search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

کیسه شنی

کیسه تمرین که با نام کیسه شنی شناخته می‌شود، کیسه‌ای با وزن‌های گوناگون و پر شده از شن و یا ماسه است که برای انجام تمرینات قدرتی و استقامتی در ورزش کراس فیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیسه شنی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین محصولات کراس فیت است، چرا که در کنار طراحی و ظاهری زیبا از کیفیت و دوام بالایی برخودار بوده و از آن می‌توان برای انجام انواع حرکات ورزشی در منزل و باشگاه استفاده کرد. معمولاً کیسه شنی دارای دستگیره و بند در دو طرف است تا نگهداشتن آن در حین انجام تمرینات تسهیل شود. تمرین با کیسه شنی باعث ثبات قوای بدنی شما برای انتقال نیرو در پیچیده‌ترین تمرینات و سخت‌ترین حرکات...

کیسه تمرین که با نام کیسه شنی شناخته می‌شود، کیسه‌ای با وزن‌های گوناگون و پر شده از شن و یا ماسه است که برای انجام تمرینات قدرتی و استقامتی در ورزش کراس فیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیسه شنی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین محصولات کراس فیت است، چرا که در کنار طراحی و ظاهری زیبا از کیفیت و دوام بالایی برخودار بوده و از آن می‌توان برای انجام انواع حرکات ورزشی در منزل و باشگاه استفاده کرد. معمولاً کیسه شنی دارای دستگیره و بند در دو طرف است تا نگهداشتن آن در حین انجام تمرینات تسهیل شود. تمرین با کیسه شنی باعث ثبات قوای بدنی شما برای انتقال نیرو در پیچیده‌ترین تمرینات و سخت‌ترین حرکات بدنی کراس فیت می‌شود. در صورتی که مبتدی هستید پیشنهاد ما به شما این است که از کیسه‌های سبک‌تر و تمرینات ساده مانند: اسکوات از جلو و پشت و یا حرکات پرس شروع نمایید.

تولید کنندگان معتبر کیسه شنی در بازار

برندهای مختلفی در سراسر جهان وجود دارند که انواع لوازم و تجهیزات ورزش کراس فیت را تولید می‌کنند. برخی از بهترین و محبوب‌ترین برندهای تولید کننده کیسه شنی Rogue Fitness, Generic, Sklz و ... است. برندهای معتبر و شناخته شده‌ای چون Sklz و Agilinex در مجموعه‌ی اسپرت کالا برای شما دوستداران ورزش فراهم شده است.

قیمت کیسه شنی

یکی از مهم‌ترین پارامترهای تآثیرگذار بر قیمت کیسه‌های شنی، نوع پوشش آن‌ها است. در ساخت و تولید کیسه‌های شنی از جنس‌هایی هم‌چون برزنت، کرباس، چرم طبیعی و مصنوعی و همین طور فوم استفاده می‌شود که در این بین چرم طبیعی بیشترین قیمت را به خود اختصاص می‌دهد. ناگفته نماند عواملی مانند: وزن کیسه، تعداد دستگیره‌ها و کیفیت دوخت آن نیز بر قیمت کیسه تآثیر می‌گذارد. 

خرید انواع کیسه شنی از اسپرت کالا

برای مشاهده قیمت، ویژگی‌ها و لوازم جانبی هر کیسه شنی کافیست به بخش تجهیزات کراس فیت فروشگاه آنلاین اسپرت‌ کالا مراجعه کنید. شما می‌توانید انواع کیسه شنی را با قیمتی مناسب از اسپرت‌ کالا خریداری نمایید.