search
ثبت نام / ورود
جستجو در نتایج
قیمت
از
تومان
تا
تومان
امتیاز
برند
{{ field.title }}
{{ item.title }}
{{ field.title }}
%{{ product.price.off }}

{{ product.title }}

{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای {{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان ناموجود
{{ product.rate.rate }} از {{ product.rate.all }} رای

{{ product.title }}

%{{ product.price.off }} {{ formatPrice(product.price.price) }} تومان

{{ formatPrice(product.price.showPrice.originalPrice/10) }}
ناموجود

محصولات پیشنهادیدسته بندی

چکش کراسفیت

کراس فیت نوعی تمرین ورزشی می‌باشد که بدن شما را قوی‌تر، خوش اندام‌تر و محکم‌ترکرده و با یک سری حرکات مختلف ورزشی ماهیچه‌های شما را تقویت می‌کند. کراس فیت ورزشی مناسب برای افرادی است که از زندگی روزمره و یکنواخت و تمرین‌های تکراری خسته شده و طرفدار تنوع و مهارت جدید می‌باشند.  تمرین ضربات کوبشی با چکش کراس فیت، استقامت و قدرت انفجاری بالاتنه را تا حد زیادی ارتقاء می‌دهد؛ از این رو ورزشکاران رشته‌های رزمی و مبارزین یکی از از عمده مخاطبان کار با این چکش به حساب می‌آیند. عمومأ برای تمرین با این وسیله، پتک کراس فیت در کنار لاستیک استفاده می‌شود. کوبیدن این پتک بر روی لاستیک اگر به صورت اصولی...

کراس فیت نوعی تمرین ورزشی می‌باشد که بدن شما را قوی‌تر، خوش اندام‌تر و محکم‌ترکرده و با یک سری حرکات مختلف ورزشی ماهیچه‌های شما را تقویت می‌کند. کراس فیت ورزشی مناسب برای افرادی است که از زندگی روزمره و یکنواخت و تمرین‌های تکراری خسته شده و طرفدار تنوع و مهارت جدید می‌باشند. 

تمرین ضربات کوبشی با چکش کراس فیت، استقامت و قدرت انفجاری بالاتنه را تا حد زیادی ارتقاء می‌دهد؛ از این رو ورزشکاران رشته‌های رزمی و مبارزین یکی از از عمده مخاطبان کار با این چکش به حساب می‌آیند. عمومأ برای تمرین با این وسیله، پتک کراس فیت در کنار لاستیک استفاده می‌شود. کوبیدن این پتک بر روی لاستیک اگر به صورت اصولی انجام گیرد، به خوبی عضلات زیر بغل و عضلات کتف را درگیر می‌کند و در کنار آن‌ها به خوبی باعث تخلیه انرژی فرد ورزشکار می‌شود.

تمرین با چکش کراس فیت

از تمرین با چکش کراس فیت به عنوان ورزش اولیه قبل از شروع تمرینات با ابزارآلات دیگر می‌توان استفاده کرد. تمرین با چکش عضلات، تاندون‌ و رباط‌ها را در مچ دست، آرنج و شانه تقویت می‌کند. چکش اصلی‌ترین و بهترین ابزار برای مبارزانی می‌باشد که به دنبال تقویت این مناطق و افزایش قدرت انفجاری خود می‌باشند. زمانی که با چکش‌ کراس فیت شروع به تمرین می‌کنید، بر تکرار در برنامه تأکید نمائید. این کار سبب ارتقاء استقامت در نقاط کلیدی مانند کمر، شانه‌ها، عضلات مرکزی، بازوها و... می‌شود. هم‌چنین با روش در دست گرفتن چکش در یک دست که تحت عنوان Tomahawks آن را می‌شناسیم خواهید توانست به تمرین بپردازید، این نوع تمرین باعث تعادل و قدرت عضلات مرکزی می‌شود.

توجه داشته باشید که در استفاده از چکش کراس فیت عضلات پا بسیار مهم است. بدین گونه که در بعضی از تمرینات یک پا را محور کنید و این اطمینان را داشته باشید که به طور محکم در محل خود جای دارد. هم‌چنین می‌شود پاها را در موازات هم قرار دهید و ضربات بالای سر وارد کنید، در این مواقع بدن خود را صاف و همتراز نگه داشته و تعادل خود را حفظ نمایید. برای وارد کردن ضربه نیازمند همکاری گروه عضلات بزرگ و عضلات تثبیت کننده در طول حرکت می‌باشید که سبب ایجاد یک تمرین عالی برای ایجاد قدرت و استقامت می‌باشد.

سایز مناسب چکش برای تمرینات

خرید سایز مناسب چکش کراس فیت نکته‌ای کلیدی می‌باشد. اگر در این ورزش تازه کار می‌باشید چکش 8 کیلوگرمی را به هیچ عنوان انتخاب نکنید این کار تنها به شما آسیب وارد می‌کند. با چکش‌های سبک‌تر تمرین خود را شروع کنید. در واقع وزن مناسب برای تازه کاران 4 کیلوگرم است. شما خواهید توانست تکنیک و فرم را با این وزن آموخته و تمرین‌های اصلی را در حین افزایش سطح استقامت خود به کارگیرید.

اسپرت کالا وب سایتی معتبر برای خرید چکش کراس فیت

خرید وسایل ورزشی از جمله چکش کراس فیت نیازمند مراجعه به یک وب سایت معتبر نظیر اسپرت کالا می‌باشد. در وب سایت اسپرت کالا چکش کراس فیت برند Agilinex در وزن‌های 4، 6، 8 و 10 کیلوگرمی موجود است. برند Agilinex با ارائه وسایل ورزشی ساخته شده از متریال با کیفیت، آماده رقابت با برندهای روز اروپایی می‌باشد.