search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

TRX

تی آر ایکس (Total Body Resistance Exercise) به معنای تمرینات استقامتی یا همان تمرینات تعلیقی کل بدن است. این نوع ورزش برای اولین بار در سال 1990 به دنیا معرفی شد و امروزه تمرینات تی آر ایکس زیر مجموعه‌ی فدراسیون ورزش‌های معلق در ایران به شمار می‌آید. لوازم مورد نیاز این ورزش یک کش تی آر ایکس با دامنه‌ی وسیعی از تنوع در تمرینات است. در این تمرینات افراد با استفاده از بندهایی که به سقف و یا دیوار نصب می‌شود تمرین‌هایی که بر پایه تعادل و وزن بدن می‌باشد را اجرا می‌کنند که به این گونه بندها، بند تی آر ایکس می‌گویند. ورزشکاران در این گونه تمرینات بدون استفاده از وزنه و تنها با فشار وزن بدن خود...

تی آر ایکس (Total Body Resistance Exercise) به معنای تمرینات استقامتی یا همان تمرینات تعلیقی کل بدن است. این نوع ورزش برای اولین بار در سال 1990 به دنیا معرفی شد و امروزه تمرینات تی آر ایکس زیر مجموعه‌ی فدراسیون ورزش‌های معلق در ایران به شمار می‌آید. لوازم مورد نیاز این ورزش یک کش تی آر ایکس با دامنه‌ی وسیعی از تنوع در تمرینات است. در این تمرینات افراد با استفاده از بندهایی که به سقف و یا دیوار نصب می‌شود تمرین‌هایی که بر پایه تعادل و وزن بدن می‌باشد را اجرا می‌کنند که به این گونه بندها، بند تی آر ایکس می‌گویند. ورزشکاران در این گونه تمرینات بدون استفاده از وزنه و تنها با فشار وزن بدن خود و نیروی جاذبه‌ی زمین به چربی سوزی و تناسب اندام مورد علاقه‌ی خود دست می‌یابند. 

طناب‌های تی آر ایکس موجود در اسپرت کالا از جنس برزنت با کیفیت بالا ساخته شده و دارای دستگیره‌هایی با دوام است. مهم‌ترین مزیت این گونه طناب‌ها قابل حمل بودن آن است و شما می‌توانید در هر مکانی مانند منزل، باشگاه و فضای باز آن را نصب نموده و بر اساس تمرینات آموزشی خود از آن استفاده نمائید.

انواع تی آر ایکس

امروزه با توجه به استقبال بی نظیر از این ورزش، کمپانی TRX توانست مدل‌های مختلفی از این بند را روانه‌ی بازار کند. مدل‌هایی چون :

تی آر ایکس فورس (TRX Force): این مدل دارای رنگ ترکیبی مشکی و سبز ارتشی می‌باشد. این مدل از بندهای تی آر ایکس حالت پایه بوده و سایر بندها از نوع تغییر یافته این مدل هستند. مدل فورس برای استفاده عمومی گزینه‌ی مناسبی بوده و تمام ویژگی‌های پایه‌ای را دارد.

تی آر ایکس تاکتیکال (TRX Tactical): این مدل بند شباهت زیادی به بند فورس دارد. بند تاکتیکال دارای رنگ ترکیبی مشکی و سبز ارتش (اندکی روشن‌تر از بند فورس) می‌باشد و در بسته‌بندی آن از یک دستبند مشکی با برند TRX استفاده شده است. هم‌چنین ضخامت بند تاکتیکال اندکی بیشتر از فورس است. 

تی آر ایکس پروسیستم (TRX Prosystem): این مدل بند دارای ترکیب رنگ مشکی زرد است. بندهای پرو سیستم تی آرایکس برای استفاده‌ی حرفه‌ای و پیشرفته طراحی شده؛ به همین منظور دارای سگک‌های آلومینیومی است که با یک دست تنظیم می‌شود. توجه داشته باشید رکاب‌های بند پرو سیستم نیز قابل تنظیم است. 

خربد آنلاین لوازم TRX با بهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی اسپرت کالا

در سایت اسپرت کالا لوازم تناسب اندام تی آر ایکس برای علاقه‌مندان به این ورزش فروخته می‌شود. این محصولات شامل انواع محصول کامل تی آرایکس مناسب برای گروه‌های حرفه‌ای و مبتدی است که می‌توانید در خانه و باشگاه از آن‌ها استفاده کنید.