search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
ویژگی ها
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

ابزار تمرین دست و پا

امروزه شاهد پیشرفت چشمگیری در زمینه ساخت و تولید انواع تجهیزات ورزشی هستیم که هر یک با هدف مشخصی برای تقویت عضوی از بدن طراحی و ساخته شده‌اند که ابزارهای تقویت مچ دست و پا نیز از این مقوله مستثنی نیست. حتماً می‌دانید برای انجام ورزش‌هایی مانند بسکتبال، والیبال، بدنسازی و... بایستی دست‌ و پاهایی ورزیده داشته باشید. داشتن نیرویی ورزیده در دست و پا طبیعتاً موجب کاهش مصدومیت و آسیب‌ها می‌شود. برای تقویت عضلات دست و پا حتمآً نباید برنامه‌ایی سنگین و طولانی مدت داشت. تنها با ابزارهای مناسب تمرین دست و پا و استمرار ورزش‌‎های مربوطه قوای عضلات را بالا می‌برد. انواع ابزار تمرین دست و پا خمیر تمرینی: ورزشکارانی که در...

امروزه شاهد پیشرفت چشمگیری در زمینه ساخت و تولید انواع تجهیزات ورزشی هستیم که هر یک با هدف مشخصی برای تقویت عضوی از بدن طراحی و ساخته شده‌اند که ابزارهای تقویت مچ دست و پا نیز از این مقوله مستثنی نیست. حتماً می‌دانید برای انجام ورزش‌هایی مانند بسکتبال، والیبال، بدنسازی و... بایستی دست‌ و پاهایی ورزیده داشته باشید. داشتن نیرویی ورزیده در دست و پا طبیعتاً موجب کاهش مصدومیت و آسیب‌ها می‌شود. برای تقویت عضلات دست و پا حتمآً نباید برنامه‌ایی سنگین و طولانی مدت داشت. تنها با ابزارهای مناسب تمرین دست و پا و استمرار ورزش‌‎های مربوطه قوای عضلات را بالا می‌برد.

انواع ابزار تمرین دست و پا

خمیر تمرینی: ورزشکارانی که در طی تمرینات دچار آسیب در ناحیه دست و انگشتان شده‌اند می‌توانند با استفاده از این وسیله پرکاربرد قدرت از دست رفته‌ی عضلات خود را بازگردانند. خمیرهای تمرینی در رنگ‌ها و مقاومت‌های مختلفی وجود دارند. از پرفروش‌ترین این دسته‌بندی می‌توان به خمیر تمرینی 85 گرمی Agilinex اشاره کرد. 

دست ورز:  این ابزار یکی از قدیمی ترین راه‌ها برای افزایش قدرت مچ دست می‌باشد. دست ورزها در دو نوع تخم مرغی شکل و توپی شکل در سایت اسپرت کالا موجود است. 

فلکس بار: فلکسی بار وسیله‌ای مناسب برای بهبود عضلات آسیب دیده ناحیه دست می‌باشد. بازیکنان و ورزشکارانی که در اثر تمرین‌های متوالی دچار آسیب و ضربه در ناحیه مچ دست، ساعد و یا شانه شده‌اند، از فلکسی بار استفاده می‌کنند.

ابزار تمرین انگشتان شبکه‌ای: افرادی که در تصادفات و یا حادثه‌های ناگوار از ناحیه دست آسیب دیده‌اند، می‌توانند این وسیله را خریداری کرده و استفاده نمایند. با استفاده از این وسیله می‌توانند سلامتی خود را دوباره به دست آورند.

دیجی فلکس: این ابزار وسیله‌ای برای افرادی است که به دلایل مختلفی نظیر تصادف، مشکلات حرکتی و غیره قدرت انگشت‌های خود را از دست داده‌ و به دنبال بالا بردن قدرت انگشتان خود هستند.  

وزنه توپی شکل: وزنه‌ها از رایج‌ترین ابزار تمرین دست و پا هستند که به افزایش قدرت عضلانی فرد منجر می‌شوند. توپی شکل بودن این نوع از ابزار ورزشی به استفاده‌ی راحت و آسان از آن‌ها کمک کرده و آن‌ها را برای استفاده‌ی عموم مردم در انواع ورزش‌ها مناسب کرده است.

خرید آنلاین انوع ابزار تمرین دست و پا با قیمتی عالی از اسپرت کالا

برای خرید انواع ابزار تمرین دست و پا ارزان قیمت باید به مراکز معتبر توزیع و عرضه‌ی کالای ورزشی مراجعه کنید. یکی از این مراکز فروش لوازم ورزشی، اسپرت کالا است. این مرکز بهترین، به ‌روزترین و مجهزترین ابزار تمرین دست و پا را ارائه می‌دهد. برای خرید و سفارش محصول مورد نظر از این شرکت می‌توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید.