search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

پیلاتس بار

میله پیلاتس یا پیلاتس بار (Pilates Bar) وسیله‌ای ورزشی است که در تمرینات پیلاتس و فیتنس به کار می‌رود. این ابزار معمولاً شامل چند لوله با دسته‌های دوگانه است که می‌توانید برای انجام تمرینات مختلف از آن استفاده کنید. دستگیره‌ها ممکن است به صورت پیوندی بهم متصل شده یا قابل تنظیم باشند. پیلاتس بار سبک، قابل حمل و با نوارهایی برای مقاومت بیشتر است. این میله ورزشی به عنوان عنصری تقویت‌کننده در تمرینات پیلاتس می‌تواند به عضلات شما کمک کند. همانطور که بیان شد میله‌ها دارای دو دستگیره بر روی کش برای استفاده دست و پا می‌باشد و شما می‌توانید از آن در تمرین خود استفاده کنید. هم‌چنین بر روی میله این محصول روکش فوم وجود داشته که باعث شده تمام...

میله پیلاتس یا پیلاتس بار (Pilates Bar) وسیله‌ای ورزشی است که در تمرینات پیلاتس و فیتنس به کار می‌رود. این ابزار معمولاً شامل چند لوله با دسته‌های دوگانه است که می‌توانید برای انجام تمرینات مختلف از آن استفاده کنید. دستگیره‌ها ممکن است به صورت پیوندی بهم متصل شده یا قابل تنظیم باشند. پیلاتس بار سبک، قابل حمل و با نوارهایی برای مقاومت بیشتر است. این میله ورزشی به عنوان عنصری تقویت‌کننده در تمرینات پیلاتس می‌تواند به عضلات شما کمک کند. همانطور که بیان شد میله‌ها دارای دو دستگیره بر روی کش برای استفاده دست و پا می‌باشد و شما می‌توانید از آن در تمرین خود استفاده کنید. هم‌چنین بر روی میله این محصول روکش فوم وجود داشته که باعث شده تمام حرکات ورزشی را به راحتی انجام دهید.

اگر در ورزش و یا حتی در تمرینات خود جزء افراد مبتدی هستید، این وسیله یک مکمل مؤثر برایتان است. شما می‌توانید مقاومت تمرینات را به سادگی با چرخاندن لوله‌ها در اطراف میله تنظیم نمایید، که این کار برای تناوب بین تمرینات قدرتی شما بسیار مفید است. از پیلاتس بار جهت تقویت عضلات بدن، تقویت اعضای آسیب دیده مانند: بازو، ساعد، پا، شانه و ... و اصلاح ناهنجاری‌های اسکلتی و عضلانی استفاده می‌شود. توجه داشته باشید استفاده بیش از 30 دقیقه در هر جلسه تمرین با پیلاتس بار توصیه نمی‌شود.

خرید آنلاین پیلاتس بار از فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا

از آن جایی که پیلاتس ورزش کم هزینه‌ای است با این حال زمانی که شما به فروشگاه‌های ورزشی برای خرید لوازم پیلاتس از جمله پیلاتس بار مراجعه می‌کنید، بهتر است دقت داشته باشید که از یک شرکت معتبر تمامی لوازم را بخرید. یکی از فروشگاه‌های برتر در زمینه لوازم ورزشی، فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا است که با داشتن گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا، هم‌چنین قیمت‌های مناسب خیال مشتریان خود را از بابت خرید راحت کرده است. شما می‌توانید وارد سایت شده در قسمت دسته‌بندی یوگا و پیلاتس محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از مطالعه دقیق مشخصات محصول خرید خود را نهایی کنید.