کیف پزشکی می‌توان به عنوان کمک کننده‌ای حیاتی در مواقع اضطراری نام برد. کیف پزشکی، همراه وفادار شما در تمام مسیرهای سلامت و ایمنی است. این کیف‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند از تمام وسایل داخل آن حفاظت کنند، این وسایل شامل:

پزشکی یکی از مشاغل بسیار حساس به حساب می‌آید و کیف پزشکی یکی از ملزومات پزشکان، فیزیوتراپ‌ها و جامعه پزشکی است تا وسایل مورد نیاز خود را در آن جای دهند. از آن جایی که تجهیزات پزشکی حساس هستند، در نتیجه در هنگام حمل و نقل نباید به هیچ عنوان دچار آسیب‌دیدگی شوند. این تجهیزات باید در کیف‌های مخصوص قرار بگیرند تا آسیب نبینند و در معرض آلودگی و گرد و غبار نباشند. از کیف پزشکی می‌توان به عنوان کمک کننده‌ای حیاتی در مواقع اضطراری نام برد.

کیف پزشکی، همراه وفادار شما در تمام مسیرهای سلامت و ایمنی است. این کیف‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند از تمام وسایل داخل آن حفاظت کنند، این وسایل شامل: بانداژ، تیپ، قیچی، اسپری‌های درمانی و ... است. کیف پزشکی معمولاً بزرگ بوده و دارای چندین جدا کننده است که وسایل مختلف و زیادی در آن‌ها نگهداری شود. نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که در هنگام خرید این کیف به رنگ و طرح دلخواه و هم‌چنین ابعاد آن دقت کنید تا همه چیز کاملاً برای شما سفارشی شده باشد. کیف پزشکی موجود در سایت اسپرت کالا دارای جنسی عالی و مناسب برای استفاده طولانی مدت است، به طوری که بعد از چند ماه استفاده متوجه جنس و کیفیت بسیار بالای کیف خواهید شد. یکی از مسائلی که بسیار برای خریداران این نوع کیف‌ها مهم است داشتن دسته مقاوم و بند مخصوص شانه است که کیف‌های پزشکی ما تمامی این ویژگی‌ها را دارند.

خرید آنلاین کیف پزشکی با بهترین قیمت از اسپرت کالا

در کنار تنوع و کیفیت بالای اجناس، امکانات خرید آنلاین و ارسال سریع از مزایای همراهی شما با فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا است.در این فروشگاه می‌توانید انواع کیف پزشکی را با قیمتی عالی و بالاترین کیفیت در سایت مشاهده کرده و پس از کسب اطلاعات کامل از محصول مورد نظر خود اقدام به خرید نمایید.